ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
25
1
Lavezzi przynajmniej cały mecz równo zapierdziela, nie tak jak reszta gwiazdek.
0
Ta, co racja to racja, jakby im w ogóle nie zależało.. Zły dzień mam, trochę przesadzam.
0
Ech dobra nie będę o tym dyskutował, bo ślepo bronisz Messiego, a nie widzisz, że czasem zachowuje się jak kretyn i rozpieszczone dziecko.
1
A Vidal i Sanchez mieli wakacje cały sezon, no nie?
0
Przełączam to, bo mi się przypomina sezon kiedy Messi tylko stał i rzygał co mecz, szkoda nerwów. Tak czy siak trzymam kciuki za Argentyne.
2
No dobra, ale ponoć tak mu zależy żeby to wygrać, to Martino każe mu stać w miejscu? Czy ma wyjebane na trenera, a przecież jest taki perfekcyjny, to o co w końcu chodzi, bo nie rozumiem?
3
Komentarz usunięty
0
Niech pierwszy rzuci kamienień ten co się nie pomylił ;)
0
Co mówiłeś XD
0
W końcu w Barcelonie coś się dzieje pozytywnego jeśli chodzi o transfery, sprawdzeni zawodnicy, którzy walczą, teraz to się liczy w footballu, u nas jest to obecnie świetnie połączone. Magia+ambicja.
0
Bo jest pupilkiem Blattera, a coś Ty myślał?
0
Asysty się nie liczo, nie szczela więc jest słaby :))
0
Słaby jesteś Messi bo nic nie strzelasz ;v
0
haha, chudy jest, co Ty gadasz człowieku?
0
zmień ten avatar lol (7)
1
Ta Twoja strona jest błędna, Chile gra z Boliwią or Peru.
0
Komentarz usunięty
0
Only LBJ ;]
0
Douglas musi zostać.
1
Wy nie rozumiecie, to nie było żadne sprzedanie meczu, po prostu oni odpuścili. Coś jak Górnik-Lech, nikt kasy nie dostał, po prostu im pomogli nie dostając nic w zamian, o ile rzeczywiście tak było.
0
Swietny transfer.
0
Łatwo nie będzie
1
Dzięki Wam wszystkim za ten sezon, za te emocje. Od kiedy kibicuje Barcelonie to było dla mnie najlepsze pół roku i najlepsza piłka jaką mogłem sobie wymarzyć. DZIĘKI! ;)))
0
Messi też nieraz znikał w ważnych meczach, nikt nie jest perfekcyjny ;)
0
Komentarz usunięty
0
Nick zobowiązuje XD
2
Ja nie mogę jak ich ośmieszył, a oni się jeszcze pogrążyli, gratulacje.
0
Znowu ta skuteczność
1
Co on kurw zrobił :OO