0

Wow, szacun dla nich, tacy odważni

0

Jak Legia tam wjechała to policjanci tak dostawali

0

Niech piłkarze którzy tak kochają Katalonie nie grają w tym meczu i tyle, wcale za dużo ich nie ma w obecnym składzie. Oddawanie punktów i jeszcze ryzykowanie jakiegoś zawieszenia to jest plucie w twarz kibicom, myśląc tylko o sobie ;)

9

Kibic białych. A ich strona jest jedną z najgorzych i najbrzydszych witryn dużych klubów w Polsce. Nieczytelna, nudna, a użytkownicy są jedynie nickami.

0

No mniej więcej, żeby mieć jakieś plecy w interesie, inaczej może być słabo.

0

A masz jakieś znajomości? Bo w takich interesach konkurencja nie śpi, i szybko możesz mieć po lombardzie ;)

5

Od tych babć i kobiet pobitych czy chińczyków? Tam nigdy nie ma fanatycznego dopingu niestety :C

0

Ewidentna czerwona

5

Ale SBcja, masakra. Hiszpańsko-europejska patologia.

0

Leoooon i 4-3 dla lepszej części Sevilli :D

1

To prawda, skoro tak nienawidzą Hiszpanii i czują się Katalończykami to powinni być stanowczy i nie grać w kadrze, no ale dobrze wiedzą, że w reprezentacji Katalonii nic nie osiągną.

10

Ale Neymar gola strzelił pięknego...

0

O, i nie można było tak od razu? ;) Dzięki wszystkim za odzew.

0

Po prostu jestem ciekawy dlaczego UE ma podwójne standardy, nie życzę im źle.

0

Ok, dzięki za odpowiedź, po prostu nie mam ostatnio czasu i rzadko tu bywam.

0

A mecz odbywa się planowo?

19

Prosiłbym jednak o odpowiedź kogoś kto skończył już podstawówkę, pytam bo zapewne Wy lepiej się orientujecie co tam się obecnie dzieje.

0

Witam, czy w związku z referendum jutrzejszy mecz odbędzie się planowo? I drugie pytanie dlaczego Komisja Europejska nie interesuje się taką sytuacją, czy nie jest to łamanie konstytucji?

1

Kocham cie paulinho a teraz ide w melanz

1

Ale, że real zremisuje z Levante to bym nigdy nie powiedział, to pachołki niczym getafe

0

Zupełnie jak właściciel, też nic nie łapie

0

Tottenham to są jak wspólnicy z Realem, więc nie liczyłbym że go oddadzą Barcelonie ;) Eriksen pewnie niedługo do Madrytu trafi tak jak Bale i Modrić, najlepiej w pakiecie z Allim

0

Wczoraj Alba zjadł Marcelo, miałem kiedyś co do niego wątpliwości, ale przyznam, że się myliłem. On robi robotę na lewej stronie.

0

Borze co oni grajo, zero zaangażowania :O

0

No i poszło :D

3

Piękna akcja :d

0

Nawet nie zaczynam dyskusji, Ty wymieniłeś legendy, a nie trudnych "chłopaków". A najlepsze, że gimbusiarnia Tobie wtóruje :D. Wesołych.

1

To prawda, Guardiola lubi piłkarzy bez charakteru, bo chce mieć władzę całkowitą co pokazuje w City, ale szacunek mu się i tak należy.

0

Ekstraklasę najlepiej obstawiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?