0

Serio dziwny mecz

0

Oglądacie Valencie? Wygląda to jak sprzedany mecz, VCF robi wszystko żeby bramkę stracić ale granada jest tak słaba że nie potrafią strzelić. Dziwne.

0

Z perspektywy murawy stadion nie wydaje się taki wielki i wysoki.

0

Casillas zbyt mało się wywyższa, dlatego nie jest szanowany przez madryckich kibiców. Szkoda, że Barcelona miała Valdesa, a oni Ikera.

15

1500zloty, wszystko Messi inkasuje

1

Tylko do 20:20, bo potem trzeba będzie zalać robaka :)

2

Messi dziś dwie bramki, Argentyna wygrywa 3-1 i jestem bogaczem. Pozdrawiam :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pozdrawiam tych, którzy wczoraj płakali po porażce z kilkukrotnym mistrzem Anglii. Dziś real zremisował z mistrzem POLSKI ;). Brawo Legia.

0

Dzisiaj w sumie mecz bez znaczenia, ale jak w Sevilli przegrają to kiepsko będzie

28

Ale w Sevilli nie ma przebacz, muszą wygrać

1

Fajny meczyk, to się szanuje.

0

Po prostu przyzwyczajenie do zwycięstw, coś nie tak to jest w United, Milanie, Liverpoolu.

1

A dwa tygodnie temu Enrique Pepa, jak to się wszystko zmienia :V. Idź spać Cena

0

Ty jesteś jakiś niepoważny, City to jest teraz mega dobra drużyna, te 4-0 na CN to było tylko dzięki głupocie Bravo.

1

Tak, tak, spójrz lepiej w głąb łba i sprawdź czy masz mózg zrzędo.

0

Już wszyscy twierdzą, że Barca słaba XD. Przegrywać z City na wyjeździe 1-2, ojoj przecież to niemożliwe! Co za łby, dramat.

0

Gundogan się rozstrzelał

17

Trening to tam będzie o 20 45

0

Fajnie jakby niedługo zmienił symulanta Albę, którego chorągiewka zabija

1

To ci co przegrali u siebie 0-5 z Legią? Tam to mają dobrą ligę, skoro takie ogóry mają 13/13 WIN

0

Nikt im nie kazał przegrywać z Alaves, a dobry meczyk taki jak z Valencią zawsze się ceni

0

Mam nadzieję, że Sevilla wygra, to za tydzień będzie kosa meczyk

0

Spoko to był na flashscore mecz towarzyski, więc się nie liczy XD

0

Munir to wygląda jakby w ogóle nic nie jadł, a na pewno nie Alcacera. Wiatr go przewraca, wystarczy już Alba i Buskiets, i tak za dużo tu symulantów

1

Racja, mogli to jakoś inaczej ułożyć, ale i tak się cieszę, że jest eleven bo c+ nie mam

0

Świetnie potrafi strzelić na pustą, to prawda

0

Bo trzeba oglądać z napisami, tam są normalnie przekleństwa. Lektor w takich serialach to największe gówno, patrz Wilk z Wall Street na polszmacie

1

W pierwszych 15 minutach i tak się zwykle nic nie dzieje

0

Prison Break

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?