1

To się nagrał nasz top player hahah

0

Pjanic już ma nawyki z Barcy :D

1

@GadulkiGembulki Nie ludziom wierzącym, tylko wiarę że ta chora sytuacja z wirusem się skończy..

0

@kuz A potem 2 0 w plecy i "Kuman ałt"

1

@Jakchcesz Już za późno, za darmo idzie

2

Ostatniego gola z gry Leo Messi zdobył 16.09 w meczu z Gironą. Tak więc już 6 meczów bez gola z gry, jedynie 2 dwa karne wykorzystane.

0

@justfootball Internet stał się gorszym sciekiem od telewizji

0

@BarcaInfo No i dobrze, Neto przynajmniej nie wali tych świec na środek pola z których kontry idą

1

@ranger3120 Mokebe był grany

1

Nadal jak robi te swoje miny to przypomina Cristiano

0

@laMeRdatyr liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku pozdrawiam

3

No w końcu będzie można się napić do meczu. Te mecze w niedzielę o 21 powinny być zakazane.

0

I ta Finlandia jedzie na euro haha Przecież my przy nich wyglądamy tak wybitni technicy

13

Wuja stworzył potwora

0

Jak można takiej ręki nie odgwizdać hahah

13

@marcin62 przecież demokracja działa tylko wtedy kiedy jest na korzyść osoby która się na nią powołuje, patrz sytuacja w Polsce

0

@Survier Coś w tym jest, chociaż z Sevilla doszedł do sytuacji ale koncertowo spartolił

0

Pedri peleryne niewidke założył

1

Przegramy 1 2 robta screeny

0

@robsesh Trincao wejdzie

0

Ech Messi znowu w pomocy dzisiaj

7

Już poszła zjeba dla młodego

4

Buskets prawie mnie nabrał że uderzy

1

Źle to dzisiaj wygląda

1

Brawo Coutinho

0

No i czar pryska

0

Pio ucisza hejterów

0

Dobrzy ci sędziowie w Anglii haha

0

Komentatorzy w żałobie w meczu Spurs

0

Dawać Tottki, jazda z nimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?