ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam tylko nsport i sobie obejrzę, dzięki za info :*
0
jest brameczka
1
Pewnie oparzenie ;)
0
Dziecko juanpi zero wykończenia, szkoda.
2
Żal było patrzeć na Suareza jak biedny biegał od jednego do drugiego, a Messi stał :/. Ale dobra mamy 9 pkt przewagi czas na Arsenal
0
Po lewej stronie to bym widział Alabę, a nie kolejnego kurdupelka biegacza :D.
0
Wątpię, że to prawda, bo 80% stadionu raczej nie jest zapełnione piknikami :). Co jak co, ale u kibiców Realu CR powinien mieć dożywotni szacunek.
2
Gijon jest zbyt słaby, w mojej ocenie najsłabszy rywal dla Barcelony w lidze, bo mają młody skład, który w dodatku gra ofensywnie. 3-1 dla nas, mecz typu tego z Levante.
0
Roma już ma brązowo w majtkach, szkoda, bo mogliby spokojnie powalczyć, real bez kilku zawodników, i w średniej formie..
0
Hehe, no może gdyby nie on to byśmy nie widzieli tego wszystkiego, bo byliby mniej zmotywowani :P
34
Ty też Alba wczoraj wymyśliłeś, jak ludziom humory popsuć.
0
Co w tym meczu się stało?
0
Ale to było inteligentne alba
5
Wszyscy pobanowani :v
0
Nie skreślam, kieruje się opinią kibiców Atleti.
1
Serio Gimeneza?
0
Fajnie byłoby kiedyś mieć stoperów Zouma-Laporte, ale skoro nie :)
0
Gool dla Sevilli :D.
0
O tym samym pomyślałem :D
2
Wygrywają 7-0 cierpią, remisują cierpią, ciągle tylko cierpią, ale 3 minuty po meczu pierdyliard fotek :D
0
Ciekawe co Montoya zagra
24
Co oni mają z tym cierpieniem?
0
Znów to zrobił :D
3
Mecze o tej godzinie, a szczególnie kiedy świeci słońce są tak słabe do oglądania.. I jeszcze musieli te koszulki ubrać, dobrze, że to wygrali :P.
0
Dobra, nie ma o czym dyskutować.
2
Hahahahahah Vidal wciąga go nosem. Ten człowiek nie ma pojęcia o obronie, na jego szczęście szybko biega.
0
Wycisnął z nich co mógł, i jeszcze ten Scholes w jego ostatnim sezonie który musiał wrócić z emerytury. Skończony klub na wiele lat.
0
Nawiązując do tytułu, to niestety za głosem jego starego :(. Pewnie nie odejdzie, ale straszny syf się robi przez to.
0
United to się skończyło po Fergusonie, ich skład = totalne gówno.
0
O qrwa ciekawe ile dostali za ten mecz hehe. Messiemu się nie chce dziś :(