ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież Lewy nie gra w Barcelonie
0
W sumie szacun dla Fergusona, że umiał z takich cieniasów tyle wycisnąć.
0
No i co, przeszkadza CI to?
0
muły coś strzelą
4
Fajnie zobaczyć wkur****ego Messiego :D Dobry meczyk
0
Sam masz nick Wandal to co się ich czepiasz. Poza tym poza stadionem to oni mogą spalić pół miasta i nic im nie zrobią, bo to nie problem UEFA
0
Bo Leicester ma najgorszą grupę w LM
0
Kibice Barcy to w większości 12 latkowie, więc jednak jestem
0
Jakbyś mnie spotkał to byś inaczej mówił Kondziu
4
To są właśnie minusy kibicowania najlepszym-multum dzieci
0
Bo ty jesteś kodziarzem
0
+30kg, 40 w bicepsie, +90kg w serii na klatkę, co jeszcze chcesz wiedzieć. Ogólnie przy wzroście 187 ważyłem 69kg obecnie 98, więc progres duży.
0
Ja już chodzę ponad 2 lata z przerwami, pisz jakbyś coś chciał. A wszystkie potrzebne ćwiczenia są w necie, nie bierz trenera bo szkoda floty.
0
Jak tak oglądam Valencię, to się zastanawiam jakim cudem Munir jest profesjonalnym piłkarzem i zarabia tyle kasy. Przecież to jest kompletne beztalencie , nawet biegać nie potrafi.
5
Czemu Messi zawsze tak karnych nie strzela
7
City za Guardioli 7 meczów 7 zwycięstw, nieźle. Aguero znowu gra jak za najlepszych lat.
1
Czemu bzdury? Jak tylko ma szansę być pierwszym bramkarzem to dostaje kontuzji. Rok temu tak było i znowu tak jest.
0
Mam nadzieję, że City wygra
4
Jedyny bramkarz na świecie który ciągle ma kontuzje :D
1
Przecież to oczywiste, że robią co im każą, celebryci to marionetki rządzących i robią to dla pieniędzy.
4
Nieźle, pytanie to trzeba sobie zadać czemu mają taki wizerunek. Przecież wcale nie niszczyli ulic, nie wysadzali się w powietrze i nie powystrzelali francuzów jak kaczek w klubie. Świetna inicjatywa.
0
Castro byłby spoko na zmiennika :d
0
Tja, Neymar :v
1
Spieszysz się z opiniami
0
Suarez to jest gość :D
1
Alba to symulant i cham w jednym, niezłe combo :P
0
Typuje 4-1
1
Niech wejdzie Munir hahaha
0
Piękna brameczka
4
Wcale Alba mu kolana nie podstawił hehe