ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@monsterrize co Ty porownujesz xd
0
Ładnie teraz poklepało Elche
0
Gramy w ładnych strojach przynajmniej
4
Okradli polaka rodaka z bramki
0
@Michalak bramkarz
1
@tmQbassive jeśli serio na czysto to jeszcze większy szacun pozdro
0
@tmQbassive dobry swir, co leci?
1
@kazbychu A dodaj jeszcze Francję i USA
10
@CatalanDream tutaj nie oczekuj obiektywizmu, wielu ma plakat tuska na ścianie
0
Mam już dość tych meczów o 21.. Brakuje jeszcze żeby w przyszłym sezonie zaczęli grać non stop o 22.
2
Swego czasu ladowalismy im po kilka bramek na ich stadionie. Zobaczymy, myślę że to dobre losowanie.
1
Dobra wyłączam to bo szkoda nerwów dobranoc koledzy
0
Dembele jest na boisku lol, nawet nie zauważyłem że wszedł w przerwie taki jest słaby
0
A ten znowu kontuzjowany, same szklanki w tej drużynie
0
@Janiama zaraz się okaże że na trzecim kuponie masz Barce, trzeba będzie mecz anulować
0
Cech też messiemu karnego wyciągnął na camp Nou
4
Ale Brejta teraz przepchnął jakiś bobek z 3 ligi
0
Ale ten Moriba wyszczekany, może coś będzie z niego
1
O Laskowski komentuje, jest git
1
@RomanHoffer nie marudź Roman, dobre i to
1
@pride1899 ja tylko wejdę coś się zapytać
0
Biden zaraz prezydentem, ciekawe czy pobije Clintonów w ilości zamawianej pizzy
4
@NaFazieHitman oni po szczepieniu tak umierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Głupie te faule strasznie
0
Pięknie to wykończył
3
Czy tam nie było spalonego
4
Setka z popita przy linii
0
@DonAndresFCB zagrał z Granada
0
Niech się wezmą za granie bo zaraz I tak nam wdupią
0
BRAWOO