2

@monsterrize co Ty porownujesz xd

0

Ładnie teraz poklepało Elche

0

Gramy w ładnych strojach przynajmniej

4

Okradli polaka rodaka z bramki

0

@Michalak bramkarz

1

@tmQbassive jeśli serio na czysto to jeszcze większy szacun pozdro

0

@tmQbassive dobry swir, co leci?

1

@kazbychu A dodaj jeszcze Francję i USA

10

@CatalanDream tutaj nie oczekuj obiektywizmu, wielu ma plakat tuska na ścianie

0

Mam już dość tych meczów o 21.. Brakuje jeszcze żeby w przyszłym sezonie zaczęli grać non stop o 22.

2

Swego czasu ladowalismy im po kilka bramek na ich stadionie. Zobaczymy, myślę że to dobre losowanie.

1

Dobra wyłączam to bo szkoda nerwów dobranoc koledzy

0

Dembele jest na boisku lol, nawet nie zauważyłem że wszedł w przerwie taki jest słaby

0

A ten znowu kontuzjowany, same szklanki w tej drużynie

0

@Janiama zaraz się okaże że na trzecim kuponie masz Barce, trzeba będzie mecz anulować

0

Cech też messiemu karnego wyciągnął na camp Nou

4

Ale Brejta teraz przepchnął jakiś bobek z 3 ligi

0

Ale ten Moriba wyszczekany, może coś będzie z niego

1

O Laskowski komentuje, jest git

1

@RomanHoffer nie marudź Roman, dobre i to

1

@pride1899 ja tylko wejdę coś się zapytać

0

Biden zaraz prezydentem, ciekawe czy pobije Clintonów w ilości zamawianej pizzy

4

@NaFazieHitman oni po szczepieniu tak umierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Głupie te faule strasznie

0

Pięknie to wykończył

3

Czy tam nie było spalonego

4

Setka z popita przy linii

0

@DonAndresFCB zagrał z Granada

0

Niech się wezmą za granie bo zaraz I tak nam wdupią

0

BRAWOO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?