0

Dobry mecz Ansu na razie

37

Tylko nie wiem po co

0

6

@Encore nieźle mu się w głowie poprzestawiało

0

@Coutinho007 no właśnie oglądam

3

@Coutinho007 daj spokój z tym cieniasem Emersonem

0

@Mns21 średnia ta pomoc..

0

Zaraz start Wieczystej

16

Powodzenia Koeman, takiego bajzlu to nikt tu dawno nie miał.

1

@Batys nie ma teraz czasu na nowy zarząd.. przecież zaraz I tak są wybory

2

@szymon6847 może w przyszłym roku ;) po kolejnej kompromitacji już na pewno większość starej gwardii odejdzie

1

@Koni8M nie mówił tak.. Donald czy to Ty?

2

@jasiogazda podaj argumenty

3

Dobra Messi, zostałeś to

0

@baron666 to zupełnie tak jak twoje

0

Jeśli Leo zostaje to powinien jeden z dwójki Griezmann/Coutinho odejść, bo i tak będą bezużyteczni

0

@Cave nikt mu nie zabierze opaski, przecież wtedy znowu by się obraził. Musiałby sam się jej zrzec

1

W Borka wszedł duch Szpaka

3

Busquets hahahah

0

@Geble no bez kitu, nie ma innego wyjścia niż wrócić do treningów, chyba że rok na chacie przesiedzi

1

@Hushovt też chciałem żeby odszedł ale już nic na to nie poradzimy

1

@Hushovt ale czaisz że nie było opcji żeby zapłacili za transfer i jeszcze setki milionów na jego kontrakt?

0

@kamilo0066 rano na fortunie był

0

@mekston ja akurat rzuciłem rano stowke jeszcze po kursie 2.05

5

@DaPi A ten najgłupszy gościu w klasie pewnie tak myśli o Tobie

0

@rumilas już piszą :')

1

@michal26 Nie stawianie się na treningi to rozumiem nie jest fakt

0

@Ghotti Po prostu według mnie ten sezon Messiego będzie tak słaby że raczej nie będzie chętnych. Ale możesz mieć Ty rację.

0

Na fortunie obecnie kurs że Messi zostanie 2.05 także jak ktoś ma wolną stówkę można rzucić

0

@bartekvisca Messiemu za rok już nikt takiej kasy nie zaoferuje, dlatego przedłuży kontrakt z Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?