ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak trochę go przykryją to rzeczywiście ma syndrom Kryśki ;)
0
Czemu Messi nie gra?
0
Nie, wszedł z kosą, pistoletem, kuszą, tarczą i krzyknął do woźnego "teraz pie***le idę fulla"
1
A tak naprawdę piszesz za 2 lata XD
0
Po co on tutaj? Swoje już zrobił i odszedł, wystarczy.
1
No dokładnie, jakby to jakieś rodziny były od członków zarządu, ale co to ma w ogóle wspólnego...
4
Dzieci noszą plecaczki/torby do szkoły :)
0
Niezły wariat
1
ta, ja tak samo
0
Na 99% będzie, bo czemu ma nie być ;)
0
I oby nigdy nie przyszedł, 70 baniek..
1
Oni dalej myślą, że to ŚP i za Xaviego będzie grał :v
0
Lepiej nie, bo Wy się popłaczecie XDD
5
Czemu James ma ciągle taką mordę jakby miał płakać?
1
A co Ty koleś byłeś przy tej rozmowie? Agent specjalny :v
0
Nie denerwuj się Talib :D
1
Dajcie se już spokój, szkoda Luiza, niech takie siatki zakłada Ramosowi, wtedy się pośmieje ;)
0
Gimba w szkole i nie ma kto dyskutować o Bayernie i Guardioli? Powiedzcie coś na ten temat ;)
0
Co Ty wczoraj zrobiłeś David..
1
Szkoda tego gola, ale GG Suarez ;)
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Poczekaj do jutra z tym oczernianiem criska, może Messi zagra wybitnie to będziesz miał argumenty ;]
0
Nie przetłumaczysz ziom ;]]]
0
Jakby Messi w starciach z gigantami zawsze grał wybitnie.. Zachowujecie się wszyscy jakbyście nie znali się na piłce, ciężko jest strzelać jak ciągle ktoś koło Ciebie stoi ;)
0
Człowiek, który zatracił wszystkie swoje najlepsze cechy, stracił jaja na boisku, i jest na nim tylko po to, żeby poklepać do tyłu jest kapitanem. Serio? Kapitan to musi być twardziel, i powinien jakoś wyglądać, przypomnijcie sobie Puyola, zobaczcie jak wygląda Ramos czy inni kapitanowie, to muszą być twardziele, a nie miękkie bolki bez "gadanego". Trochę takiej goryczy po wczoraj wylałem, dobranoc :)
0
Messiego hahah
2
Ale 13-latkowie nie mogą pić piwa ;c
0
Ale dzieciaczki dalej będą płakać, że Stegen nie broni, zapomnieli, że to nie kariera w FIFIE ;)
0
Murawski swego czasu najlepszy ŚPD w Polsce ;)
1
Poleciał jak van Persie