0

Ramos ile fauli musi popełnić żeby żółtko dostać

8

@eosz trzymaj się

5

Będzie dobrze :)

1

Thiago już miał ze 4 faule na żółtą, nie dostał ani jednej

1

@FDJ w rezerwach nie ma żadnej dziewiątki

0

Brawo teraz czekamy na finał

0

Dłużej jeszcze mógł się zbierać do tego strzału XDDD

0

@Dzemix111 45 w bicu

0

Ładnie zbejtowani XD

0

Pedri jest dzisiaj beznadziejny, powinien Puig za niego wejść

2

@Ratamahatta zgadzam się w stu procentach

5

@Rewolucja123 niektóre mecze były słabe jak za Setiena, ale ogólnie wierzę w niego, coraz częściej gramy ładnie i strzelamy sporo bramek + dużo młodych w drużynie.

0

Ale pyknął z pleców

2

@michal26 dokładnie, jak byłem taki nabity jak on wazylem bodajże ponad 105kg

3

@michal26 On ma ponad 100kg na bank, ja jestem niższy 3cm trochę szczuplejszy I waże 97

0

Piękna bramka Hakimiego

0

@RomanHoffer Chyba Kanea najbardziej

2

Lopez nieźle dzisiaj broni w Romie

0

@Kapsel12 dokładnie, gdyby obaj byli zdrowi to by był podstawowy duet

20

Gdyby Umtiti grał tak jak dzisiaj w każdym meczu i bez kontuzji. Lenglet przy nim to zwykły przeciętniak.

33

Wasze zdrowie oby więcej takich dobrych wyników

1

Już tylko 3 punkty straty do realu, jedziemy dalej

71

Szanuje Koemana I widzę że ma swój pomysł, ale Puig się zawsze wyróżnia i naprawdę szkoda żeby ciągle się kisił na ławie..

1

O cholera Pług 20 minut aż

0

@Lucassito zacznij odróżniać hejt od krytyki to wtedy pogadamy.

0

No Messi wrócił do formy zdecydowanie

0

Ale ten Murzyn agresywnie gra, prawie jak Nyom z Getafe

0

Mam nadzieję że nie anuluja tego

1

Piękna bramka Messiego w końcu wpadło

0

Dembele powinien się nauczyć podawać, bo często te jego odegrania są na poziomie Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?