ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Niech już wraca Dembele i Fati bo bez skrzydeł znowu gramy jak za Setiena
2
Dobrze że mecz o 22, wstaje o 4 do roboty więc odpuszczę sobie oglądanie naszych gwiazd
11
Komentarz usunięty
1
Ciekawe czy Messi ogłosi w tym wywiadzie odejście po sezonie czy zechce się stąd wyrwać już w styczniu.
0
Jeśli Messi by odszedł to jak najbardziej
2
To dajcie mu pograć do 600 i do widzenia
2
Typ jest przeklęty
1
Nie no on to specjalnie robi
0
Ech chyba się nigdy Schalke nie przełamie
0
Pedri zagrał jeden dobry mecz na skrzydle, z Juventusem.
2
Celta pokazuje jak się goli takich frajerów
5
@VamosRakieta bo go lubię
0
@barcelonaLM bo nikomu nie oddają ciągle piłki, przy tym reszta chociaż nie traci 20 piłek na mecz
11
Fanboje Messiego już wyszli z piwnicy, dobrze że wykorzystał tą jedną z dziesięciu swoich okazji dzisiaj
0
Ja nie mogę w końcu..
0
Griezmann dzisiaj dobre piły daje
1
Cyk kolejny wolny xd
5
Messiego trzeba zdjąć dramat
0
Ech którego to już karnego nam nie dyktuja
0
Messi to jest taki samolub haha
1
Wejdzie morales I nam pyknie brameczke
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
8
@clyde Pewnie z wkładką, smacznego
5
Najważniejsze że niemcy nie wygrali :')
1
Griezmann już przy hymnie LM miał minę jakby znał wynik końcowy
5
Wincyj #blm, to niedługo nie będzie można czarnym dac kartki
0
Czemu trincao wchodzi w pole karne i zostawia desta samego, to się przykro ogląda serio
1
Ja jebe jaki paździerz, jeszcze dwa takie mecze i rudy out
0
@lukaszbrk Coś tam truchta jeszcze
0
Trincao to się nadaje do bragi