ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest dramat jakiś co kontakt to oni kontuzji doznają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Umtitiego już chyba kolano boli, stawiam że po przerwie de jong na obronę przejdzie
0
W końcu ładnie to wykończył
0
Masakra, która to już jego kontuzja. Oby to chociaż nie było nic poważnego
0
No niestety Araujo widać mimo że dobry to strasznie wadliwy.
1
Komentarz usunięty
1
@denis9401 pozdrawia kibic Polonii ;)
0
Niech się ogoli bo ta broda go postarza o 10lat
0
W kerfie 4pak pepsi 2l po 10,99 także nakupcie se tego słodkiego gówna na cały rok
0
Brawo dobry mecz, oby więcej takich
1
Ale Ramos wpakował
15
Alba strasznie słabe podanie za plecy
3
Co ciekawe pomimo fatalnej skuteczności mamy najwięcej goli w lidze
0
Araujo człowiek demolka
3
Buskets na skrzydle śmiga
0
Powinien destowi ktoś pomagać na tej prawej stronie
2
Piękna akcja brawo
1
Jak zawsze amelinium
0
Po co tej inteligent wrzucał ta piłkę na boisko
0
Oj Leo szkoda że tak w 1 połowie się wykonczyles :(
0
To chyba teraz znowu obrona Częstochowy całą druga połowę, przydałby się Najman
1
@norbi77 dokładnie, słabo się zachowuje w defensywie się może się ogarnie
6
Grudzień 2016, Polska.
Tłum szturmuje Sejm, atakuje samochody wyjeżdżających polityków. Opozycja blokuje mównicę i nakręca protesty
Triumf demokracji
Styczeń 2021, USA.
Tłum szturmuje Senat, zajmuje mównicę o blokuje obrady. Nakręca ich ustępujący prezydent
Upadek demokracji
_______________________________
Października 2018, Polska.
Opozycja odzyskuje Senat, było to dobre dla demokracji, gdyż pełnia władzy nie znalazła się w rękach jednej partii
Styczeń 2021, USA
Opozycja jest bliska utraty Senatu, jest to dobre dla demokracji, gdyż pełnia władzy będzie w jednych rękach.
2
Szkoda że ich nie dobijamy teraz kiedy Bilbao siedzi kompletnie
0
@Trepyveb takie zajebiste że z Eibarem każde podanie to był kryminał xd
5
Zajebisty drybling Bombele, chłopa Williams zjada xd
0
@socha Xavi jakby to widział to by zawału dostał
5
@MesQueUnClub96 daj spokój, jakbym wiedział jak ta murawa wygląda to bym odpuścił ten mecz
2
Kończę z obstawianiem bo qrwicy dostanę