ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramos ile fauli musi popełnić żeby żółtko dostać
8
@eosz trzymaj się
5
Będzie dobrze :)
1
Thiago już miał ze 4 faule na żółtą, nie dostał ani jednej
1
@FDJ w rezerwach nie ma żadnej dziewiątki
0
Brawo teraz czekamy na finał
0
Dłużej jeszcze mógł się zbierać do tego strzału XDDD
0
@Dzemix111 45 w bicu
0
Ładnie zbejtowani XD
0
Pedri jest dzisiaj beznadziejny, powinien Puig za niego wejść
2
@Ratamahatta zgadzam się w stu procentach
5
@Rewolucja123 niektóre mecze były słabe jak za Setiena, ale ogólnie wierzę w niego, coraz częściej gramy ładnie i strzelamy sporo bramek + dużo młodych w drużynie.
0
Ale pyknął z pleców
2
@michal26 dokładnie, jak byłem taki nabity jak on wazylem bodajże ponad 105kg
3
@michal26 On ma ponad 100kg na bank, ja jestem niższy 3cm trochę szczuplejszy I waże 97
0
Piękna bramka Hakimiego
0
@RomanHoffer Chyba Kanea najbardziej
2
Lopez nieźle dzisiaj broni w Romie
0
@Kapsel12 dokładnie, gdyby obaj byli zdrowi to by był podstawowy duet
20
Gdyby Umtiti grał tak jak dzisiaj w każdym meczu i bez kontuzji. Lenglet przy nim to zwykły przeciętniak.
33
Wasze zdrowie oby więcej takich dobrych wyników
1
Już tylko 3 punkty straty do realu, jedziemy dalej
71
Szanuje Koemana I widzę że ma swój pomysł, ale Puig się zawsze wyróżnia i naprawdę szkoda żeby ciągle się kisił na ławie..
1
O cholera Pług 20 minut aż
0
@Lucassito zacznij odróżniać hejt od krytyki to wtedy pogadamy.
0
No Messi wrócił do formy zdecydowanie
0
Ale ten Murzyn agresywnie gra, prawie jak Nyom z Getafe
0
Mam nadzieję że nie anuluja tego
1
Piękna bramka Messiego w końcu wpadło
0
Dembele powinien się nauczyć podawać, bo często te jego odegrania są na poziomie Suareza