ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co ten bramkarz w ogóle dzisiaj gra, pewnie jego ostatni taki mecz
0
Uwielbiam te głupie gadki Laskowskiego haha
0
Dawać jeszcze 2
0
O Pedrim w ogóle zapomniałem że gra w tym meczu
0
Mam nadzieję że Messi zejdzie
6
No w końcu dziewiątka strzela
0
Messiego by nawet Jędza wyczyścił
1
@BarcaInfo Który?
1
W końcu jakiś dobry wolny Messiego
1
@Coutinho007 City to akurat se może rękę podać z nami
0
Ja pierdole ten de jong teraz hahah zaangażowanie pełna gębą
0
Koeman zaraz wyjdzie ze stadionu
0
Desta tam robią jak dziecko jakieś małolaty z Kijowa
6
Pograli 5 minut i starczy xd
0
@pluszek Cristiano ma 35 i jakoś daje radę
0
@cchesterr43 Mój błąd ;)
0
Cristiano minuta na boisku i już brama
2
Milan powinien mieć komplet punktów, przecież ten karny dla Romy to był jakiś żart.
1
Zlatan to jest kozak
1
Deulofeu w Udinese wylądował haha co za agent
4
Rudy to już wypłynął parostatkiem w piękny rejs
0
Brawo Griezmann, dawać dalej..
7
Pięknie to zagrał Pjanic
0
@Volk A kiedy on wygrał nam jakiś mecz ostatnio?
5
Bracie nie podawaj messiemu on gra przeciwko nam
0
Messi już chyba 10 strat ma w 36 minut haha
2
Kurwa buskets na 5 m on podaje jeszcze hahah co za typ
3
Messi klasycznie się kiwa z 3 przynajmniej
0
Dembele mlocie strzelaj na bramkę
0
Co za barany ja nie mogę