8

Fajnie Semedo chodzi

22

Skoro to jest mecz bez publiczności to co za problem. Zawodnicy i wszyscy na stadionie będą badani na tego "wirusa".

2

Bye bye druga ligo

6

@kerouac Dopóki nie zacząłem stawiać byłem spokojniejszym i szczęśliwym człowiekiem

0

Everton lubi kupować od nas szrot za grubą kasę.

14

Ale ten lautaro to jest cienias, z Suareza to on ma najwyżej te wykrzywianie mordy przy delikatnych faulach i fikołki

0

Brawo Cracovia. LGKS!

0

Jeszcze celta spadnie

1

Ile gruby już akcji spieprzył

0

Ale puig jeszcze dostał w uszko po tym podaniu

0

Ale ci komentatorzy są pełni życia

0

@ef No ale jednak Messi dziś dużo biega i dokładnie podaje, często z tym miał problemy ostatnio.

0

Ciekawy mecz Lecha z Jagą

0

Szkoda że im tak częściej się nie chce biegać i grać

0

Grubas to się nadaje teraz do tarcia chrzanu

0

Busquets to jest ciućmok hahah

15

Za Ernesta to chociaż Messi bramki strzelał

9

Dobry transfer, po tej przerwie pandemicznej chyba najlepsza forma od czasu przyjścia

5

Za valverde przynajmniej co jakiś czas potrafiliśmy wygrać kilkoma bramkami i chociaż Messi był w formie. Teraz to po prostu jakaś karykatura drużyny, po griezmannie widać że by chciał że jest aktywny ale jest kompletnie spalony psychicznie, to samo tyczylo się Coutinho. Mam wrażenie że nikt nie potrafi grać z messim, to przypomina reprezentację Argentyny.

3

Nie no griezmann to jest już spalony psychicznie człowiek

0

@SinMistico To już za Guardioli było

1

Griezmann zamiast grać dalej to Messiego przeprasza

0

W Polsce już dawno kibice na stadionach, u nich jak w lesie, dalej srają przed koronką, przecież to nagle nie zniknie.

18

No i dobrze, po co ma grać typ który już nie ma tu przyszłości, w dodatku nic ciekawego nie wnosi, niech lepiej Puig więcej gra bo pozytywnie mnie zaskoczył po tej przerwie pandemicznej.

1

Szkoda w sumie że Espanyol spada, zawsze ciekawiej grać derby niż z las Palmas np

11

Chyba za wcześnie na takie słowa

5

Gruby w końcu kogoś minął na wajchę

1

Z celta też to fajnie wyglądało na początku A co było w drugiej to wiadomo

0

Ale griezmann z piętki sieknal xd

0

Remis będzie dobrym wynikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?