ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lamora z PO?
0
Ta co robili na hura? Przez lata nie wyremontowano blaszoka klubowego, nie wybudowali stadionu mimo 7 miejsca i kilku lat w ekstraklasie.
24
Przecież doznał kontuzji tydzień temu. Pauza około 10 dni bodajże.
0
Tak ale ma już 29 lat więc odpada niestety
0
O Roberto wchodzi haha
0
Kryminał w obronie
0
Roberto już chyba z 10 razy zagrał do zawodnika na spalonym ????
0
Gdyby darował sobie ten durny komentarz nie musoalbym tego robić
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
6
Mam nadzieję ze Messi nie wejdzie
0
Hahahah
1
Oj suarez suarez... masakra
7
Suarez minął kogoś na zamach pierwszy raz od dwóch lat
0
Podawanie w każdej akcji do Messiego yo żaden styl
1
Dobrze zaczęli i powrót do gry z meczu z leganes
0
Messi w tej połowie podał chyba z 10 razy do obrońcy masakra
0
Co mówiłeś?
0
Kwestią czasu jest gol na 1 1
0
Nie wygramy tego idę spać
2
Obudził się
0
Munir XDD
1
Pięknie piquet
0
Mają grać dwójką w pomocy?
1
Tumulec
0
Wszystkie piłki wszerz i dryblingi w stronę własnej bramki, to już Vidal lepiej się pokazał w tej połowie
0
W tv oglądam
0
Ładnie się mecz Levante Sevilla zaczyna
0
O widzę skonczyles 18 lat i wyzywasz od dzbanow kogo ponadnie to takie dorosłe.
0
Masakra i ten powrót do obrony truchtem w którymś już meczu z kolei.. Na lawke na jakiś czas bo chyba za pewnie się czuje.
0
Widać na tym filmiku, że umtiti bardzo obniżył loty w tym sezonie niestety :/