0

Trincao wszedł i to tyle z jego występu dzisiaj

4

Nero super interwencja

2

@PaPo da radę gratki

5

Messi już nawet w towarzyskim nietykalny

3

Coutinho miesiąc i się dostosuje do kolegów

0

Rudy ściągaj Messiego

0

Brawo Crystal Palace

0

Messi kontuzja do stycznia

1

United zaczyna marsz po mistrza hahah

1

@kuz A czemu ma nie być? Od 3 miesięcy już są

1

@XaviHeart zgadzam się z Tobą

39

Coutinho się zdziwił, w bayernie lewy to kończył xd

0

@Survier jak wszyscy nie będą pressowac, walczyć i wracać do obrony to nic z tego nie będzie

0

Zmiana calego składu w przerwie i może młodzi to rozruszaja

4

Trener Elche to chyba prosto z siłowni przyjechał

2

Jak mnie wqrwia że Messi i alba ciągle mają jakieś pretensje do innych.. ten stoi na tym spalonym wraca powoli alba pretensje do fatiego że nie podał

0

@maatiixx ucisza la ramble

0

@Jakchcesz Alba chociaż jest irytujący to piłkarzem nadal jest dobrym

2

@Abominacja to nieźle masz

1

Ale dał piłeczkę teraz Antek ale Roberto w swoim stylu

1

Griezmann już dobry jednak xd

0

Puchar jest naaasz ssialallala

0

I nie zmienia się nic ;)

0

@xBoMBoWiECx qrwa ale masz problemy.. ja się nie mogę doczekać aż ta drużyna zacznie grać dobrą piłkę

0

@Maker0 ależ czarny charakter z tego Josepa Marii

0

@potrojnakorona w zawodach szkolnych?

1

Nieźle sobie poczyna ten wynalazek Stanowskiego w Widzewie

0

@JarekS wiesz ja już mam dość tych pięknych słówek przed kolejnymi sezonami, on od kilku lat popełnia takie błędy i praktycznie nic nie wnosi do tej drużyny. De jong też zawodzi, ale on może jeszcze się poprawić bo jest młody, nasz anemik już niestety nie

1

@jeyx77x kolejny treneiro co dużo się nagadał a od anemika zaczyna skład

1

@max1982 w okręgówce to chyba przelicznik 0,1 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?