0

W obu wypadkach Cesc na "9", to już jest grupa przesada..

0

Mam nadzieję, że Thiago jest mądrym gościem i nie zeszmaci się pójściem do Madrytu. To byłby naprawdę mocny cios dla Cules.

0

Bale szmaciarz? Co za barany jeszcze kolesia plusują, gratulacje..

0

Ślązacy, Kaszubi..

0

Wielka szkoda, niestety będziemy musieli nadal Victora oglądać między słupkami. Teraz w dodatku jest jeszcze zmęczony, po prostu wyczuwam, że odbijemy Bayernowi LM. A tak btw. dziś mija 600 dzień na stronie! Dzięki redakcji za wszystkie niusy :).

0

Mascherano niestety jest bardzo słaby, stał się mistrzem goli samobójczych. Jest dużo lepszych od niego na rynku.

0

Dzieję się, oj dzieje. Temu nie można zaprzeczyć. Mam nadzieję, że Valdes potwierdzi swoje odejście.

0

Van Ter Stegen mnie zniszczył.

0

Mam wielką nadzieję, że pozostanie w naszej drużynie. Już w przyszłym sezonie powinien zająć miejsce Xaviego zamiennie z Cesciem. Obyśmy nie puścili kolejnego wielkiego talentu, by potem odkupywać go za grubą kasę.

0

Bicie kolejnych rekordów to zawsze dobry znak.

0

Powodzenia.

0

Brawo Alexis! ;)

0

Tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

0

Bardzo fajnie wyglądają, wyjazdówki naprawdę kozackie :). Oby wyniki były równie dobre, co nowe trykoty.

0

Trzymam kciuki za Alexisa.

0

Jak tak dalej pójdzie, to będziemy w dupie..

0

Mimo tego nie jestem zwolennikiem Vilanovy. Pozostaje mu zaufać, nic więcej nie możemy zrobić.

0

Niech już robią co chcą, może wyjdzie ten transfer na dobre, pasuje do Barcelony, lecz nie jest tak potrzebny w obecnym momencie. Czekam na obrońców i golkipera!

0

Reus się u nas nie przyjmie, poza tym po co nam taki zawodnik, potrzeba obrony a nie ataku..

0

Byle do przodu.

0

Mamy to szczęście, że kibicujemy Barcelonie. Jeśli przyjdzie słabszy okres, to kupi się paru świetnych piłkarzy, i wszystko gra. Gorzej się mają fani takiego Atletico czy Valencii.

0

Szkoda, ale czas na nowego trenera, który odświeży Barcelonę. Pewnie prędko się tego nie doczekamy, no ale cóż. Były lata sukcesów, przyjdą lata posuchy, szczególnie z Rosellem. Mamy długi, podstarzały skład, trenera bez jaj i Sandrito. Zobaczymy w przyszłym sezonie.

0

Bardzo smutne dni nadchodzą, ale spokojnie, z obecnym trenerem nadejdą jeszcze smutniejsze.. VeB!

0

Handanovic to jest cienias, ludzie..

0

Hummelsa chcecie?

0

CO ZA WSTYD!

0

Kurwa 3-0 to już trochę wstyd oO

0

Przynajmniej jest ciekawie.

0

Kibice Barcy albo Go kochają albo nienawidzą. Ja jestem w tej pierwszej grupie, ale musi grać dużo częściej tak jak dzisiaj. Inaczej nie ma tu dla niego miejsca.

0

No i brawo, takie drużyny trzeba ogrywać kilkoma bramkami. Czas na PSG!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?