ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie że nie ma karnego za to
0
@eryk0501 Dużo to mówi o reszcie
0
Cadiz z tego robi dwie bramki XD
1
Banda miernot :')
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHSH
0
@Ratamahatta podsumowanie każdego wyjazdu w lidze
1
Messi w ciągu 4 minut stracił 3 razy piłkę w tym samym miejscu. Tak nie można grać
1
Zajebiste zmiany żeby dostać jeszcze gola
0
@FafitFCB Za dużo z Messim przebywa
3
Messi gra i już wszystkie akcje dwa razy wolniejsze, każdy tylko patrzy jak mu odegrać. Dodatkowo brak skrzydeł, trzech gości nieraz stoi na dziesiątce xd
1
@macio_944 Umtiti to już się z szamanem skompromitował
0
Oby chociaż remis wywalczyć
3
Ciekawe kiedy Pirlo poleci
0
Messi go zwolnił już
1
Piękna bramka Insigne
5
@kamilop no już kolejny głupi błąd robi
2
Musiał tego wieszaka wpuścić ech..
0
Temu zaś za kołnierz chcą wsadzić
2
@GadulkiGembulki bez Valdesa
1
Zawsze niebiesko czerwony i bordowo granatowy, pozdrawiam
0
Vidal IQ 200 XD
2
Mogli eriksena wpuścić na wolnego
1
Śmiech na sali ten inter
2
Ale ten Engel odklejony
1
Przynajmniej stroje fajne
0
Araujo długo jeszcze polamany będzie?
0
Jak zwykle te cipy boli stracony gol, w normalnych drużynach grają dalej o wygraną a tutaj za kapitanem już się poddają XD
1
Klasycznie po porażce.. Wszyscy WON ;)
0
Boxdel to już chyba ze 150 waży
0
Cristiano Ronaldo do przerwy już dwie bramki. Niesamowite jak mimo wieku nadal jest decydujący, wrócił po koronce i deklasuje lige włoska.