ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@endriuuu2 Już rok temu nawet jakby Bombele trafił na 4 0 to myślę że Liverpool i tak by piątkę wcisnął :p
1
W tym roku 4 0 w pierwszym meczu, a na wyjeździe 0 5 w plecy, dacie radę?
3
Zapewne piłkarze Barcy przodują w rankingu niezadowolonych
2
@MichuPlayPL To Borussia gra w premier league?
0
"Messiego trenuje się bardzo łatwo, bo daje impuls grupie, ma ambicję i poczucie obowiązku wobec gry i klubu. Przekazuje to kolegom i sprawia, że wszyscy muszą być na bardzo wysokim poziomie." Od razu się przypominają wspaniałe rewanże w LM kiedy tak się nie działo.
0
@martin86 No i oczywiście premia za podpis dla każdego z nich tak przynajmniej 10 baniek :)
1
@Borneo Przecież ten zespół nie ma jaj, więc akurat powinien się nadawać idealnie
19
Prosze przestań już płakać Rakitic
0
Kto z nas przypuszczał pół roku temu że takie rzeczy będą się działy na świecie. Niestety w piłce klubowej również będzie bardzo ciężko o dokończenie rozgrywek.
3
https://zapodaj.net/719d56ed63f96.jpg.html
Lubella is on fire
1
@A4ron Gra jeszcze gorzej
0
Jak nie teraz to kiedy
11
Ernesto by to ugrał 1 0 :D
2
Ech jaki Messi już jest wolny
5
@MaTt_BarcaFan Lampard go już nie chce w drużynie
0
@bodzio10 To na stadion A nie w tv oglądać ;)
0
@PanPatrykk Zdecydowanie wolę Jana Łosia
1
@MikiGhost Wiele widać Ci nie trzeba żeby się dobrze bawić
0
Człowiek bez brwi znowu strzela
0
@MaziFCB Dupsko mu wystawało
0
Ale ręcznik broni w Eibar
1
@Jacu327 Barca, Tottenham, Napoli bundes I francuska nie mam żadnej
0
@tomcias10 No bo wydał jakieś 2 tygodnie temu bodajże
0
Ten bramkarz Interu co mecz coś musi odwalić
0
Ze wszystkich na boisku bramkę strzela Ashley Young
2
Ale bomba Savicia szkoda że nie wpadło
0
Piękna akcja Bayernu
2
@HansLanda Chyba raczej dłużej..
0
Dziś wieczór z ekstraklasą, mam nadzieję na lepszy mecz niż Barcy
0
@ricardo0705 To ile setek zepsuł nie ma nic wspólnego z tym że nie ma z kim grać