0

Martrys

8

O kurła, patrzcie go jaki bogacz

1

Haha dembele zajebisty drybling trzy razy tak samo traci piłkę

0

6 2 a ten lengleta wpuszcza hehe

0

Piękny wolej

0

A ten zaś aluminium co za pech..

0

Co za patola w obronie

0

Dobrze ze mecz wcześnie bo inaczej już smacznie bym spał

0

Jak masz hajs to sobie kup jakieś podstawowe suple, ale nic się nie stanie jak będziesz się opierał tylko na diecie. Ja trenuje cztery lata, brałem suple jakiś czas potem odstawialem i tak szczerze nie widziałem zadnej różnicy.

0

Milik na lewym skrzydle? Haha

2

Coman złamana noga : /

2

To po co się wypowiadasz?

0

A co by Ci thiago dal skoro i tak musiałby do Messiego podawać non stop :)

0

Gościu ja wstaje przed 4 do pracy także nie rajcuje mnie oglądanie meczu do 24 15 :) Także nie wiem po co z ryjem do mnie wyjeżdżasz skoro kulturalnie zapytałem o co chodzi z tak późną dla człowieka pracującego godziną.

0

Okej juz sie bałem że im na głowę padło, dzięki

0

Mam pytanie, dlaczego mecze są teraz i godzinie 22 15? Czy to na stałe tak będzie?

0

Z tym munirem w składzie to chyba jakiś żart..

0

Lepszy dla Barcelony Barcelony w tym momencie, drużyna nie może się składać z samych technicznych zawodników.

2

Super transfer, walczak z dobrym crossowym podaniem, świetnym uderzeniem z dystansu plus dobra gra głową mimo tego, ze jest niewysoki. Na pewno lepszy niż rabiot czy szklanka thiago, dziecko pseudo tiki-taki ;)

4

Smuda ciągle żywy

0

Messi przed meczem mógłby mówić że jest obrażony to by wystawiał chociaż kogoś kto udaje że się stara :p

2

9,5, byłeś blisko

0

Czy będą jakieś kary dla zawodników za sabotowanie meczu?

0

Mam to samo

2

Vidal jest ok na podmęczonego przeciwnika, ale to co on gra to jest porażka, Tello lepszy drybling miał

0

Ajajaj, szkoda

6

Suarez serio oduczył się grać w piłkę czy jak?

0

Widać olbrzymią motywację..

0

On od początku sezon jest słabo przygotowany biegowo

10

Ogląda się to jak młodzieżową ligę mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?