ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ach, gdyby z nami te autobusy robiły takie błędy, ale trzeba się cieszyć tym co jest.
0
Szkoda, że wojownicza Sevilla nie przykryła CeeRka, bo już byśmy byli mistrzem.
1
Kiedyś ich zgromiliśmy 4-0 do przerwy, więc o czym my tu gadamy..
7
KOCHAM WAS CULES I KOCHAM BARCELONĘ DOBRANOC KOCHAM WAS
0
Człowieku spójrz prawdzie w oczy, nie każdy na tej stronie kto myśli jest od razu biały..
1
Piszcie dalej, że Real słaby, CR11 bee, cienias, mają farta, ale jak obronią jako pierwszy klub LM, CR11 zostanie znowu królem strzelców LM i La Ligi, to mi się chyba odechce wszystkiego...
1
Suarez za słaby no nie?
1
Niech strzela ile chce, bylebyśmy strzelali więcej i awansowali ;)
0
Mógł jednak podejść XDDD
2
Dokładnie, mimo, że jestem nawalony to mi smutnosie zrobiło jak terazz zobaczyzłęm tenwynik i jego hat tricka.
10
Ale Ronaldo nam zamknąl japy wszystkim ;)
0
BBC wcale nie wypada tak źle... ale to zasługa tylko i wyłącznie Ronaldo.
1
JEST! MESSI!!!!!!!
0
Nikt nie będzie lepszy od Messiego, chyba, że w wykańczaniu setek ;)
0
Co ten Suarez robi to nie wierze :P
0
Dawaj następne Leoś ;))
0
Ciiii, jestem dziś optymistą ;)
0
Cordoba to drużyna 10x słabsza, więc się nie martw.
0
No i mecz zakończony, dziękuje Barco :)
0
Mój plan się spełnił, więc wygramy to wysoko ;))
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL
0
Mogliby coś wsadzić w 1-szej połowie, to skończy się conajmniej 3-0
0
Fatalnie :D
0
Jakbyś grał o mistrza Hiszpanii to by CI się chciało, uwierz. To już po prostu gwiazdorzenie trochę ;)
0
Ciężko jest
0
Tylko przyszła gwiazda mogła strzelić taką pierwszą bramkę w karierze ;)
27
Według mnie to on jest coraz bardziej spektakularny, jego niesamowite asysty, drybling, ładne bramki zakręcone z lewej nogi, rzuty wolne dobrze wykonywane, ostatni karny strzelony panenką, kanaliki zakładane przeciwnikom.
0
Serio Valdes? Przeciętny bramkarz, grał żeby mieć wychowanka w bramce tak jak Real. Bravo gra pierwszy sezon w Barcelonie i dla mnie już pokazuje większą jakość od Valdesa.
0
Ciekawe czy jest ktoś z takim stażem ;). Dzięki.
0
Wie ktoś może kiedy dokładnie powstała ta strona?