0

@Lamora z PO?

0

Ta co robili na hura? Przez lata nie wyremontowano blaszoka klubowego, nie wybudowali stadionu mimo 7 miejsca i kilku lat w ekstraklasie.

24

Przecież doznał kontuzji tydzień temu. Pauza około 10 dni bodajże.

0

Tak ale ma już 29 lat więc odpada niestety

0

O Roberto wchodzi haha

0

Kryminał w obronie

0

Roberto już chyba z 10 razy zagrał do zawodnika na spalonym ????

0

Gdyby darował sobie ten durny komentarz nie musoalbym tego robić

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

6

Mam nadzieję ze Messi nie wejdzie

0

Hahahah

1

Oj suarez suarez... masakra

7

Suarez minął kogoś na zamach pierwszy raz od dwóch lat

0

Podawanie w każdej akcji do Messiego yo żaden styl

1

Dobrze zaczęli i powrót do gry z meczu z leganes

0

Messi w tej połowie podał chyba z 10 razy do obrońcy masakra

0

Co mówiłeś?

0

Kwestią czasu jest gol na 1 1

0

Nie wygramy tego idę spać

2

Obudził się

0

Munir XDD

1

Pięknie piquet

0

Mają grać dwójką w pomocy?

1

Tumulec

0

Wszystkie piłki wszerz i dryblingi w stronę własnej bramki, to już Vidal lepiej się pokazał w tej połowie

0

W tv oglądam

0

Ładnie się mecz Levante Sevilla zaczyna

0

O widzę skonczyles 18 lat i wyzywasz od dzbanow kogo ponadnie to takie dorosłe.

0

Masakra i ten powrót do obrony truchtem w którymś już meczu z kolei.. Na lawke na jakiś czas bo chyba za pewnie się czuje.

0

Widać na tym filmiku, że umtiti bardzo obniżył loty w tym sezonie niestety :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?