ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzeczywiście, popisywali się skutecznością przed papą do bólu :v
0
Syndrom Fabregasa? ;]]
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
AHHAHAHAHAHHAHAHAHA
0
Niech ten mecz się już skończy. I czemu on mu nie podał?
0
I tak z pięknego meczu zaczęli się ośmieszać.
0
no no gratulacje :)
1
Myślisz Ty? Chcesz zmieniać środkowego obrońcę bez powodu w trakcie meczu?
0
3-0? Chyba 10-0
0
Komentarz usunięty
0
To się nie dzieje naprawdę, serio...
0
Strzelcie tą drugą bramę i będę szczęśliwy..
0
Brawo brawo Stegen :)
0
Nie no nie wytrzymam przecież
0
Piękny strzał Ivan :)
0
Komentarz usunięty
0
Oby City po przerwie nie wróciło do meczu, trzeba było korzystać póki byli bezradni.
5
Niby dobry mecz, ale skuteczność Legii Warszawa..
0
Nie wierze w to...
1
Co ten Neymar robi? jprdl...
0
PIĘKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Czerwo za wejście w piłe?
0
To już wyższa matematyka :v
0
Za 100 dni Ci przestanie liczyć, więc się naciesz.
0
ech dobra, widzę, że musisz mieć swoją rację, nie pozdrawiam.
0
Użyłeś zwrotu "naszpikowani gwiazdami", więc mówię Ci tylko, że tak nie jest, teraz nagle zmieniasz zdanie, że zawodnicy klasy światowej. Wymienię Ci kilku tych "kozaków": Zabaleta, Kolarov, Clichy, Demichelis, Fernando, Milner, Jovetić, biegacz Navas.. Zwykli przeciętniacy bez tego "czegoś".
2
Opowiedz nam o tym.
0
Nie sprowokujesz mnie armatko :v
0
Navas, Dzeko, Jovetic haha :V. Na każdej pozycji mamy lepszego zawodnika człowieku.