3

Maszyna już zaczął strzelanie.

0

@Khajio Możliwe, oceniam akurat przez pryzmat tego meczu, i robi średnie wrażenie.

2

Tak patrzę na tego Sancho to taki Dembele 2

0

Paco jak zawsze we właściwym miejscu

0

@catluck U mnie niedługo osiem stuknie

0

@Boberson Busi gra piłkę irytującą ale kibica Barcelony

1

@FCBMati10 Umtiti i Lenglet są półkę wyżej od Mascherano, ale to nie dziwne w końcu Javier to ŚPD

0

@cracker No tak średnio, bo najpierw Bravo, a teraz Stegen pokazali, że niepotrzebnie się tak długo meczylismy z przecietniakiem między słupkami.

3

@Dzemix111 To zwolennicy transferu (:

1

0

@goldensun Ale to się nigdy nie wydarzy jak Messi będzie zdrowy :p

0

Żenada, wy nie macie żadnego szacunku do klubu że chcecie powrotu tego sprzedawczyka! Dzisiejszy świat nie ma żadnych zasad niestety.

2

@Deraxium Niestety zgadzam się z Tobą, od kilku sezonów coraz bardziej jest to widoczne. Obawiam się jak to będzie wyglądało z griezmannem skoro już widać że coś jest nie tak.

0

Niestety kompletnie nie ma chemii między nim, a Messim także nie wróżę mu wielkiej kariery u nas. Lepiej by chodził po tej flance grając z kimś takim jak Dembele, bo przy Messim często dochodzi do linii końcowej i nie wie do dalej bo zostaje sam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale Andres odleciał z tym porównaniem :)

9

"Chcemy uzyskać równowagę w zespole. Chodzi zarówno o ofensywę, jak i defensywę." Nawałka mu się włączył.

0

@Pogba Gdynia LGKS

5

@kkbarca Tobido ***********

0

@Fabik87 No biega biega w środku pola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mroziu bez kitu, gość nieprzygotowany do swojej pracy.

4

Skąd oni tego komentatora wzięli

0

@IronSanHybrid "Typowy kibic Barcelony " :')

1

@antoniabc Przeciwko legii mogło by to wypalić

2

@Darshan1010 Na tą opinię sam sobie zasłużył swoimi symulkami, pajacowaniem, odejściem z Barcelony I swoimi występami poza boiskiem, tego typa nie da się traktować poważnie, dalej zachowuje się jakby miał 22 lata, zero szacunku do swoich klubów, kibiców. Tragedia ze tyle osób chce jego powrotu, widać krótką pamięć macie.

8

Ile tu malkontentów pod każdym postem, wszystko źle zawsze.

2

@kkbarca Dużo osób tak ma także to nie wina Twojego telefonu

3

@Kapitan hawk Nieźle Ci ta polityka ryje głowę, daj se siana :D

2

@Kapitan hawk Dobry śmieszek z Ciebie! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?