ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@SuperVegeta Ważne że DNA Barcy zachowane
26
Czemu nic o karnym na modriciu nie piszecie
0
Leczo prowadzi z Napoli
6
Transfer De Tomasa to byl strzał w 10 dla Espanyolu
0
@pikass14 Jak Bartra zagra to od razu zwiększają się nasze szanse
0
@lukaszbarca15 Oni jednak grają inaczej, Messi potrzebuje drużyny która będzie odpowiednio grała pod niego, dlatego w Argentynie aż tak dobrze mu nie szło nawet jak był w Top formie w Barcy. Po prostu to piłkarz idealnie skrojony pod Barcelonę.
0
@LuisSalvano w Top formie by sobie poradził, obecnie wątpię. Poza tym nie można porównywać dwumeczu do całego sezonu.
10
@Alberto1031 Nie nie zgadzam się, Coutinho był dramatyczny Antoine jest przeciętny i czasem strzela lub asystuje na razie nie ma tragedii
0
@kerouac Dobrze że lgbt się nie obnosi ze swoimi poglądami
2
Ech teraz przydupas Setiena, Busquets będzie raczył nas swoją wspaniałą grą co mecz
13
Cristiano pięknie się rozstrzelał, w tym wieku takie serie strzeleckie szacun
0
@Chwytliwy Pierwszy raz go oglądam i drewniany mi się wydaje zobaczę dalej
3
Can co za piękna bramka
0
Haaland to się porusza jak Crouch
0
Cyk brama Vollanda
1
Pierwszy raz widzę mecz na canal plus family
0
Albie to od razu czerwona
0
Messi zdziwiony na Semedo pokazuje xd
12
Co jak co ale szacun że tak walczyli przy 1 4 nasi by klepali już do 90 minuty
1
Co oni temu Isakowi zrobili w szatni
0
@Hiacynk Nie ma to jak Strejlau
0
@AdrianGajewski2005 Nie cieszył się
5
Ale ten Isak gra tragicznie
2
Dla chętnych Vive Kielce gra z Wisłą Płock transmisja w TVP sport
4
@`Sin Wszystkie siły raczej na PK bo na ten puchar jest największa szansa w tym momencie
0
@Explode Umiejętności też ma, ale gdyby nie kontuzja Suareza to by nie grał
7
Fati to ma farta w tym sezonie chłopak znikąd będzie prawdopodobnie do końca sezonu zawodnikiem pierwszej jedenastki, ciekawe jak to się wszystko potoczy. Ewentualnie zmiana na 4 4 2
4
Ale Milik wali z tej dyńki
1
Ciekawe ile nam Arkadiuszo wsadzi
2
Messi gra jak ja jakimś zawodnikiem w karierze jak chce mu staty nabić