0

Jak trochę go przykryją to rzeczywiście ma syndrom Kryśki ;)

0

Czemu Messi nie gra?

0

Nie, wszedł z kosą, pistoletem, kuszą, tarczą i krzyknął do woźnego "teraz pie***le idę fulla"

1

A tak naprawdę piszesz za 2 lata XD

0

Po co on tutaj? Swoje już zrobił i odszedł, wystarczy.

1

No dokładnie, jakby to jakieś rodziny były od członków zarządu, ale co to ma w ogóle wspólnego...

4

Dzieci noszą plecaczki/torby do szkoły :)

0

Niezły wariat

1

ta, ja tak samo

0

Na 99% będzie, bo czemu ma nie być ;)

0

I oby nigdy nie przyszedł, 70 baniek..

1

Oni dalej myślą, że to ŚP i za Xaviego będzie grał :v

0

Lepiej nie, bo Wy się popłaczecie XDD

5

Czemu James ma ciągle taką mordę jakby miał płakać?

1

A co Ty koleś byłeś przy tej rozmowie? Agent specjalny :v

0

Nie denerwuj się Talib :D

1

Dajcie se już spokój, szkoda Luiza, niech takie siatki zakłada Ramosowi, wtedy się pośmieje ;)

0

Gimba w szkole i nie ma kto dyskutować o Bayernie i Guardioli? Powiedzcie coś na ten temat ;)

0

Co Ty wczoraj zrobiłeś David..

1

Szkoda tego gola, ale GG Suarez ;)

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Poczekaj do jutra z tym oczernianiem criska, może Messi zagra wybitnie to będziesz miał argumenty ;]

0

Nie przetłumaczysz ziom ;]]]

0

Jakby Messi w starciach z gigantami zawsze grał wybitnie.. Zachowujecie się wszyscy jakbyście nie znali się na piłce, ciężko jest strzelać jak ciągle ktoś koło Ciebie stoi ;)

0

Człowiek, który zatracił wszystkie swoje najlepsze cechy, stracił jaja na boisku, i jest na nim tylko po to, żeby poklepać do tyłu jest kapitanem. Serio? Kapitan to musi być twardziel, i powinien jakoś wyglądać, przypomnijcie sobie Puyola, zobaczcie jak wygląda Ramos czy inni kapitanowie, to muszą być twardziele, a nie miękkie bolki bez "gadanego". Trochę takiej goryczy po wczoraj wylałem, dobranoc :)

0

Messiego hahah

2

Ale 13-latkowie nie mogą pić piwa ;c

0

Ale dzieciaczki dalej będą płakać, że Stegen nie broni, zapomnieli, że to nie kariera w FIFIE ;)

0

Murawski swego czasu najlepszy ŚPD w Polsce ;)

1

Poleciał jak van Persie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?