ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio dziwny mecz
0
Oglądacie Valencie? Wygląda to jak sprzedany mecz, VCF robi wszystko żeby bramkę stracić ale granada jest tak słaba że nie potrafią strzelić. Dziwne.
0
Z perspektywy murawy stadion nie wydaje się taki wielki i wysoki.
0
Casillas zbyt mało się wywyższa, dlatego nie jest szanowany przez madryckich kibiców. Szkoda, że Barcelona miała Valdesa, a oni Ikera.
15
1500zloty, wszystko Messi inkasuje
1
Tylko do 20:20, bo potem trzeba będzie zalać robaka :)
2
Messi dziś dwie bramki, Argentyna wygrywa 3-1 i jestem bogaczem. Pozdrawiam :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pozdrawiam tych, którzy wczoraj płakali po porażce z kilkukrotnym mistrzem Anglii. Dziś real zremisował z mistrzem POLSKI ;). Brawo Legia.
0
Dzisiaj w sumie mecz bez znaczenia, ale jak w Sevilli przegrają to kiepsko będzie
28
Ale w Sevilli nie ma przebacz, muszą wygrać
1
Fajny meczyk, to się szanuje.
0
Po prostu przyzwyczajenie do zwycięstw, coś nie tak to jest w United, Milanie, Liverpoolu.
1
A dwa tygodnie temu Enrique Pepa, jak to się wszystko zmienia :V. Idź spać Cena
0
Ty jesteś jakiś niepoważny, City to jest teraz mega dobra drużyna, te 4-0 na CN to było tylko dzięki głupocie Bravo.
1
Tak, tak, spójrz lepiej w głąb łba i sprawdź czy masz mózg zrzędo.
0
Już wszyscy twierdzą, że Barca słaba XD. Przegrywać z City na wyjeździe 1-2, ojoj przecież to niemożliwe! Co za łby, dramat.
0
Gundogan się rozstrzelał
17
Trening to tam będzie o 20 45
0
Fajnie jakby niedługo zmienił symulanta Albę, którego chorągiewka zabija
1
To ci co przegrali u siebie 0-5 z Legią? Tam to mają dobrą ligę, skoro takie ogóry mają 13/13 WIN
0
Nikt im nie kazał przegrywać z Alaves, a dobry meczyk taki jak z Valencią zawsze się ceni
0
Mam nadzieję, że Sevilla wygra, to za tydzień będzie kosa meczyk
0
Spoko to był na flashscore mecz towarzyski, więc się nie liczy XD
0
Munir to wygląda jakby w ogóle nic nie jadł, a na pewno nie Alcacera. Wiatr go przewraca, wystarczy już Alba i Buskiets, i tak za dużo tu symulantów
1
Racja, mogli to jakoś inaczej ułożyć, ale i tak się cieszę, że jest eleven bo c+ nie mam
0
Świetnie potrafi strzelić na pustą, to prawda
0
Bo trzeba oglądać z napisami, tam są normalnie przekleństwa. Lektor w takich serialach to największe gówno, patrz Wilk z Wall Street na polszmacie
1
W pierwszych 15 minutach i tak się zwykle nic nie dzieje
0
Prison Break