ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak jest dobry?
2
DO BOJU BARCA! Wierze w Was.
0
Chłopaki o co chodzi z CR11?
0
Koleś, ale wyjdź już stąd.
0
Porównywanie Villarealu i Levante - kretynizm.
1
Troszkę się ośmieszyłeś :)
0
Spierdalaj stąd na DebilPage albo inne RM.pl
42
15 komentarzy, 3/4 "Marzyć każdy może", ludzie jak nie macie nic ciekawego do napisania to nie piszcie, 13 lat macie?
0
Jeśli Suarez w następnym sezonie będzie grał na miarę swoich możliwości, to nie będzie nawet porównań do BBC ;)
0
I po co szukasz człowieku? Byłem tylko ciekawy jakie ma powody, żeby tak uważać, dowiedziałem się, że Bravo na emeryturę odchodzi niedługo, a Masip mógłby spokojnie występować w Pucharze Króla i w razie kontuzji zastępować Ter Stegena, po którym można się spodziewać wszystkiego w jego wieku..
0
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
3
Oby tak dalej, decydujący okres przed nami.
0
Oby stary, oby ;)
0
Wszyscy macie rację co do zaangażowania Suareza, też jestem jego wielkim fanem, tylko boję się, że te zaangażowanie kiedyś się przerodzi w coś złego, że on wybuchnie, a jak Luis zrobi akcje chociażby w stylu CR w nerwach to jest skończony w piłce.
1
Mając takie nastawienie przed jakimkolwiek meczem Barcelony, lepiej stąd wyjdź i ju nie wracaj...
0
Pomyliło Ci się z Atletico.
1
Ci którzy wjeżdżają na Neymara-zrozumcie, że to Brazylijczyk, nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy, dzisiaj też mnie irytował, ale bramkę którą musiał strzelić strzelił, reszta jego okazji była przy wyniku 2-0 albo 5-2.. Przy 1-1 z Realem na pewno by trafiał, wyluzujcie.
1
MSN!!!!!!!!!!!!!!!!
0
uciszyli ich pięknie
0
Ładnie, ładnie, oby tak dalej Barcelono.
0
Sprzyja nam ten 2015 ;)
0
Stary zobacz sobie inne drużyny, Real potrafi cały sezon grać jednym składem i wygrać Ligę Mistrzów.. Będą prowadzić to zrobi zmiany i tyle, trzeba zacząć serię zwycięstw, a nie bawić się teraz w Montoye, Rafinhe albo Roberto.
0
A potem byś płakał, że znowu 0-0? ;)
0
Średni wiek kibiców Barcy to pewnie 14 lat, więc nie oczekuj za wiele od niego ;)
0
Co wsadził Ivan..
0
Nie ma bata, 3 pkt muszą pojechać do Barcelony ;)
7
W następnym meczu linia ataku Neymar-Messi-Munir, przynajmniej jeśli brać pod uwagę obecną formę zawodników.
1
Mathieu robi "kółeczka" :)
2
My mamy łatwiejszych rywali, więc nie ma się co z nich śmiać, lecz oczywiście nasze zwycięstwo i męczarnie Realu zawsze przynoszą człowieku trochę uśmiechu na twarzy :).
0
Kajam się Lordzie :D