ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vermaelen idealnie pasował do Arsenalu, jest po prostu przeciętny, tak samo jak klub.
1
Arsenal nawet z Watfordem u siebie przegrywa, a Villareal to najcięższy mecz w lidze już do końca, remis będzie dobry.
0
Karny był ewidentny, ale przez to jego pajacowanie pewnie sędzia go nie podyktował.
0
Ale przecież on potrafi strzelać karne, w pamiętnym meczu 3-4 na Bernabeu świetnie je uderzał, wydaje mi się, że się w ogóle nie przykłada z tymi słabszymi rywalami.
0
I dobrze, że tego nie podyktował, Neymar znowu zaczyna symulować
0
Messi strzelał? hehe
0
Znowu karny nietrafiony
2
Ale symula Halilovicia
0
jaka szkoda
0
czemu hamalainen nie gra?
0
Pieknie Messi
0
o jezu co za drewno :D
0
Trochę taki karny chyba
0
Liverpool jeszcze wygrał
0
Akcja jak z Malagą :v
0
Już widać jak się na nas napalali, bedzie ciezko
0
haha, też tak czuję :v
2
Ekstra brama
27
Napijcie się wódki i po pierwszej flaszce porozmawiacie w każdym języku.
0
Idziemy po majstra!
0
Wszedłem na twoje konto i już rozumiem ;)
0
A jak kogoś takiego nazwiesz?
0
1
Ja eleven i nke, to nam się trafiło :D
7
Może bana?
1
Hehe, no widać dobra prezencja i dużo lajków na portalach społecznościowych nie wystarczy na grę w podstawie. Dobra nasza :)
1
Wszystko ok, oprócz słowa "gra'' :)
0
90 minut nudy :/
0
Już im karnego ukradli, najs
0
Będzie 2-1 dla Atleti :p