ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
1300 dni na stronie właśnie wybiło, jestem spełniony!
0
*jak na meczach Barcelony ;)
2
Przynajmniej, a nie bynajmniej.
0
Chciałbym, żeby Lewy zagrał, Robben mnie za bardzo nie obchodzi. Pewnie ten szkop Muller zagra na ataku i wbije bramkę barkiem albo z piszczela, drewno.
0
Sezon ma z głowy łysolek ;)
0
Kobieto nie strasz
0
Jednak nie, bo znowu kontuzjowany :D
0
Gdyby co mecz każdy strzelał po 2 gole i asystował sobie nazwajem.. Pomyślcie co by to było.
2
To se pograł łysy ;)
0
BVB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie martw się, Messi nie pobije zawodników Cordoby :v
1
Tytuł newsa, jak i wynik iście FIFOwski ;)
0
:))
8
Maestria to jest na Twoim avatarze :D
0
koniec już
2
GG WP Barca.
10
Miał taką szansę ostatnio, ale Palacio mu to zabrał ;)
67
A jest coś czego jeszcze nie zrobił oprócz gola z Chelsea?
5
uczciwi :D
0
bo jest 6-0 ziom
0
No widzisz, tacy piłkarze to z reguły pewniaki, wyjątkiem był Torres, napastnik, który nie potrafił strzelać z najłatwiejszych pozycji. Ibra, Villa, Eto'o, wszyscy zrobili to co do nich należało, strzelali bramki ;)
2
wybieram Ciebie :*
0
On musiał strzelać, to był pewniak, przynajmniej dla mnie :)
0
Wolałbym kolejne bramki Messiego ;)
0
Fajnie byłoby zachować czyste konto.
1
te kobiety :P
0
Gol Lewego ;)
0
9'
Messi L. (Rzut karny)
5 - 0
25'
Suarez L. (Messi L.)
28'
Neymar (Suarez L.)
30'
Xavi (Neymar)
40'
Suarez L. (Xavi)
0
Jakby coś odpowiadaj pod tym komentarzem jak byś coś wiedział ;)
0
Widzieliście co teraz Thiago zrobił? Lol