0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@hayek zgadzam się z Tobą

1

Dobry napastnik zawsze wie jak się ustawić

0

Depay z tymi symulkami to idealnie pasuje do alby na lewej

9

Komentarz usunięty

1

Cyk 1 0 dla Wisły

0

@doc nie znam żadnego pjatkowskiego ;) co za ignoranci

3

@Szpenser POLSAT SPORT NEWS

0

@Bogan każdy powinien mieć takie same zasady, obrzydliwe gierki laporty aby zmieścić Messiego

9

Qrwa i ta obrona ciągle bez zmian XD ciekawe kto w tym sezonie ich upokorzy

2

Słaby mecz, bramka na pustą i nic więcej

0

@mikokarla to się nie bój bo neto to dobry bramkarz, mniej baboli zrobi od stegena

1

Spoko Messi jest taki dobry że on nie potrzebuje żadnego przygotowania do sezonu i zgrania z nowymi zawodnikami przed ligą

3

Dramatyczny skład, widząc dalej te miernoty pique Roberto w składzie oszczędze sobie oczy i obejrzę ekstraklasę

1

@masq rozjebales mnie tym tekstem, ale prawdę mówisz

0

Chłop to miał prawie cały sezon wakacje

0

@patrykzmc2000 kolejna kompromitacja bartomeu i jego kliki

2

@cinero1996 nie ma futbolu bez alkoholu

1

@pele1282 święto Wojtka suchodolskiego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

@SkilledHydra16 polska wygrywa z Portugalią po karnych, potem łyka walie w półfinale i jest w finale EURO

0

@Pawel13sz nie strzeli nawet bramki

1

@kamiVeB barcelonskie mes que un club, fu

1

Co oni się tak garbią na tych rowerach, to niezdrowe dla kręgosłupa

1

@PatrychoO sory późno już

0

@PatrychoO Polska max 3 medale

0

@kubix05 dziś aktywistki górskie

0

@Isso89 nie wychodź w tym na dwór bo wstyd

0

@FCBeSeM dziś niestety slask i Szczecin w plecy

2

No i po co nam ten Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?