1

@endriuuu2 Już rok temu nawet jakby Bombele trafił na 4 0 to myślę że Liverpool i tak by piątkę wcisnął :p

1

W tym roku 4 0 w pierwszym meczu, a na wyjeździe 0 5 w plecy, dacie radę?

3

Zapewne piłkarze Barcy przodują w rankingu niezadowolonych

2

@MichuPlayPL To Borussia gra w premier league?

0

"Messiego trenuje się bardzo łatwo, bo daje impuls grupie, ma ambicję i poczucie obowiązku wobec gry i klubu. Przekazuje to kolegom i sprawia, że wszyscy muszą być na bardzo wysokim poziomie." Od razu się przypominają wspaniałe rewanże w LM kiedy tak się nie działo.

0

@martin86 No i oczywiście premia za podpis dla każdego z nich tak przynajmniej 10 baniek :)

1

@Borneo Przecież ten zespół nie ma jaj, więc akurat powinien się nadawać idealnie

19

Prosze przestań już płakać Rakitic

0

Kto z nas przypuszczał pół roku temu że takie rzeczy będą się działy na świecie. Niestety w piłce klubowej również będzie bardzo ciężko o dokończenie rozgrywek.

3

1

@A4ron Gra jeszcze gorzej

0

Jak nie teraz to kiedy

11

Ernesto by to ugrał 1 0 :D

2

Ech jaki Messi już jest wolny

5

@MaTt_BarcaFan Lampard go już nie chce w drużynie

0

@bodzio10 To na stadion A nie w tv oglądać ;)

0

@PanPatrykk Zdecydowanie wolę Jana Łosia

1

@MikiGhost Wiele widać Ci nie trzeba żeby się dobrze bawić

0

Człowiek bez brwi znowu strzela

0

@MaziFCB Dupsko mu wystawało

0

Ale ręcznik broni w Eibar

1

@Jacu327 Barca, Tottenham, Napoli bundes I francuska nie mam żadnej

0

@tomcias10 No bo wydał jakieś 2 tygodnie temu bodajże

0

Ten bramkarz Interu co mecz coś musi odwalić

0

Ze wszystkich na boisku bramkę strzela Ashley Young

2

Ale bomba Savicia szkoda że nie wpadło

0

Piękna akcja Bayernu

2

@HansLanda Chyba raczej dłużej..

0

Dziś wieczór z ekstraklasą, mam nadzieję na lepszy mecz niż Barcy

0

@ricardo0705 To ile setek zepsuł nie ma nic wspólnego z tym że nie ma z kim grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?