ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@hayek zgadzam się z Tobą
1
Dobry napastnik zawsze wie jak się ustawić
0
Depay z tymi symulkami to idealnie pasuje do alby na lewej
9
Komentarz usunięty
1
Cyk 1 0 dla Wisły
0
@doc nie znam żadnego pjatkowskiego ;) co za ignoranci
3
@Szpenser POLSAT SPORT NEWS
0
@Bogan każdy powinien mieć takie same zasady, obrzydliwe gierki laporty aby zmieścić Messiego
9
Qrwa i ta obrona ciągle bez zmian XD ciekawe kto w tym sezonie ich upokorzy
2
Słaby mecz, bramka na pustą i nic więcej
0
@mikokarla to się nie bój bo neto to dobry bramkarz, mniej baboli zrobi od stegena
1
Spoko Messi jest taki dobry że on nie potrzebuje żadnego przygotowania do sezonu i zgrania z nowymi zawodnikami przed ligą
3
Dramatyczny skład, widząc dalej te miernoty pique Roberto w składzie oszczędze sobie oczy i obejrzę ekstraklasę
1
@masq rozjebales mnie tym tekstem, ale prawdę mówisz
0
Chłop to miał prawie cały sezon wakacje
0
@patrykzmc2000 kolejna kompromitacja bartomeu i jego kliki
2
@cinero1996 nie ma futbolu bez alkoholu
1
@pele1282 święto Wojtka suchodolskiego
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
@SkilledHydra16 polska wygrywa z Portugalią po karnych, potem łyka walie w półfinale i jest w finale EURO
0
@Pawel13sz nie strzeli nawet bramki
1
@kamiVeB barcelonskie mes que un club, fu
1
Co oni się tak garbią na tych rowerach, to niezdrowe dla kręgosłupa
1
@PatrychoO sory późno już
0
@PatrychoO Polska max 3 medale
0
@kubix05 dziś aktywistki górskie
0
@Isso89 nie wychodź w tym na dwór bo wstyd
0
@FCBeSeM dziś niestety slask i Szczecin w plecy
2
No i po co nam ten Messi