ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Xavim w pomocy nie strzelimy 2 bramek :)
0
Jak ja nienawidzę obydwu(?) tych klubów.. .Atletico znowu murowanie, prymitywna gra, wybicia jak najdalej. A Realu to wiadomo, za samą nazwę, naściągali znowu tyle gwiazd, to jest tragedia, a mówią, że PSG to same pieniądze. Tak czy siak lepiej, że wygrało Atletico, ale i tak #jebadź.
0
Jednak do Legii przechodzi? A Bereś do nas? x)
0
Carvajal grał bardzo dobrze w Leverkusen, i jest młody, a Mathieu? To raczej trochę inna sytuacja ;)
0
Królową Śląska, tylko POLONIA! ;)
4
Również jestem ŚLĄZAKIEM, i nie rób wstydu temu regionowi takim pisaniem!
22
Szwabskie świnie! Dlatego im nigdy nie wolno kibicować, a w telewizji ciągle jakieś relacje, co mnie to obchodzi? W Niemczech nasz sukces zapewne byłby olany po pierwszym dniu.
1
Dla mnie nie było jednego najlepszego zawodnika na tym turnieju, dlatego nagroda dla Messiego nie jest całkowicie zasłużona, ale też nie przesadzona. Sam wygrał im grupę, był kluczowy w meczu ze Szwajcarią, ma najlepsze statystyki, i poległ dopiero w dogrywce finału z bardzo trudnym przeciwnikiem. Robben za symulacje dla mnie w ogóle nie powinien być brany pod uwagę, James owszem, ale odpadł dużo wcześniej i dostał króla strzelców.. Muller to żaden kluczowy piłkarz, napastnik typu Klose, brak dryblingu, stworzenia czegoś samemu, dla mnie to nie jest piłkarz, który będzie kiedyś jednym z najlepszych, po prostu spryciarz.
2
Żal mi Messiego, to była prawdopodobnie jego ostatnia szansa na mistrzostwo świata..
4
Witaj Luis, czas na obrońców.
6
Teraz każdy mówi, że Niemcy się po Albicelestes przejadą jak walec. Nie miały już tego zrobić Szwajcaria, Belgia i Holandia? Wyczuwam niespodziankę w finale, bo Niemcy są zdecydowanym faworytem, i to ich zgubi.
1
Powodzenia Alexis ;(
0
Myślałem, że nie można grać słabiej od Argentyny, ale Belgia jest jeszcze gorsza..
0
Wszyscy Belgowie w ataku, a Argentyna nie potrafi wybić dokładnie piłki, tam jest Messi z Palacio na jednego obrońcę.. I jeszcze 5 minut to oglądać, kurwa..
0
Niech ten mecz się już kończy, bo nie da się oglądać. ŻADNEJ DOGRYWKI, BŁAGAM!
3
Nie było żadnego karnego ;)
0
Wchodzi gwiazda Albicelestes, witamy!
1
Faul był jak nic w tej sytuacji, dobra sytuacja by to była dla Maradony.
0
Taką akcję spieprzyć to trzeba być mistrzem, cały długi róg wolny a ten wali na oślep.. Gratulacje.
0
Nawet typa nie dotknął :)
0
Świetnie, na pewno każdego to interesuje :)
0
2
MARADONA PRZY PIŁCE!
6
Zawsze wyglądał pedalsko :)
1
Cieszę się, że Brazylia wygrywa, choć z drugiej strony żal mi Kolumbii. Tak czy siak, ktoś musi odpaść.
0
Chciałbym Suareza, ale nie przesadzajmy z tą kasą ;)
0
Ciężko będzie z tymi kolegami, ale wierzę w niego.
1
Chwała Bogu :)
2
Z tak grającą Belgią będzie ciężko, a Messi nie lubi strzelać Courtois..
2
Zapomniałeś o wracającym do formy Pique, i mogącym grać na stoperze Songu x)