ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Janiama macie z Morawieckim na pewno jedna wspólną cechę - brak honoru
4
@Janiama jest mokro już?
2
Suarez znowu tymi łapami macha po decyzjach kolegów
0
Suarez już oddycha rękawami
1
@Katalończyk 99 Pewnie się zgodziła pod warunkiem że nie on będzie prowadził, a szkoda
0
We wtorek pani Domagalik w hejt parku
2
@(C)Puyol Griezmann będzie grał, to ważne dla jego psychiki, w końcu wczoraj został zmieniony w pierwszej połowie;)
10
To Busi dzisiaj w siódmym niebie, kolejne rekordy siłowe bił
2
Alba to chyba drugą młodość przeżywa
0
Mocniej trzeba było Aspas :')
0
Ale ten Roberto to jest kiep tragedia
2
@MesQueUnClub96 2 minuty minęły XD
0
@mikokarla przecież w Polsce wpuszczają
0
@mikokarla ale po co Ty krzyczysz
0
@SonBarcaGoku ja wczoraj za 15 zagrałem na valencie, gks Tychy i Tottenham niestety brakło bramki tottkow.. ponad tysiąc do wygrania był
0
Ech nic nie siada ostatnio, kolejna kasa w błoto wyrzucona
1
@escarabajo A swiry stawiali czytałem Atletico 2,5 bramy hehe.. Suarez hat trick
0
Mam nadzieję że Atletico to wymeczy chociaż 1 0 ..
1
Lautaro chyba wraca do strzelania
0
@TR3YWAY Dopiero w 3 lidze ktoś się im postawi, chyba że jeszcze dokupią jakichś Wasylów itp
1
@LuisSalvano Wini to ogólnie wredna gruba nietolerancyjna świnia
0
@jakubkuba07 Tak jak jest
0
@jakubkuba07 oglądam, nudy
0
@xBoMBoWiECx musisz nauczyć się panować nad emocjami młody
0
@Cave Trzeba wierzyć że Fati wejdzie w te buty
0
@VenoM prawda, lepiej już zostawić tak jak jest
2
Może Pique w końcu lo kolejnej kompromitacji się zmotywował do lepszej gry.. W końcu niewiele się udziela w mediach społecznościowych
1
Thiago już kontuzjowany?
8
Czy w tym klubie może być chociaż 1 dzień spokój?
0
Cristiano Ronaldo jak ja Cię szanuje