ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra gościu, ja mieszkasz na Śląsku czy Ty? Ja tutaj przebywam od narodzin czy Ty? Więc skończ się wymądrzać i wywyższać, a zamiast tego przygotuj się na dzisiejszy finał.
0
Mieć 5 ulubionych zespołów-bezcenne.
0
Śląsk to nie Polska, no nie?
0
Dobry jest, ale w ogóle nie pomoże w defensywie.
0
Serio nie dali Sevilli na okładkę? Co za buractwo..
0
Fajnie, że Krychowiak się tam znalazł. I oczywiście za typka z Atletico Suarez albo Neymar, bo co ten Gierzmann takiego zrobił?
0
Ale odejście Valdesa było wzmocnieniem, tylko zagorzali Cules płakali po jego odejściu. Alves to inna bajka, kto inny tak się będzie rozumiał z Messim, nie widzę żadnego kandyta ;)
5
Komentarz usunięty
2
Po co mamy znowu wydawać 80 baniek w okienku.. Będę się cieszył jak przyjdzie Gundogan, lubię go i jest tani. Co się teraz porobiło na tym rynku..
0
No ok, nie będę Cię przekonywał na siłę.
0
Stary, nie neguję tego, po prostu nie zapewniał dobrego poziomu co mecz, a jego fatalne błędy i częsta nieporadność przejdą do historii. Każdy mówił, że najlepiej gra nogami, przyszedł młody Stegen i już mu w tym elemencie dorównuje, a Bravo jest dużo lepszy na linii.
3
Messi z Tobą nie zrobi hehe
0
W końcu ogarnięty bramkarz, a przez tyle lat się męczyli z przeciętniakiem bo wychowanek. GG Bravo!
1
Szkoda, ale lepiej dla niego, że odejdzie w chwale zwycięzców, nie wiadomo jaki będzie kolejny sezon.
0
Mascherano się chyba średnio podobało XDD
0
Zobaczycie, że jak CeeR odejdzie z Realu, to będą dużo groźniejsi. Dla mnie może tam grać do końca kariery, dobrej atmosfery tam nie tworzy, chociaż piłkarz wybitny.
1
1/3 zadań wykonane, jedziemy po więcej!!! CAMPEONEEEEEE!!!!!!!!!
0
3 bramy przewagi ma ceer chyba, albo i 4
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
G**** to jest alba, i te jego symulki.
1
Komentarz usunięty
1
Oby chociaż o 21 dziś humor się poprawił ;)
0
iNTER MERDA!
0
Za Suareza, ważna pozycja :/
0
Komentarz usunięty
0
I chyba tak zostanie ;)
1
Szykują się dwa finały Hiszpańsko-Włoskie
0
Już w fazie grupowej Barça była lepsza od mistrza Holandii (Ajax) Francji (PSG) i Cypru (APOEL). W fazie pucharowej doszedł jeszcze mistrz Anglii (Manchester City) i Niemiec (Bayern Monachium). Do ostatecznego triumfu pozostał jeszcze tylko mistrz Włoch Juventus FC.
Pięknie to wygląda.
0
DOBRANOC CULES!!! :))))
0
W sumie masz rację ;d