ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To się nagrał nasz top player hahah
0
Pjanic już ma nawyki z Barcy :D
1
@GadulkiGembulki Nie ludziom wierzącym, tylko wiarę że ta chora sytuacja z wirusem się skończy..
0
@kuz A potem 2 0 w plecy i "Kuman ałt"
1
@Jakchcesz Już za późno, za darmo idzie
2
Ostatniego gola z gry Leo Messi zdobył 16.09 w meczu z Gironą. Tak więc już 6 meczów bez gola z gry, jedynie 2 dwa karne wykorzystane.
0
@justfootball Internet stał się gorszym sciekiem od telewizji
0
@BarcaInfo No i dobrze, Neto przynajmniej nie wali tych świec na środek pola z których kontry idą
1
@ranger3120 Mokebe był grany
1
Nadal jak robi te swoje miny to przypomina Cristiano
0
@laMeRdatyr liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku pozdrawiam
3
No w końcu będzie można się napić do meczu. Te mecze w niedzielę o 21 powinny być zakazane.
0
I ta Finlandia jedzie na euro haha Przecież my przy nich wyglądamy tak wybitni technicy
13
Wuja stworzył potwora
0
Jak można takiej ręki nie odgwizdać hahah
13
@marcin62 przecież demokracja działa tylko wtedy kiedy jest na korzyść osoby która się na nią powołuje, patrz sytuacja w Polsce
0
@Survier Coś w tym jest, chociaż z Sevilla doszedł do sytuacji ale koncertowo spartolił
0
Pedri peleryne niewidke założył
1
Przegramy 1 2 robta screeny
0
@robsesh Trincao wejdzie
0
Ech Messi znowu w pomocy dzisiaj
7
Już poszła zjeba dla młodego
4
Buskets prawie mnie nabrał że uderzy
1
Źle to dzisiaj wygląda
1
Brawo Coutinho
0
No i czar pryska
0
Pio ucisza hejterów
0
Dobrzy ci sędziowie w Anglii haha
0
Komentatorzy w żałobie w meczu Spurs
0
Dawać Tottki, jazda z nimi