5

@Janiama macie z Morawieckim na pewno jedna wspólną cechę - brak honoru

4

@Janiama jest mokro już?

2

Suarez znowu tymi łapami macha po decyzjach kolegów

0

Suarez już oddycha rękawami

1

@Katalończyk 99 Pewnie się zgodziła pod warunkiem że nie on będzie prowadził, a szkoda

0

We wtorek pani Domagalik w hejt parku

2

@(C)Puyol Griezmann będzie grał, to ważne dla jego psychiki, w końcu wczoraj został zmieniony w pierwszej połowie;)

10

To Busi dzisiaj w siódmym niebie, kolejne rekordy siłowe bił

2

Alba to chyba drugą młodość przeżywa

0

Mocniej trzeba było Aspas :')

0

Ale ten Roberto to jest kiep tragedia

2

@MesQueUnClub96 2 minuty minęły XD

0

@mikokarla przecież w Polsce wpuszczają

0

@mikokarla ale po co Ty krzyczysz

0

@SonBarcaGoku ja wczoraj za 15 zagrałem na valencie, gks Tychy i Tottenham niestety brakło bramki tottkow.. ponad tysiąc do wygrania był

0

Ech nic nie siada ostatnio, kolejna kasa w błoto wyrzucona

1

@escarabajo A swiry stawiali czytałem Atletico 2,5 bramy hehe.. Suarez hat trick

0

Mam nadzieję że Atletico to wymeczy chociaż 1 0 ..

1

Lautaro chyba wraca do strzelania

0

@TR3YWAY Dopiero w 3 lidze ktoś się im postawi, chyba że jeszcze dokupią jakichś Wasylów itp

1

@LuisSalvano Wini to ogólnie wredna gruba nietolerancyjna świnia

0

@jakubkuba07 Tak jak jest

0

@jakubkuba07 oglądam, nudy

0

@xBoMBoWiECx musisz nauczyć się panować nad emocjami młody

0

@Cave Trzeba wierzyć że Fati wejdzie w te buty

0

@VenoM prawda, lepiej już zostawić tak jak jest

2

Może Pique w końcu lo kolejnej kompromitacji się zmotywował do lepszej gry.. W końcu niewiele się udziela w mediach społecznościowych

1

Thiago już kontuzjowany?

8

Czy w tym klubie może być chociaż 1 dzień spokój?

0

Cristiano Ronaldo jak ja Cię szanuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?