0

@Masti_Real_Madryt A wy w zeszłym sezonie w jakim stylu wygrywaliscie ostatnie mecze?

2

Ale mnie City zaskakuje.. byłem pewny że bez napastnika nawet remisu nie powachaja

1

@arasz1819 nie bądź hipokrytą, takie krzywe akcje trzeba tępić

0

@lukaszbarca15 no tak bo tam kontuzje miał bodajże. Ciekawe czy dziś coś dorzuci

5

Teraz patrzę, że lewy ma 17 goli w 13 meczach oO Co za wariat

0

Pepcio wychodzi bez dziewiątki także Chelsea ez

2

@Kapitan_SW @VamosRakieta nieźle Ci te wolne siedziały

0

@HERORICH2 chciał na gwałt do realu, oni go olali, w tottkach grał na pół gwizdka, mi go wcale nie żal

1

Zieliński co on wyprawia!!

0

Typowe Napoli masakra

0

Trzeba było grać Napoli jednak

2

Ładna bramka Zielinskiego

1

Vidal to jest kretyn haha

1

Czuję że po tym słabym meczu z Eibar dzisiaj spokojnie wygramy do zera

1

No i pięknie już Inter prowadzi

0

Komentarz usunięty

0

Fajnie skończył Lautaro

0

@IronSanHybrid no wrzucasz dziennie z 20 postów tutaj o polityce

1

@daniel32778 Tutaj wszyscy się myją czyli chyba nie ma

7

@IronSanHybrid Śmieszne wojenki zwolenników dwóch zlodziejskich partii XD Nawet mi was nie żal

18

Temu panu już dziękujemy, bo jak taka walka wygląda to niestety widzimy

0

Żarcie świąteczne w końcu zeszło

8

@Przemek2323 A co byś powiedział jakby Kaczor się zaszczepił poza kolejką? Nagonka by była pewnie z dwa tygodnie

1

@equwesta już nie ma takiej sielanki w chinach

2

@PatrychoO chyba Lays

2

@Zip z Glikiem kiedyś piłem w barze w Jastrzębiu, wrócił z Monaco na święta i stawiał kolejki wszystkim w barze, swój chłop, mocny ma łeb

1

Co ten borek taki trzeźwy

3

Szczęśliwego Nowego roku dla tych dobrych mordeczek z Rambli, życzę wszystkim żeby Barca wstała z kolan

8

Ile razy Trincao piłki nie przyjął to jest hit XD

1

Nasza dziewiątka dziś nam pięknie mecz spieprzyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?