0

Ach, gdyby z nami te autobusy robiły takie błędy, ale trzeba się cieszyć tym co jest.

0

Szkoda, że wojownicza Sevilla nie przykryła CeeRka, bo już byśmy byli mistrzem.

1

Kiedyś ich zgromiliśmy 4-0 do przerwy, więc o czym my tu gadamy..

7

KOCHAM WAS CULES I KOCHAM BARCELONĘ DOBRANOC KOCHAM WAS

0

Człowieku spójrz prawdzie w oczy, nie każdy na tej stronie kto myśli jest od razu biały..

1

Piszcie dalej, że Real słaby, CR11 bee, cienias, mają farta, ale jak obronią jako pierwszy klub LM, CR11 zostanie znowu królem strzelców LM i La Ligi, to mi się chyba odechce wszystkiego...

1

Suarez za słaby no nie?

1

Niech strzela ile chce, bylebyśmy strzelali więcej i awansowali ;)

0

Mógł jednak podejść XDDD

2

Dokładnie, mimo, że jestem nawalony to mi smutnosie zrobiło jak terazz zobaczyzłęm tenwynik i jego hat tricka.

10

Ale Ronaldo nam zamknąl japy wszystkim ;)

0

BBC wcale nie wypada tak źle... ale to zasługa tylko i wyłącznie Ronaldo.

1

JEST! MESSI!!!!!!!

0

Nikt nie będzie lepszy od Messiego, chyba, że w wykańczaniu setek ;)

0

Co ten Suarez robi to nie wierze :P

0

Dawaj następne Leoś ;))

0

Ciiii, jestem dziś optymistą ;)

0

Cordoba to drużyna 10x słabsza, więc się nie martw.

0

No i mecz zakończony, dziękuje Barco :)

0

Mój plan się spełnił, więc wygramy to wysoko ;))

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL

0

Mogliby coś wsadzić w 1-szej połowie, to skończy się conajmniej 3-0

0

Fatalnie :D

0

Jakbyś grał o mistrza Hiszpanii to by CI się chciało, uwierz. To już po prostu gwiazdorzenie trochę ;)

0

Ciężko jest

0

Tylko przyszła gwiazda mogła strzelić taką pierwszą bramkę w karierze ;)

27

Według mnie to on jest coraz bardziej spektakularny, jego niesamowite asysty, drybling, ładne bramki zakręcone z lewej nogi, rzuty wolne dobrze wykonywane, ostatni karny strzelony panenką, kanaliki zakładane przeciwnikom.

0

Serio Valdes? Przeciętny bramkarz, grał żeby mieć wychowanka w bramce tak jak Real. Bravo gra pierwszy sezon w Barcelonie i dla mnie już pokazuje większą jakość od Valdesa.

0

Ciekawe czy jest ktoś z takim stażem ;). Dzięki.

0

Wie ktoś może kiedy dokładnie powstała ta strona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?