0

Vermaelen idealnie pasował do Arsenalu, jest po prostu przeciętny, tak samo jak klub.

1

Arsenal nawet z Watfordem u siebie przegrywa, a Villareal to najcięższy mecz w lidze już do końca, remis będzie dobry.

0

Karny był ewidentny, ale przez to jego pajacowanie pewnie sędzia go nie podyktował.

0

Ale przecież on potrafi strzelać karne, w pamiętnym meczu 3-4 na Bernabeu świetnie je uderzał, wydaje mi się, że się w ogóle nie przykłada z tymi słabszymi rywalami.

0

I dobrze, że tego nie podyktował, Neymar znowu zaczyna symulować

0

Messi strzelał? hehe

0

Znowu karny nietrafiony

2

Ale symula Halilovicia

0

jaka szkoda

0

czemu hamalainen nie gra?

0

Pieknie Messi

0

o jezu co za drewno :D

0

Trochę taki karny chyba

0

Liverpool jeszcze wygrał

0

Akcja jak z Malagą :v

0

Już widać jak się na nas napalali, bedzie ciezko

0

haha, też tak czuję :v

2

Ekstra brama

27

Napijcie się wódki i po pierwszej flaszce porozmawiacie w każdym języku.

0

Idziemy po majstra!

0

Wszedłem na twoje konto i już rozumiem ;)

0

A jak kogoś takiego nazwiesz?

0

1

Ja eleven i nke, to nam się trafiło :D

7

Może bana?

1

Hehe, no widać dobra prezencja i dużo lajków na portalach społecznościowych nie wystarczy na grę w podstawie. Dobra nasza :)

1

Wszystko ok, oprócz słowa "gra'' :)

0

90 minut nudy :/

0

Już im karnego ukradli, najs

0

Będzie 2-1 dla Atleti :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?