ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano ja nic, ale ponad miesiąc temu wylicytowalem koszulkę za 1500zl na prezenty dla dzieci z domów dziecka, liczy się jak nie dostałem serduszka? ;)
0
Trzeba brać przykład z Lorient jak ograć psg
5
GOOOL brawo Lorient
3
@Ratamahatta dla mnie nieporównywalne jest otwieranie np restauracji a takich klubów gdzie są setki osób
0
@barteq ciekawe czy w 2017 też miałeś takie podejście, bo według mnie każdy chciał żeby Messi został bo był wtedy w świetnej formie
1
@Majsteer klub jest zadłużony bo szastali kasa jak Wenezuela, w tamtym wypadku udupiła ich ropa, a Barce koronawirus.
0
@sintesox bo chyba nie myślisz że Bartek mu dał tą kasę o tak z czapy, bo akurat klub miał za dużo
0
@barteq ale rozumiesz że on by odszedł gdyby nie dostał takiej kasy?
2
@Kz1234 3 tygodnie około
0
W ogóle w tym klubie średnio raz w tygodniu wychodzi jakaś afera i to się dzieje już od wielu miesięcy.
4
Dajcie mu jeszcze podwyżkę, będziecie go potem spłacać do 2035
18
Premia za przedłużenie umowy około 60 baniek netto, ładnie mają nasrane w głowach w tym klubie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamyk_23 na pewno więcej niż w realu
13
Komentatorom w meczu realu aż głos się łamie ze smutku
1
@adaminhoo bo real stadion remontuje
1
@FC1899Barca Nie jesteś sam
0
@Bobo25 faktycznie gdzieś bliżej ucha mu przejechal
0
Ale teraz Varane dostał buta na twarz
1
Ech po co mi było ten real wrzucać na podbicie
11
@4Fabregas4 Frankie się odblokował, strzela bramki, a Ty chcesz go cofać na defensywnego pomocnika. Zajebisty trener z Ciebie XD
12
Griezmann niech gra, jego jedyny plus jest taki że może biegać bez przerwy
1
@izabella ta, szkoda że gdyby mógł to już w zeszłe lato by się ulotnił
1
Włączcie sobie futsal na yt na łączy nas piłka, prowadzimy z Portugalią
1
"W Polsce, według Our World in Data, obecnie wykonuje się 2,9 szczepień na 100 mieszkańców. Tyle samo jest w Hiszpanii. Natomiast największe kraje UE tę statystykę mają niższą – Niemcy 2,65, Francja 1,82, Włochy – 2,83.
W całej UE najwięcej szczepień na 100 mieszkańców wykonuje się na Malcie – 5,33. Druga w tym zestawieniu jest Dania – 3,82, a trzecia Słowenia – 3,41. Polska jest na dziewiątej pozycji."
Ciekawe jak to będzie wyglądać w kolejnych tygodniach.
4
@VamosRakieta ja ostatni raz oglądałem kilka lat temu i pamiętam Karabaticia itp, teraz to jakieś wymoczki. A w 2 połowie to ich bramkarz chyba żadnej piłki nie odbił
3
Ale Szwecja pyknęła francuzików
3
@FC1899Barca to akurat prawda. Szkoda że tak dumnie nie podaja informacji o najwyższej inflacji
2
Tylko że Messiego nikt nie chciał kupić bo chłop jest tak drogi w utrzymaniu że nikomu się to nie opłaca.
1
@MaziFCB dlatego nie powinien grać skoro nie był na siłach i wejść w drugiej połowie.. I owszem Messi od lat drepta, tylko kiedyś jak dostał piłkę to mijał rywali jak tyczki, teraz nie dość że nie biega, nie pressuje to jeszcze stracił skuteczność, w tym sezonie jedyne co mi wychodzi to schemat z Alba