6

Co ten bramkarz w ogóle dzisiaj gra, pewnie jego ostatni taki mecz

0

Uwielbiam te głupie gadki Laskowskiego haha

0

Dawać jeszcze 2

0

O Pedrim w ogóle zapomniałem że gra w tym meczu

0

Mam nadzieję że Messi zejdzie

6

No w końcu dziewiątka strzela

0

Messiego by nawet Jędza wyczyścił

1

@BarcaInfo Który?

1

W końcu jakiś dobry wolny Messiego

1

@Coutinho007 City to akurat se może rękę podać z nami

0

Ja pierdole ten de jong teraz hahah zaangażowanie pełna gębą

0

Koeman zaraz wyjdzie ze stadionu

0

Desta tam robią jak dziecko jakieś małolaty z Kijowa

6

Pograli 5 minut i starczy xd

0

@pluszek Cristiano ma 35 i jakoś daje radę

0

@cchesterr43 Mój błąd ;)

0

Cristiano minuta na boisku i już brama

2

Milan powinien mieć komplet punktów, przecież ten karny dla Romy to był jakiś żart.

1

Zlatan to jest kozak

1

Deulofeu w Udinese wylądował haha co za agent

4

Rudy to już wypłynął parostatkiem w piękny rejs

0

Brawo Griezmann, dawać dalej..

7

Pięknie to zagrał Pjanic

0

@Volk A kiedy on wygrał nam jakiś mecz ostatnio?

5

Bracie nie podawaj messiemu on gra przeciwko nam

0

Messi już chyba 10 strat ma w 36 minut haha

2

Kurwa buskets na 5 m on podaje jeszcze hahah co za typ

3

Messi klasycznie się kiwa z 3 przynajmniej

0

Dembele mlocie strzelaj na bramkę

0

Co za barany ja nie mogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?