0

Fajnie że nie ma karnego za to

0

@eryk0501 Dużo to mówi o reszcie

0

Cadiz z tego robi dwie bramki XD

1

Banda miernot :')

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHSH

0

@Ratamahatta podsumowanie każdego wyjazdu w lidze

1

Messi w ciągu 4 minut stracił 3 razy piłkę w tym samym miejscu. Tak nie można grać

1

Zajebiste zmiany żeby dostać jeszcze gola

0

@FafitFCB Za dużo z Messim przebywa

3

Messi gra i już wszystkie akcje dwa razy wolniejsze, każdy tylko patrzy jak mu odegrać. Dodatkowo brak skrzydeł, trzech gości nieraz stoi na dziesiątce xd

1

@macio_944 Umtiti to już się z szamanem skompromitował

0

Oby chociaż remis wywalczyć

3

Ciekawe kiedy Pirlo poleci

0

Messi go zwolnił już

1

Piękna bramka Insigne

5

@kamilop no już kolejny głupi błąd robi

2

Musiał tego wieszaka wpuścić ech..

0

Temu zaś za kołnierz chcą wsadzić

2

@GadulkiGembulki bez Valdesa

1

Zawsze niebiesko czerwony i bordowo granatowy, pozdrawiam

0

Vidal IQ 200 XD

2

Mogli eriksena wpuścić na wolnego

1

Śmiech na sali ten inter

2

Ale ten Engel odklejony

1

Przynajmniej stroje fajne

0

Araujo długo jeszcze polamany będzie?

0

Jak zwykle te cipy boli stracony gol, w normalnych drużynach grają dalej o wygraną a tutaj za kapitanem już się poddają XD

1

Klasycznie po porażce.. Wszyscy WON ;)

0

Boxdel to już chyba ze 150 waży

0

Cristiano Ronaldo do przerwy już dwie bramki. Niesamowite jak mimo wieku nadal jest decydujący, wrócił po koronce i deklasuje lige włoska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?