0

Rzeczywiście, popisywali się skutecznością przed papą do bólu :v

0

Syndrom Fabregasa? ;]]

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

AHHAHAHAHAHHAHAHAHA

0

Niech ten mecz się już skończy. I czemu on mu nie podał?

0

I tak z pięknego meczu zaczęli się ośmieszać.

0

no no gratulacje :)

1

Myślisz Ty? Chcesz zmieniać środkowego obrońcę bez powodu w trakcie meczu?

0

3-0? Chyba 10-0

0

Komentarz usunięty

0

To się nie dzieje naprawdę, serio...

0

Strzelcie tą drugą bramę i będę szczęśliwy..

0

Brawo brawo Stegen :)

0

Nie no nie wytrzymam przecież

0

Piękny strzał Ivan :)

0

Komentarz usunięty

0

Oby City po przerwie nie wróciło do meczu, trzeba było korzystać póki byli bezradni.

5

Niby dobry mecz, ale skuteczność Legii Warszawa..

0

Nie wierze w to...

1

Co ten Neymar robi? jprdl...

0

PIĘKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Czerwo za wejście w piłe?

0

To już wyższa matematyka :v

0

Za 100 dni Ci przestanie liczyć, więc się naciesz.

0

ech dobra, widzę, że musisz mieć swoją rację, nie pozdrawiam.

0

Użyłeś zwrotu "naszpikowani gwiazdami", więc mówię Ci tylko, że tak nie jest, teraz nagle zmieniasz zdanie, że zawodnicy klasy światowej. Wymienię Ci kilku tych "kozaków": Zabaleta, Kolarov, Clichy, Demichelis, Fernando, Milner, Jovetić, biegacz Navas.. Zwykli przeciętniacy bez tego "czegoś".

2

Opowiedz nam o tym.

0

Nie sprowokujesz mnie armatko :v

0

Navas, Dzeko, Jovetic haha :V. Na każdej pozycji mamy lepszego zawodnika człowieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?