ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Masti_Real_Madryt A wy w zeszłym sezonie w jakim stylu wygrywaliscie ostatnie mecze?
2
Ale mnie City zaskakuje.. byłem pewny że bez napastnika nawet remisu nie powachaja
1
@arasz1819 nie bądź hipokrytą, takie krzywe akcje trzeba tępić
0
@lukaszbarca15 no tak bo tam kontuzje miał bodajże. Ciekawe czy dziś coś dorzuci
5
Teraz patrzę, że lewy ma 17 goli w 13 meczach oO Co za wariat
0
Pepcio wychodzi bez dziewiątki także Chelsea ez
2
@Kapitan_SW @VamosRakieta nieźle Ci te wolne siedziały
0
@HERORICH2 chciał na gwałt do realu, oni go olali, w tottkach grał na pół gwizdka, mi go wcale nie żal
1
Zieliński co on wyprawia!!
0
Typowe Napoli masakra
0
Trzeba było grać Napoli jednak
2
Ładna bramka Zielinskiego
1
Vidal to jest kretyn haha
1
Czuję że po tym słabym meczu z Eibar dzisiaj spokojnie wygramy do zera
1
No i pięknie już Inter prowadzi
0
Komentarz usunięty
0
Fajnie skończył Lautaro
0
@IronSanHybrid no wrzucasz dziennie z 20 postów tutaj o polityce
1
@daniel32778 Tutaj wszyscy się myją czyli chyba nie ma
7
@IronSanHybrid Śmieszne wojenki zwolenników dwóch zlodziejskich partii XD Nawet mi was nie żal
18
Temu panu już dziękujemy, bo jak taka walka wygląda to niestety widzimy
0
Żarcie świąteczne w końcu zeszło
8
@Przemek2323 A co byś powiedział jakby Kaczor się zaszczepił poza kolejką? Nagonka by była pewnie z dwa tygodnie
1
@equwesta już nie ma takiej sielanki w chinach
2
@PatrychoO chyba Lays
2
@Zip z Glikiem kiedyś piłem w barze w Jastrzębiu, wrócił z Monaco na święta i stawiał kolejki wszystkim w barze, swój chłop, mocny ma łeb
1
Co ten borek taki trzeźwy
3
Szczęśliwego Nowego roku dla tych dobrych mordeczek z Rambli, życzę wszystkim żeby Barca wstała z kolan
8
Ile razy Trincao piłki nie przyjął to jest hit XD
1
Nasza dziewiątka dziś nam pięknie mecz spieprzyla