6

Nadal czekam na obrońcę(obrońców), 7 bramek straconym z Bayernem, i tegoroczne blamaże w defensywie nie dają nikomu do myślenia? Chyba 3/4 Cules rządziłoby lepiej tym klubem, a przynajmniej transferami.

1

Racja, chodziło mi po prostu, że zaczną grać swoje dopiero teraz ;)

1

Belgia na razie gra bardzo fajnie, może będą czarnym koniem dopiero po fazie grupowej?

19

Glik>Mathieu x)

7

Uwielbiam czytać komentarze na RM.pl, nie rozumiem kibiców Barcelony, którzy się o to spinają, najśmieszniejszy portal w internecie :D.

1

Gago jeszcze dziś nie był taki tragiczny, ale oglądać go w meczu z Iranem zauważyłem, że gość ma problemy z podaniem piłki na 5m, a dziś wystraszył się przerzutu do di Marii, już w drugiej połowie. Tragedia, to już chyba lepszy ten Biglia, ogarniał wiele lat pomoc Anderlechtu.

11

Kurwa Ci komentatorzy to są jacyś idioci! Szwajcaria lepsza? Wszystko dzięki di Marii? No bez jaj, awans zasłużony, i niesprawiedliwością byłoby gdyby to Szwajcaria strzeliła na ambicji w ostatnich sekundach. KOMENTATORSKA ŻENADA, BRAWO MESSI!

0

Adriano>Alba, przynajmniej w defensywie, a obrońcy są od bronienia.

0

Masz rację, ale boli mnie to, że te słabsze drużyny nie potrafią obronić skromnych zwycięstw, a takie drużyny jak Holandia mają to szczęście (umiejętności?), i na pewno by to zwycięstwo dowieźli do końca. Pozdro.

1

A czemu mieli tego nie robić, Holandia zapewne zrobiłaby to samo gdyby strzeliła pierwsza gola. Kolega wyżej chciał być zabawny, ale znów nie wyszło :)

14

Nienawidzę takich drużyn jak Holandia, ich odpowiednikiem w piłce klubowej jest Manchester United, dużo szczęścia i zwycięstwa w końcówkach. Rzygam :/

4

Jazda z pomarańczkami! Brawo GIO!!!

13

W Ajaxie grał nieźle, więc sprzedać go w końcu, i dać szansę na normalną karierę, bo od kilku sezonów traktowany jest jak szmata..

9

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/14854.gif?0

Lepiej nie, bo Luis atakuje nawet swoich! ;)

3

Zwycięstwo z Realem zawsze cieszy.

1

Myślałem, że się zmienił, ostatni rok był bardzo spokojny, a tu taki numer. Nie mógł mu po prostu wybić zębów jak miał jakiś problem, tylko odwalać taki numer? Zapewne dostałby kilka meczów w reprezentacji i to wszystko.

16

Zwróćcie uwagę na minę Xaviego na zdjęciu ;)

8

Fajnie, że przyszedł, zawodnik, który potrafi uderzyć z dystansu i przede wszystkim więcej walczy. Będzie dobrze ;)

30

Messi zgasił dziadka, ale przynajmniej ten miał jaja powiedzieć prawdę!

1

Mascherano kapitanem? Kapitan musi być twardy, i przede wszystkim nie symulować, żeby mieć jakikolwiek szacunek, a Masche potrafi odstawić teatrzyk godny Busquetsa.

5

Może będzie jak z Lopezem w Realu. Witamy ;)

1

Co Ty, nie ma szans, że Xavi będzie trenerem, on nie ma charyzmy. Wyobraź sobie jego komentarze po każdej porażce jest zespołu: "byliśmy lepsi, mieliśmy 70% posiadania piłki, ale trawa była za długa".

25

Oby Meksyk pogonił pomarańczę :D

2

Ech, trzeba czekać na porażkę Holendrów do kolejnej rundy :|

1

Szkoda, miałem nadzieję, że jednak Chile to wygra :(

3

Andres na wiecznym propsie!

1

Przecież to był żartobliwy komentarz, niech ma na avatarze co chce, a taki typek jak ten wyżej się już spina, typowy plebs :)

5

Ten avatar to prowo czy kibicujesz temu judaszowi? :P

32

Za te pieniądze sprowadzą Mathieu :D

2

Juanfran ma 29 lat kolego, ale masz rację, odmłodzą skład i wrócą na szczyt :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?