ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy na okładce, nie ma innej opcji
6
Oni nie byli za Juve tylko przeciwko Bayernowi
0
To La Rambla
0
Coman zakończył
0
No i brawo, tak naprawdę wszystkie sytuacje Arsenalu to błędy rudego, żal czasem na niego patrzeć, wślizgi chybione, główki do Welbecka, gdyby nie Masche w tej jednej sytuacji to byłoby 1-2 i nerwy. Reszta dobrze, tylko Rakitic mógłby czasem większą odpowiedzialność wziąć na siebie i ruszyć do przodu.
1
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
Tu fajnie śmiga
0
Liczę na karne, zwycięzca mi jest obojętny.
0
Tylko on potrafi zasadzić taką bramę ;). Więcej ogłady, on ma trochę drewna w nogach, jak każda "9".
5
Jak strzeli gola to już nie będzie?
0
Jakiś kretyn
1
Gdzie on tego karnego widzi?
0
Zacznij prowadzić bloga
2
Skład Arsenalu wygląda śmiesznie, ale pewnie nam walną bramę w pierwszych 10 minutach, potem już dominacja, i skonczy sie 4-1 ;)
2
Rzeczywiście, kartony są zabójcze.
10
Całe szczęście, że nie swoją grą.
0
To się pocieszyli :0
0
Mimo wszystko było widać, że grają najlepiej ze wszystkich na dnie, czy tylko mi się wydawało? :)
3
No i bramka ;p
0
Przypomnijcie sobie mecz Barcy w Las Palmas
0
Nie, bo słabo gra nogami
0
Ale ten Payet to jest kozak
0
Tottenham po 50' 2-0 dwa gole Kane'a
0
Może przesadzam, ale to co on wyczyniał np z Levante i Malagą bodajże to było straszne. Głowa mu siadła od tych kontuzji.
0
Pozamiatane
0
Nie było spalonego
0
Czemu nie, przecież dostał dwie żółte.
0
Ale przyładował
0
Ciekawe czy Las Palmas powalczy dzisiaj.
0
Fajny mecz
0
W Sevilli 2-2 :P