ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trincao wszedł i to tyle z jego występu dzisiaj
4
Nero super interwencja
2
@PaPo da radę gratki
5
Messi już nawet w towarzyskim nietykalny
3
Coutinho miesiąc i się dostosuje do kolegów
0
Rudy ściągaj Messiego
0
Brawo Crystal Palace
0
Messi kontuzja do stycznia
1
United zaczyna marsz po mistrza hahah
1
@kuz A czemu ma nie być? Od 3 miesięcy już są
1
@XaviHeart zgadzam się z Tobą
39
Coutinho się zdziwił, w bayernie lewy to kończył xd
0
@Survier jak wszyscy nie będą pressowac, walczyć i wracać do obrony to nic z tego nie będzie
0
Zmiana calego składu w przerwie i może młodzi to rozruszaja
4
Trener Elche to chyba prosto z siłowni przyjechał
2
Jak mnie wqrwia że Messi i alba ciągle mają jakieś pretensje do innych.. ten stoi na tym spalonym wraca powoli alba pretensje do fatiego że nie podał
0
@maatiixx ucisza la ramble
0
@Jakchcesz Alba chociaż jest irytujący to piłkarzem nadal jest dobrym
2
@Abominacja to nieźle masz
1
Ale dał piłeczkę teraz Antek ale Roberto w swoim stylu
1
Griezmann już dobry jednak xd
0
Puchar jest naaasz ssialallala
0
I nie zmienia się nic ;)
0
@xBoMBoWiECx qrwa ale masz problemy.. ja się nie mogę doczekać aż ta drużyna zacznie grać dobrą piłkę
0
@Maker0 ależ czarny charakter z tego Josepa Marii
0
@potrojnakorona w zawodach szkolnych?
1
Nieźle sobie poczyna ten wynalazek Stanowskiego w Widzewie
0
@JarekS wiesz ja już mam dość tych pięknych słówek przed kolejnymi sezonami, on od kilku lat popełnia takie błędy i praktycznie nic nie wnosi do tej drużyny. De jong też zawodzi, ale on może jeszcze się poprawić bo jest młody, nasz anemik już niestety nie
1
@jeyx77x kolejny treneiro co dużo się nagadał a od anemika zaczyna skład
1
@max1982 w okręgówce to chyba przelicznik 0,1 ;)