ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie Alexis
0
Panowie, a co myślicie o transferze Llorente do nas? Wysoki, ale przy tym dobry technicznie i całkiem szybki. Moglibyśmy wtedy ustawić atak Villa-Llorente-Messi. Ale czy to by funkcjonowało?
0
No to co, w Barcelonie coraz cieplej ! A tak nas wyśmiewali, przychodzi lepszy rywal i już nie umieją wygrać :). My ciągle mierzymy się z Bayernem, United, Chelsea. A oni z Lyonem odpadali .. Liczyć jeszcze na jakieś ich potknięcie, potem wszystko będzie w nogach graczy Barcy. Pozdrawiam, miłego poniedziałku, bo mój z pewnością tak się zaczyna :)!.
0
Rzadko się wkurwiam na nie swoją drużynę, ale Valencia powinna już coś strzelić! Pecha mają trochę ;(
0
PEDRO!!! Szacun Leo, jest wielki chłopak!
0
Był karny i niech już nie pierdolą ..
0
Spójrzmy prawdzie w oczy, sędzia chyba zabił teraz ten mecz. Szkoda trochę, kartka z dupy. Ale oni nam strzelili gola ze spalonego, więc ;)
0
Brawo Leo, brawo Alexis. Świetna kontra.
0
Brawo Puyol, cisnąć ich dalej.
0
A nie mówiłem ? Fuksa mieli jak chuj.
0
Ale gramy piach, jak tak dalej pójdzie to i tak przegramy ;)
0
Chelski to jest tragedia, żenada. Strzelają bramki takim fuksem, że głowa mała. Na Barce ciągle jeżdżą, że nam pomagają, a tutaj co. Bramka Ivanovicia 2metrowy spalony. Gol w 92 minucie totalny fuks. Mam po prostu takie marzenie, że ich rozbijemy już na Stamford, i może zamkną swoje dziuby.
Teraz krótko o meczu z Saragossą. Myślę, że jednak zamurują bramkę, dla nich 0-0 to będzie olbrzymi sukces. Kluczem do wygranej będzie skuteczność, bo jeśli będziemy mieli masę sytuacji, a zrobimy z bramkarza bohatera, to oni nabiorą wiatru w żagle i może wpaść jakaś "szmata". Mój typ 0-2.
0
Dobry skład, może jedynie zmieniłbym Pedro na Cuencę, jakoś ostatnio się do niego przekonałem.
0
Polecam panowie, zanim to wszystko stało się takie chore. Podziękujmy Mourinho za to, co się teraz dzieje ..
0
Rzeczywiście, Terry to taki kozak, że musi "zabawiać się" z żonami swoich kumpli z drużyny. Wzór kapitana :).
0
Czasami już po prostu nie umiem znieść tych wszystkich spekulacji wokół Barcelony. Po meczu z Milanem, gdy wszedłem rano na GG od razu akcja wszystkich "fanów" ACM, Realu, United. To jak zachowują się kibice przeciwnych drużyn w stosunku do Barcy, jest straszne. Czasem sobie myślę, że jakby Barca na jakiś czas przestała wygrywać, a Mourinho odszedłby z Realu to znów wróciłby stare, dobre czasy. Gdy nie wygrywaliśmy tak często, gdy nie graliśmy tak pięknie, ale nie było na nas takiej nagonki. Co do Mourinho to wiadomo, robi to po to, by wszyscy jeszcze bardziej nienawidzili Barcelony. Jeśli ktoś Ci coś ciągle wmawia, to w końcu w to uwierzysz. Oby to była ostatnia spinka przed półfinałami. VAMOS!
0
Szkoda mi Benfici, byli lepsi w tym meczu. Mogło chociaż zostać 1-1, chłopaki na pewno mieliby większe morale, a tak Mereiles ich "zgasił". Życzę mistrzostwa Portugalii, nie lubię Porto.
0
Gramy dalej z Chelsea, ale są spokojnie do ogrania. Dziś mieli po prostu farta, dali się przycisnąć Benfice, która 3/4 meczu grała w 10. Damy radę.
0
Benfica 1-1
0
Cieszy mnie to, obiecujący chłopak. Oby się sprawdził kiedyś na środku, może być przyszłym kapitanem ! (Coś jak Tarzan).
0
juliancarax
Chyba oszalałeś, chcesz sprzedać Alexisa ? Chłopak zapierdala jak nie wiem, miał pecha, że doznał kontuzji, gdy był na fali. Prędzej sprzedać Pedro, bo on tak naprawdę mało nam daje w tym sezonie. Wątpię, by było lepiej w następnym sezonie. I pytam się, co takiego pokazał wczoraj Cuenca? Może jestem uprzedzony co do niego, bo jedyne co pamiętam przewrócenie się bez kontaktu z obrońcą w meczu z L'Hospitalet. Pozdrawiam ;)
0
Gdzie jest Alexis, gdzie jest Adriano? Dlaczego gra Puyol, mamy atakować a nie bronić się. Ale mądrzejszy od Pepa nie jestem, trzymam kciuki.
0
Xavi6
Ja "roniłem" łzy po odpadnięciu z Interem, oraz po bramce Iniesty na Stamford. Pamiętam, że resztę tamtego spotkania (z Chelsea) przesiedziałem w kiblu i nie widziałem tych wszystkich kontrowersji. Na całe szczęście ;].
0
Skoro nie potrafili sobie stworzyć kilku dobrych sytuacji u siebie i jej nie strzelili, to dlaczego mieliby zrobić to na Camp Nou? Jeśli pewnie zagrają stoperzy, Alves będzie ciężki do przejścia to spokojnie awansujemy. Bo z przodu na pewno coś wpadnie, na Camp Nou zawsze strzelamy! Mam już dziś dreszcze z nerwów, co będzie jutro ?!
0
Johny10
Tylko Ci się wydaje ;).
0
Oglądałem mecz na dużym luzie, bo widać było jaką Barce ma przewagę. W końcu musieli coś strzelić, i zrobił to Iniesta. Karny kontrowersyjny, ale w obliczu meczu nic on nie zmienia. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, teraz Milan .
0
Pique w porę się obudził ! Będzie bardzo potrzebny, jeśli awansujemy dalej w Lidze Mistrzów. A wierzę, że tak będzie.
0
Dla mnie ważna jest walka do końca Barca i wygranie każdego meczu! W tym z Realem. Jeśli mamy przegrać La Ligę 3 punktami to trudno, ale wszyscy będziemy dumni z tych zawodników, że walczyli do końca i zrobili wszystko, aby przegonić Madryt. W poprzedniej wypowiedzi poniosło mnie, bo oni niszczą zespół który niszczył nas.
0
Dobra, pożegnajmy się z mistrzostwem. Wiadome było, że Osasuna się napinała przed meczem a dostanie 7 bramek. Będę na Barcę, może karta się odwróci. Vamos!
0
Ale koleś zapodał porównanie. W czym gra Barcy jest podobna to Piłki Ręcznej ?
PS: Rumba de Barca zniszczyłeś ;)