3

Przecież Lewy nie gra w Barcelonie

0

W sumie szacun dla Fergusona, że umiał z takich cieniasów tyle wycisnąć.

0

No i co, przeszkadza CI to?

0

muły coś strzelą

4

Fajnie zobaczyć wkur****ego Messiego :D Dobry meczyk

0

Sam masz nick Wandal to co się ich czepiasz. Poza tym poza stadionem to oni mogą spalić pół miasta i nic im nie zrobią, bo to nie problem UEFA

0

Bo Leicester ma najgorszą grupę w LM

0

Kibice Barcy to w większości 12 latkowie, więc jednak jestem

0

Jakbyś mnie spotkał to byś inaczej mówił Kondziu

4

To są właśnie minusy kibicowania najlepszym-multum dzieci

0

Bo ty jesteś kodziarzem

0

+30kg, 40 w bicepsie, +90kg w serii na klatkę, co jeszcze chcesz wiedzieć. Ogólnie przy wzroście 187 ważyłem 69kg obecnie 98, więc progres duży.

0

Ja już chodzę ponad 2 lata z przerwami, pisz jakbyś coś chciał. A wszystkie potrzebne ćwiczenia są w necie, nie bierz trenera bo szkoda floty.

0

Jak tak oglądam Valencię, to się zastanawiam jakim cudem Munir jest profesjonalnym piłkarzem i zarabia tyle kasy. Przecież to jest kompletne beztalencie , nawet biegać nie potrafi.

5

Czemu Messi zawsze tak karnych nie strzela

7

City za Guardioli 7 meczów 7 zwycięstw, nieźle. Aguero znowu gra jak za najlepszych lat.

1

Czemu bzdury? Jak tylko ma szansę być pierwszym bramkarzem to dostaje kontuzji. Rok temu tak było i znowu tak jest.

0

Mam nadzieję, że City wygra

4

Jedyny bramkarz na świecie który ciągle ma kontuzje :D

1

Przecież to oczywiste, że robią co im każą, celebryci to marionetki rządzących i robią to dla pieniędzy.

4

Nieźle, pytanie to trzeba sobie zadać czemu mają taki wizerunek. Przecież wcale nie niszczyli ulic, nie wysadzali się w powietrze i nie powystrzelali francuzów jak kaczek w klubie. Świetna inicjatywa.

0

Castro byłby spoko na zmiennika :d

0

Tja, Neymar :v

1

Spieszysz się z opiniami

0

Suarez to jest gość :D

1

Alba to symulant i cham w jednym, niezłe combo :P

0

Typuje 4-1

1

Niech wejdzie Munir hahaha

0

Piękna brameczka

4

Wcale Alba mu kolana nie podstawił hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?