11

1300 dni na stronie właśnie wybiło, jestem spełniony!

0

*jak na meczach Barcelony ;)

2

Przynajmniej, a nie bynajmniej.

0

Chciałbym, żeby Lewy zagrał, Robben mnie za bardzo nie obchodzi. Pewnie ten szkop Muller zagra na ataku i wbije bramkę barkiem albo z piszczela, drewno.

0

Sezon ma z głowy łysolek ;)

0

Kobieto nie strasz

0

Jednak nie, bo znowu kontuzjowany :D

0

Gdyby co mecz każdy strzelał po 2 gole i asystował sobie nazwajem.. Pomyślcie co by to było.

2

To se pograł łysy ;)

0

BVB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie martw się, Messi nie pobije zawodników Cordoby :v

1

Tytuł newsa, jak i wynik iście FIFOwski ;)

0

:))

8

Maestria to jest na Twoim avatarze :D

0

koniec już

2

GG WP Barca.

10

Miał taką szansę ostatnio, ale Palacio mu to zabrał ;)

67

A jest coś czego jeszcze nie zrobił oprócz gola z Chelsea?

5

uczciwi :D

0

bo jest 6-0 ziom

0

No widzisz, tacy piłkarze to z reguły pewniaki, wyjątkiem był Torres, napastnik, który nie potrafił strzelać z najłatwiejszych pozycji. Ibra, Villa, Eto'o, wszyscy zrobili to co do nich należało, strzelali bramki ;)

2

wybieram Ciebie :*

0

On musiał strzelać, to był pewniak, przynajmniej dla mnie :)

0

Wolałbym kolejne bramki Messiego ;)

0

Fajnie byłoby zachować czyste konto.

1

te kobiety :P

0

Gol Lewego ;)

0

9'

Messi L. (Rzut karny)
5 - 0

25'

Suarez L. (Messi L.)

28'

Neymar (Suarez L.)

30'

Xavi (Neymar)

40'

Suarez L. (Xavi)

0

Jakby coś odpowiadaj pod tym komentarzem jak byś coś wiedział ;)

0

Widzieliście co teraz Thiago zrobił? Lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?