0

Lewy na okładce, nie ma innej opcji

6

Oni nie byli za Juve tylko przeciwko Bayernowi

0

To La Rambla

0

Coman zakończył

0

No i brawo, tak naprawdę wszystkie sytuacje Arsenalu to błędy rudego, żal czasem na niego patrzeć, wślizgi chybione, główki do Welbecka, gdyby nie Masche w tej jednej sytuacji to byłoby 1-2 i nerwy. Reszta dobrze, tylko Rakitic mógłby czasem większą odpowiedzialność wziąć na siebie i ruszyć do przodu.

1

0

Liczę na karne, zwycięzca mi jest obojętny.

0

Tylko on potrafi zasadzić taką bramę ;). Więcej ogłady, on ma trochę drewna w nogach, jak każda "9".

5

Jak strzeli gola to już nie będzie?

0

Jakiś kretyn

1

Gdzie on tego karnego widzi?

0

Zacznij prowadzić bloga

2

Skład Arsenalu wygląda śmiesznie, ale pewnie nam walną bramę w pierwszych 10 minutach, potem już dominacja, i skonczy sie 4-1 ;)

2

Rzeczywiście, kartony są zabójcze.

10

Całe szczęście, że nie swoją grą.

0

To się pocieszyli :0

0

Mimo wszystko było widać, że grają najlepiej ze wszystkich na dnie, czy tylko mi się wydawało? :)

3

No i bramka ;p

0

Przypomnijcie sobie mecz Barcy w Las Palmas

0

Nie, bo słabo gra nogami

0

Ale ten Payet to jest kozak

0

Tottenham po 50' 2-0 dwa gole Kane'a

0

Może przesadzam, ale to co on wyczyniał np z Levante i Malagą bodajże to było straszne. Głowa mu siadła od tych kontuzji.

0

Pozamiatane

0

Nie było spalonego

0

Czemu nie, przecież dostał dwie żółte.

0

Ale przyładował

0

Ciekawe czy Las Palmas powalczy dzisiaj.

0

Fajny mecz

0

W Sevilli 2-2 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?