0

Nie, porażki nic nie zmienią, bo i tak Xavi powie, że zasłużyli na wygraną, więc będę trzymał kciuki za wygranie Ligi i CDR ;)

0

Tragiczny mecz w naszym wykonaniu :C

8

Kiepski mecz Messiego, dobry Neymara, kapitalny Iniesty, tak można to podsumować.

0

Pewnie możemy się spodziewać wolnej gry i wysokiej wygranej, jak to zwykle z cieniznami na CN ;-)

0

Dobrze mówi, zadaniem piłkarzy jest gra w piłkę! Trzeba ten sezon do końca zagrać na 100%, potem zobaczymy..

0

Lubiłem go gdy grał w Barcelonie, niestety w Madrycie większość stanie się buractwem. Widzieliście w ogóle te ich wczorajsze symulki? A na nas cisną..

0

Tragedia, mieliśmy teraz bardzo dobry okres i takie coś spada na Barcelonę..

0

No bronił, bronił, a raczej "bronił'.

0

Zobacz sobie jaką bramkę puścił w Gdańsku po strzale Grzelczaka i pomyśl czy broniłby na dobrym poziomie w LM ;)

0

Zobaczymy jak to będzie z Pinto w LM, myślę, że da sobie radę. Stara się grać tymi nogami, wychodzi mu to, ale czasem przesadza. Są sytuacje kiedy po prostu trzeba zrobić "wyjazd".

0

Wymarzony scenariusz, ile ja bym dał żeby tak się właśnie stało :).

0

Fajny mecz, Messi trochę słabo w 2 połowie, Alexis propsy za wczoraj ;). Real przegrał i prawidłowo, troszkę dupka ich poboli ;).

0

Pomarzyć mógłby gdyby grali u siebie, ale na CN.. Barca wie, że nie może się potknąć.

0

Przy 3-3 Barcelona grała jakby wiedziała, że tak czy siak jakoś trafią tą 4 bramkę.. Ja dziwnie też byłem tego pewny. Brawo, gramy dalej!

0

To Ty chyba ślepy jesteś..

0

Zgadzam się z Tobą w 100%, mam to samo zdanie!

0

Niby najmocniejsza ósemka od lat, a właściwie wiadomo w każdej parze kto wyjdzie.. Real na pewno nie przegra znowu z BVB, Barca na 90% poradzi sobie z Atletico w dwumeczu, Bayern zmiażdży United, a Chelsea poradzi sobie z PSG. Nic specjalnego te mecze, znowu w TVP1 mam oglądać Real to mnie skręca po prostu :).

0

Lepiej chyba nie mogliśmy trafić.. No może oprócz United.

0

I ja wierzę, że zagracie, już tyle radości mi daliście w moim krótkim życiu, liczę na następną :).

0

Obyś miał rację ;-)

0

United jednak przeszło.. Szkoda, ale to lepiej dla widowiska, lista tych zespołów które wyszły jest bardzo mocna. Przeczuwam PSG albo Chelsea, zobaczymy. Real zapewne United, tak mi się wydaje.

0

Alexis, teraz czekam na hat tricka! Mój ulubiony zawodnik Barcelony ;-)

0

Realu trzeba się bać, niestety.. Bale, Ronaldo, kontra Alba i Alves, a wiemy jak Barca broni. No ale trzeba wierzyć, grają o wszystko piłkarze Barcy.

0

Barca lepiej gra na Bernabeu niż na Camp Nou.. Jestem dobrej myśli :)

0

Niech jeszcze zacznie więcej grać, wtedy będzie można go naprawdę ocenić.

0

Pep, jesteś wielkim trenerem i człowiekiem, to co osiągnąłeś i to co zrobiłeś z tą drużyną to po prostu magia.. Dla mnie zawsze Twoje nazwisko będzie się kojarzyło z Barcą.

0

Gdyby tak jeszcze uniknąć takich głupich błędów jak ten przy wolnym.. Przecież taką piłkę środkowy obrońca musi wybić.

0

Przecież żeby mówić o sprzedaży Messiego trzeba być typowym sezonowcem.. Widać czasem, że nie do końca mu zależy w danym meczu ale bez przesady.

0

Żeby wygrać na SB to trzeba zapierdzielać 90 minut, to jest mecz o być albo nie być w grze o mistrzostwo. Trzeba to wygrać!

0

Jak Messi będzie zapierdalać to jazda z nimi! Obawiać się możemy tylko defensywy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?