0

Jednak jest dobry?

2

DO BOJU BARCA! Wierze w Was.

0

Chłopaki o co chodzi z CR11?

0

Koleś, ale wyjdź już stąd.

0

Porównywanie Villarealu i Levante - kretynizm.

1

Troszkę się ośmieszyłeś :)

0

Spierdalaj stąd na DebilPage albo inne RM.pl

42

15 komentarzy, 3/4 "Marzyć każdy może", ludzie jak nie macie nic ciekawego do napisania to nie piszcie, 13 lat macie?

0

Jeśli Suarez w następnym sezonie będzie grał na miarę swoich możliwości, to nie będzie nawet porównań do BBC ;)

0

I po co szukasz człowieku? Byłem tylko ciekawy jakie ma powody, żeby tak uważać, dowiedziałem się, że Bravo na emeryturę odchodzi niedługo, a Masip mógłby spokojnie występować w Pucharze Króla i w razie kontuzji zastępować Ter Stegena, po którym można się spodziewać wszystkiego w jego wieku..

0

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

3

Oby tak dalej, decydujący okres przed nami.

0

Oby stary, oby ;)

0

Wszyscy macie rację co do zaangażowania Suareza, też jestem jego wielkim fanem, tylko boję się, że te zaangażowanie kiedyś się przerodzi w coś złego, że on wybuchnie, a jak Luis zrobi akcje chociażby w stylu CR w nerwach to jest skończony w piłce.

1

Mając takie nastawienie przed jakimkolwiek meczem Barcelony, lepiej stąd wyjdź i ju nie wracaj...

0

Pomyliło Ci się z Atletico.

1

Ci którzy wjeżdżają na Neymara-zrozumcie, że to Brazylijczyk, nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy, dzisiaj też mnie irytował, ale bramkę którą musiał strzelić strzelił, reszta jego okazji była przy wyniku 2-0 albo 5-2.. Przy 1-1 z Realem na pewno by trafiał, wyluzujcie.

1

MSN!!!!!!!!!!!!!!!!

0

uciszyli ich pięknie

0

Ładnie, ładnie, oby tak dalej Barcelono.

0

Sprzyja nam ten 2015 ;)

0

Stary zobacz sobie inne drużyny, Real potrafi cały sezon grać jednym składem i wygrać Ligę Mistrzów.. Będą prowadzić to zrobi zmiany i tyle, trzeba zacząć serię zwycięstw, a nie bawić się teraz w Montoye, Rafinhe albo Roberto.

0

A potem byś płakał, że znowu 0-0? ;)

0

Średni wiek kibiców Barcy to pewnie 14 lat, więc nie oczekuj za wiele od niego ;)

0

Co wsadził Ivan..

0

Nie ma bata, 3 pkt muszą pojechać do Barcelony ;)

7

W następnym meczu linia ataku Neymar-Messi-Munir, przynajmniej jeśli brać pod uwagę obecną formę zawodników.

1

Mathieu robi "kółeczka" :)

2

My mamy łatwiejszych rywali, więc nie ma się co z nich śmiać, lecz oczywiście nasze zwycięstwo i męczarnie Realu zawsze przynoszą człowieku trochę uśmiechu na twarzy :).

0

Kajam się Lordzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?