0

Dobra gościu, ja mieszkasz na Śląsku czy Ty? Ja tutaj przebywam od narodzin czy Ty? Więc skończ się wymądrzać i wywyższać, a zamiast tego przygotuj się na dzisiejszy finał.

0

Mieć 5 ulubionych zespołów-bezcenne.

0

Śląsk to nie Polska, no nie?

0

Dobry jest, ale w ogóle nie pomoże w defensywie.

0

Serio nie dali Sevilli na okładkę? Co za buractwo..

0

Fajnie, że Krychowiak się tam znalazł. I oczywiście za typka z Atletico Suarez albo Neymar, bo co ten Gierzmann takiego zrobił?

0

Ale odejście Valdesa było wzmocnieniem, tylko zagorzali Cules płakali po jego odejściu. Alves to inna bajka, kto inny tak się będzie rozumiał z Messim, nie widzę żadnego kandyta ;)

5

Komentarz usunięty

2

Po co mamy znowu wydawać 80 baniek w okienku.. Będę się cieszył jak przyjdzie Gundogan, lubię go i jest tani. Co się teraz porobiło na tym rynku..

0

No ok, nie będę Cię przekonywał na siłę.

0

Stary, nie neguję tego, po prostu nie zapewniał dobrego poziomu co mecz, a jego fatalne błędy i częsta nieporadność przejdą do historii. Każdy mówił, że najlepiej gra nogami, przyszedł młody Stegen i już mu w tym elemencie dorównuje, a Bravo jest dużo lepszy na linii.

3

Messi z Tobą nie zrobi hehe

0

W końcu ogarnięty bramkarz, a przez tyle lat się męczyli z przeciętniakiem bo wychowanek. GG Bravo!

1

Szkoda, ale lepiej dla niego, że odejdzie w chwale zwycięzców, nie wiadomo jaki będzie kolejny sezon.

0

Mascherano się chyba średnio podobało XDD

0

Zobaczycie, że jak CeeR odejdzie z Realu, to będą dużo groźniejsi. Dla mnie może tam grać do końca kariery, dobrej atmosfery tam nie tworzy, chociaż piłkarz wybitny.

1

1/3 zadań wykonane, jedziemy po więcej!!! CAMPEONEEEEEE!!!!!!!!!

0

3 bramy przewagi ma ceer chyba, albo i 4

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

G**** to jest alba, i te jego symulki.

1

Komentarz usunięty

1

Oby chociaż o 21 dziś humor się poprawił ;)

0

iNTER MERDA!

0

Za Suareza, ważna pozycja :/

0

Komentarz usunięty

0

I chyba tak zostanie ;)

1

Szykują się dwa finały Hiszpańsko-Włoskie

0

Już w fazie grupowej Barça była lepsza od mistrza Holandii (Ajax) Francji (PSG) i Cypru (APOEL). W fazie pucharowej doszedł jeszcze mistrz Anglii (Manchester City) i Niemiec (Bayern Monachium). Do ostatecznego triumfu pozostał jeszcze tylko mistrz Włoch Juventus FC.

Pięknie to wygląda.

0

DOBRANOC CULES!!! :))))

0

W sumie masz rację ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?