ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba aluzji :D. VV
0
Trzymaj się matik
0
Tak to jest jak się kibicuje najlepszym , ziomek
0
Można się domyślić po kimś kto ocenia piłkarza zanim zagra pierwszy mecz.
1
Nie ma to jak się sugerować zdaniem 10-latków z La Rambli.
0
Wszystko spoko, ale to jest obrońca, a nie potrafi bronić :). Oglądałem cały mecz, i grał dobrze, ale nie nadaje się na ŚÓ
1
Max Meyer
Julian Brandt
Matthias Ginter
Niklas Süle
Timo Horn
Sven Bender
Leon Goretzka
Lars Bender
Serge Gnabry
Davie Selke
Nils Petersen
Jeremy ToljanJ
Grischa Prömel
Lukas Klostermann
Jannik Huth
Max Christiansen
Robert Bauer
Philipp Max
0
Siłownia jak sama nazwa wskazuje przede wszystkim ma wzmacniać siłę. Tobie zapewne chodzi o fitness.
6
Patrząc na jego posturę i "delikatność" śmiem wątpić.
11
Zgadzam się, najlepszy jest Higuain.
0
Nie przytyło, tylko w końcu dostosowuje się do Anglii ;)
1
Otamendi czyści jak szalony, zajebisty obrońca.
0
Ten z 20 w Chile to niezły kozaczek :P
0
Muszą walnąć drugą bramę
2
Jak będzie im się chciało to wygramy spokojnie.
1
Gratki
0
Spoko opcja
1
Powodzenia :D Pochwal się potem jak poszło.
0
Ważne, że zdane! :D Gratki.
0
Niezła jesteś, a ja się cieszę z 80% :D
0
No ja tak samo liczyłem na więcej z angola, nawet po egzaminie byłem pewny, że co najmniej 80% mam, ale jak widać nie polubili mnie egzaminatorzy :P
0
Ja 70% angol, 80% Polski dzisiaj ;p. Trochę mi szkoda tego angola bo mało, ale trudno.
0
Są tu jacyś maturzyści? Jak Wam poszły ustne?
0
W sumie to prawda, pasuje idealnie ze swoją techniką
0
Mam nadzieję że żółci coś strzelą
0
Jeszcze powiększają
1
Brakuje im konkretnego śpo, takiego jakim był Radović
0
Dokładnie, benitez nie pasował pilkarzykom to poleciał, ale oni co roku przegrywają ligę, a nie my ja wygrywamy.
3
Getafe leci :D
9
Kiedy znów udajesz się na marsz KODu?