ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow, szacun dla nich, tacy odważni
0
Jak Legia tam wjechała to policjanci tak dostawali
0
Niech piłkarze którzy tak kochają Katalonie nie grają w tym meczu i tyle, wcale za dużo ich nie ma w obecnym składzie. Oddawanie punktów i jeszcze ryzykowanie jakiegoś zawieszenia to jest plucie w twarz kibicom, myśląc tylko o sobie ;)
9
Kibic białych. A ich strona jest jedną z najgorzych i najbrzydszych witryn dużych klubów w Polsce. Nieczytelna, nudna, a użytkownicy są jedynie nickami.
0
No mniej więcej, żeby mieć jakieś plecy w interesie, inaczej może być słabo.
0
A masz jakieś znajomości? Bo w takich interesach konkurencja nie śpi, i szybko możesz mieć po lombardzie ;)
5
Od tych babć i kobiet pobitych czy chińczyków? Tam nigdy nie ma fanatycznego dopingu niestety :C
0
Ewidentna czerwona
5
Ale SBcja, masakra. Hiszpańsko-europejska patologia.
0
Leoooon i 4-3 dla lepszej części Sevilli :D
1
To prawda, skoro tak nienawidzą Hiszpanii i czują się Katalończykami to powinni być stanowczy i nie grać w kadrze, no ale dobrze wiedzą, że w reprezentacji Katalonii nic nie osiągną.
10
Ale Neymar gola strzelił pięknego...
0
O, i nie można było tak od razu? ;) Dzięki wszystkim za odzew.
0
Po prostu jestem ciekawy dlaczego UE ma podwójne standardy, nie życzę im źle.
0
Ok, dzięki za odpowiedź, po prostu nie mam ostatnio czasu i rzadko tu bywam.
0
A mecz odbywa się planowo?
19
Prosiłbym jednak o odpowiedź kogoś kto skończył już podstawówkę, pytam bo zapewne Wy lepiej się orientujecie co tam się obecnie dzieje.
0
Witam, czy w związku z referendum jutrzejszy mecz odbędzie się planowo? I drugie pytanie dlaczego Komisja Europejska nie interesuje się taką sytuacją, czy nie jest to łamanie konstytucji?
1
Kocham cie paulinho a teraz ide w melanz
1
Ale, że real zremisuje z Levante to bym nigdy nie powiedział, to pachołki niczym getafe
0
Zupełnie jak właściciel, też nic nie łapie
0
Tottenham to są jak wspólnicy z Realem, więc nie liczyłbym że go oddadzą Barcelonie ;) Eriksen pewnie niedługo do Madrytu trafi tak jak Bale i Modrić, najlepiej w pakiecie z Allim
8
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18620146_1690317960998054_3002823340299480506_n.jpg?oh=a1a0a714e4e95e74482d4494a24dba2d&oe=59A3432B
Ładnie się tam bawią ci południowcy
0
Wczoraj Alba zjadł Marcelo, miałem kiedyś co do niego wątpliwości, ale przyznam, że się myliłem. On robi robotę na lewej stronie.
0
Borze co oni grajo, zero zaangażowania :O
0
No i poszło :D
3
Piękna akcja :d
0
Nawet nie zaczynam dyskusji, Ty wymieniłeś legendy, a nie trudnych "chłopaków". A najlepsze, że gimbusiarnia Tobie wtóruje :D. Wesołych.
1
To prawda, Guardiola lubi piłkarzy bez charakteru, bo chce mieć władzę całkowitą co pokazuje w City, ale szacunek mu się i tak należy.
0
Ekstraklasę najlepiej obstawiaj