22

Niech już wraca Dembele i Fati bo bez skrzydeł znowu gramy jak za Setiena

2

Dobrze że mecz o 22, wstaje o 4 do roboty więc odpuszczę sobie oglądanie naszych gwiazd

11

Komentarz usunięty

1

Ciekawe czy Messi ogłosi w tym wywiadzie odejście po sezonie czy zechce się stąd wyrwać już w styczniu.

0

Jeśli Messi by odszedł to jak najbardziej

2

To dajcie mu pograć do 600 i do widzenia

2

Typ jest przeklęty

1

Nie no on to specjalnie robi

0

Ech chyba się nigdy Schalke nie przełamie

0

Pedri zagrał jeden dobry mecz na skrzydle, z Juventusem.

2

Celta pokazuje jak się goli takich frajerów

5

@VamosRakieta bo go lubię

0

@barcelonaLM bo nikomu nie oddają ciągle piłki, przy tym reszta chociaż nie traci 20 piłek na mecz

11

Fanboje Messiego już wyszli z piwnicy, dobrze że wykorzystał tą jedną z dziesięciu swoich okazji dzisiaj

0

Ja nie mogę w końcu..

0

Griezmann dzisiaj dobre piły daje

1

Cyk kolejny wolny xd

5

Messiego trzeba zdjąć dramat

0

Ech którego to już karnego nam nie dyktuja

0

Messi to jest taki samolub haha

1

Wejdzie morales I nam pyknie brameczke

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

8

@clyde Pewnie z wkładką, smacznego

5

Najważniejsze że niemcy nie wygrali :')

1

Griezmann już przy hymnie LM miał minę jakby znał wynik końcowy

5

Wincyj #blm, to niedługo nie będzie można czarnym dac kartki

0

Czemu trincao wchodzi w pole karne i zostawia desta samego, to się przykro ogląda serio

1

Ja jebe jaki paździerz, jeszcze dwa takie mecze i rudy out

0

@lukaszbrk Coś tam truchta jeszcze

0

Trincao to się nadaje do bragi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?