0

Z Xavim w pomocy nie strzelimy 2 bramek :)

0

Jak ja nienawidzę obydwu(?) tych klubów.. .Atletico znowu murowanie, prymitywna gra, wybicia jak najdalej. A Realu to wiadomo, za samą nazwę, naściągali znowu tyle gwiazd, to jest tragedia, a mówią, że PSG to same pieniądze. Tak czy siak lepiej, że wygrało Atletico, ale i tak #jebadź.

0

Jednak do Legii przechodzi? A Bereś do nas? x)

0

Carvajal grał bardzo dobrze w Leverkusen, i jest młody, a Mathieu? To raczej trochę inna sytuacja ;)

0

Królową Śląska, tylko POLONIA! ;)

4

Również jestem ŚLĄZAKIEM, i nie rób wstydu temu regionowi takim pisaniem!

22

Szwabskie świnie! Dlatego im nigdy nie wolno kibicować, a w telewizji ciągle jakieś relacje, co mnie to obchodzi? W Niemczech nasz sukces zapewne byłby olany po pierwszym dniu.

1

Dla mnie nie było jednego najlepszego zawodnika na tym turnieju, dlatego nagroda dla Messiego nie jest całkowicie zasłużona, ale też nie przesadzona. Sam wygrał im grupę, był kluczowy w meczu ze Szwajcarią, ma najlepsze statystyki, i poległ dopiero w dogrywce finału z bardzo trudnym przeciwnikiem. Robben za symulacje dla mnie w ogóle nie powinien być brany pod uwagę, James owszem, ale odpadł dużo wcześniej i dostał króla strzelców.. Muller to żaden kluczowy piłkarz, napastnik typu Klose, brak dryblingu, stworzenia czegoś samemu, dla mnie to nie jest piłkarz, który będzie kiedyś jednym z najlepszych, po prostu spryciarz.

2

Żal mi Messiego, to była prawdopodobnie jego ostatnia szansa na mistrzostwo świata..

4

Witaj Luis, czas na obrońców.

6

Teraz każdy mówi, że Niemcy się po Albicelestes przejadą jak walec. Nie miały już tego zrobić Szwajcaria, Belgia i Holandia? Wyczuwam niespodziankę w finale, bo Niemcy są zdecydowanym faworytem, i to ich zgubi.

1

Powodzenia Alexis ;(

0

Myślałem, że nie można grać słabiej od Argentyny, ale Belgia jest jeszcze gorsza..

0

Wszyscy Belgowie w ataku, a Argentyna nie potrafi wybić dokładnie piłki, tam jest Messi z Palacio na jednego obrońcę.. I jeszcze 5 minut to oglądać, kurwa..

0

Niech ten mecz się już kończy, bo nie da się oglądać. ŻADNEJ DOGRYWKI, BŁAGAM!

3

Nie było żadnego karnego ;)

0

Wchodzi gwiazda Albicelestes, witamy!

1

Faul był jak nic w tej sytuacji, dobra sytuacja by to była dla Maradony.

0

Taką akcję spieprzyć to trzeba być mistrzem, cały długi róg wolny a ten wali na oślep.. Gratulacje.

0

Nawet typa nie dotknął :)

0

Świetnie, na pewno każdego to interesuje :)

0

2

MARADONA PRZY PIŁCE!

6

Zawsze wyglądał pedalsko :)

1

Cieszę się, że Brazylia wygrywa, choć z drugiej strony żal mi Kolumbii. Tak czy siak, ktoś musi odpaść.

0

Chciałbym Suareza, ale nie przesadzajmy z tą kasą ;)

0

Ciężko będzie z tymi kolegami, ale wierzę w niego.

1

Chwała Bogu :)

2

Z tak grającą Belgią będzie ciężko, a Messi nie lubi strzelać Courtois..

2

Zapomniałeś o wracającym do formy Pique, i mogącym grać na stoperze Songu x)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?