ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ta, bo pokonała Norwich :v
1
Tak Wam powiem, że według mnie obecnie sukces Barcelony tkwi w wyluzowanym podejściu do rzeczy. Takie akcje jak ta halloweenowa drama z Getafe jeszcze pewnie ich umacniają jako ekipę. Nie ma afer w szatni, nie zwalnia się co sezon trenera, a przede wszystkim nie ma się za najlepszego piłkarza pana "Pięknego". No nic, dobrej nocy Cules, cieszmy się, że żyjemy w czasach tak silnej Barcelony :)
3
wymień lepszych
0
Dobrze, że Sevilla jest taka słaba w tym sezonie, bo w tym składzie znowu byśmy dostali czwóreczkę :v
0
Komentarz usunięty
0
Za link od razu banik
0
Ja tam po prostu nie lubię Holandii ;)
0
Ale, że w tym meczu?
1
W sumie racja, zapomniałem jaki to cham i prostak :D
9
Mają przecież nowego CR w składzie ;)
0
Ci "komentatorzy" chyba nie lubią Ardy
2
Turan świetna piła, oglądacie?
1
Która normalna kobieta w ciąży idzie na taki wyścig i staje zaraz obok trasy.
4
Nie rozumiem tego pomagania "uchodźcom"..
4
Dobrze grał wczoraj Pique ;)
0
Podczas następnego meczu przestaną gwizdać, bo zapomną o sprawie pikniki hiszpańskie ;)
0
0
Szkoda, że jak było dosyć głośno o jego transferze do Barcy to 3/4 pisała "nie dla tego grubasa, jego blask już minął tak jak i całej Borussii". Tacy właśnie siedzą tutaj ludzie.
0
Czasem życie się sypie.
2
Shaqiri odszedł do Stoke, ogar.
3
1
Każdy robi błędy, ludziom trzeba wybaczać. Oczywiście są granice, ale każdy zasługuje na drugą szansę, Bartomeu ją dostał, czy wykorzysta to już zależy od niego.
2
Myślałem, że to ten obrońca z PSG bodajże xd
0
Ja tam się cieszę.
0
A ja do Ciebie pisałem? Nie.
0
Jasnowidz się znalazł, ty byś wolał wydać 100mln na Pogbę pewnie?
2
Zacznij używać przecinków.
1
A co on do cholery jest jakiś niepełnosprawny umysłowo? Nie umie sam pomyśleć, że to finał i trzeba zapierdzielać równo? Czasem się zastanawiam co mu siedzi w głowie.
2
A Ty umiesz czytać?
0
Lavezzi też się do karnych nie nadaje.