0

Chyba aluzji :D. VV

0

Trzymaj się matik

0

Tak to jest jak się kibicuje najlepszym , ziomek

0

Można się domyślić po kimś kto ocenia piłkarza zanim zagra pierwszy mecz.

1

Nie ma to jak się sugerować zdaniem 10-latków z La Rambli.

0

Wszystko spoko, ale to jest obrońca, a nie potrafi bronić :). Oglądałem cały mecz, i grał dobrze, ale nie nadaje się na ŚÓ

1


Max Meyer

Julian Brandt

Matthias Ginter

Niklas Süle

Timo Horn

Sven Bender

Leon Goretzka

Lars Bender

Serge Gnabry

Davie Selke

Nils Petersen

Jeremy ToljanJ

Grischa Prömel

Lukas Klostermann

Jannik Huth

Max Christiansen

Robert Bauer

Philipp Max

0

Siłownia jak sama nazwa wskazuje przede wszystkim ma wzmacniać siłę. Tobie zapewne chodzi o fitness.

6

Patrząc na jego posturę i "delikatność" śmiem wątpić.

11

Zgadzam się, najlepszy jest Higuain.

0

Nie przytyło, tylko w końcu dostosowuje się do Anglii ;)

1

Otamendi czyści jak szalony, zajebisty obrońca.

0

Ten z 20 w Chile to niezły kozaczek :P

0

Muszą walnąć drugą bramę

2

Jak będzie im się chciało to wygramy spokojnie.

1

Gratki

0

Spoko opcja

1

Powodzenia :D Pochwal się potem jak poszło.

0

Ważne, że zdane! :D Gratki.

0

Niezła jesteś, a ja się cieszę z 80% :D

0

No ja tak samo liczyłem na więcej z angola, nawet po egzaminie byłem pewny, że co najmniej 80% mam, ale jak widać nie polubili mnie egzaminatorzy :P

0

Ja 70% angol, 80% Polski dzisiaj ;p. Trochę mi szkoda tego angola bo mało, ale trudno.

0

Są tu jacyś maturzyści? Jak Wam poszły ustne?

0

W sumie to prawda, pasuje idealnie ze swoją techniką

0

Mam nadzieję że żółci coś strzelą

0

Jeszcze powiększają

1

Brakuje im konkretnego śpo, takiego jakim był Radović

0

Dokładnie, benitez nie pasował pilkarzykom to poleciał, ale oni co roku przegrywają ligę, a nie my ja wygrywamy.

3

Getafe leci :D

9

Kiedy znów udajesz się na marsz KODu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?