ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk Po Liverpoolu pewnie to samo pisałeś
0
Barca spuchła :)
0
No ten Gomez to ma niezły strzał trzeba przyznać
0
Dobrze że chociaż valencia na kuponie
2
Po co on to przerywał teraz
0
Chłop leci sam na bramkę i podaje Messiemu
2
Ciekawe czy do 70 minuty będzie celny strzał
0
@LoveValverde Przecież Kononowicz nie pije od maleńkości
1
I kto wygrał tą bójkę?
16
@Pilka_jest_okragla Po każdej kontuzji ta sama gadka..
0
@TommyShelby Ja bym ogarniał to już teraz, najczęściej są niższe ceny niż potem i wszystko na spokojnie sobie możesz ogarnąć
0
To nie ma prawa się udać
0
@BARCA_FOR_EVER Jakie 5 strzałów już nie koloryzuj
0
Insigne w końcu coś się udało
7
Teraz Rakitic jest wszystkiemu winny na Rambli
7
Messi to widać znowu przestał Griezmanowi podawać
2
@AdrianGajewski2005 Niesamowita historia
2
Jak specjalnie pokazał te majty z New balance haha
1
@barteq Tak dlatego mamy 49 bramek strzelonych w lidze
1
@BarcaInfo Tylko wtedy bodajże również Messi nie grał?
0
@SuperPatsonFCB Od sterydów kondycja słaba
0
No i najlepszy obrońca świata na 1 0
1
@SinMistico Pierwszy raz zawsze taki jest
2
@Encore Przestał ćpać
0
Lewy z karniaczka
0
@messi564 Słabo
0
Kiedy mniej więcej Dembele ma wrócić do gry?
0
Alena póki co niewidoczny
3
Co tak cicho na San siro
0
@VenoM Właśnie lato miałem na myśli