ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W obu wypadkach Cesc na "9", to już jest grupa przesada..
0
Mam nadzieję, że Thiago jest mądrym gościem i nie zeszmaci się pójściem do Madrytu. To byłby naprawdę mocny cios dla Cules.
0
Bale szmaciarz? Co za barany jeszcze kolesia plusują, gratulacje..
0
Ślązacy, Kaszubi..
0
Wielka szkoda, niestety będziemy musieli nadal Victora oglądać między słupkami. Teraz w dodatku jest jeszcze zmęczony, po prostu wyczuwam, że odbijemy Bayernowi LM. A tak btw. dziś mija 600 dzień na stronie! Dzięki redakcji za wszystkie niusy :).
0
Mascherano niestety jest bardzo słaby, stał się mistrzem goli samobójczych. Jest dużo lepszych od niego na rynku.
0
Dzieję się, oj dzieje. Temu nie można zaprzeczyć. Mam nadzieję, że Valdes potwierdzi swoje odejście.
0
Van Ter Stegen mnie zniszczył.
0
Mam wielką nadzieję, że pozostanie w naszej drużynie. Już w przyszłym sezonie powinien zająć miejsce Xaviego zamiennie z Cesciem. Obyśmy nie puścili kolejnego wielkiego talentu, by potem odkupywać go za grubą kasę.
0
Bicie kolejnych rekordów to zawsze dobry znak.
0
Powodzenia.
0
Brawo Alexis! ;)
0
Tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.
0
Bardzo fajnie wyglądają, wyjazdówki naprawdę kozackie :). Oby wyniki były równie dobre, co nowe trykoty.
0
Trzymam kciuki za Alexisa.
0
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy w dupie..
0
Mimo tego nie jestem zwolennikiem Vilanovy. Pozostaje mu zaufać, nic więcej nie możemy zrobić.
0
Niech już robią co chcą, może wyjdzie ten transfer na dobre, pasuje do Barcelony, lecz nie jest tak potrzebny w obecnym momencie. Czekam na obrońców i golkipera!
0
Reus się u nas nie przyjmie, poza tym po co nam taki zawodnik, potrzeba obrony a nie ataku..
0
Byle do przodu.
0
Mamy to szczęście, że kibicujemy Barcelonie. Jeśli przyjdzie słabszy okres, to kupi się paru świetnych piłkarzy, i wszystko gra. Gorzej się mają fani takiego Atletico czy Valencii.
0
Szkoda, ale czas na nowego trenera, który odświeży Barcelonę. Pewnie prędko się tego nie doczekamy, no ale cóż. Były lata sukcesów, przyjdą lata posuchy, szczególnie z Rosellem. Mamy długi, podstarzały skład, trenera bez jaj i Sandrito. Zobaczymy w przyszłym sezonie.
0
Bardzo smutne dni nadchodzą, ale spokojnie, z obecnym trenerem nadejdą jeszcze smutniejsze.. VeB!
0
Handanovic to jest cienias, ludzie..
0
Hummelsa chcecie?
0
CO ZA WSTYD!
0
Kurwa 3-0 to już trochę wstyd oO
0
Przynajmniej jest ciekawie.
0
Kibice Barcy albo Go kochają albo nienawidzą. Ja jestem w tej pierwszej grupie, ale musi grać dużo częściej tak jak dzisiaj. Inaczej nie ma tu dla niego miejsca.
0
No i brawo, takie drużyny trzeba ogrywać kilkoma bramkami. Czas na PSG!