0

City leicester to zawsze są dobre meczyki

0

Dobrze że sousa odchodzi, szkoda byłoby marnować kolejne miesiące, tylko żeby nie dali kadry jakiemuś probierzowi

3

Ogarnijcie te reklamy bo ciężko już czytać coś na tej stronie

23

Bo muzulmanki nie wychodzą z domu

10

@Rokita A ja jestem wierzoncy, wesołych

10

Horban nadaje się do leczenia psychiatrycznego. Świetny jest też ten spot ministerstwa zdrowia z plastikowym workiem i choinką, idealny pod święta.

4

XD tak to skomentuję

0

@Gaz daj spokój z nim, ciekawe czy jak go żonka za mocno uszczypnie w łóżku to się obraża na nią ;)

1

@Chlebek23391 wezmą następną XD

7

@AndOne88 No tak bo Coutinho to wcale wtedy nie był kozak

1

Dużo kasy jak za tylko dobrego zawodnika. Ani on szybki ani silny, w reprezentacji dobrze gra, ale Buskets też tam wygląda lepiej.

0

@betonito może na Mallorce zdąży, ale nie wiadomo bo uraz jest poważny

1

Bez Gaviego będzie ciężko o zwycięstwo

1

Wygramy to 2 1

3

Araujo na prawej obronie to dziwny pomysł xaviego. Szkoda go tam marnować

0

Ale to ładnie skończył trzeba przyznać

2

Wspaniałe wyjście do kontry całej drużyny XD

3

Xavi zaskoczył, myślałem że rura zmięknie i zagęści środek pola w meczu z dobrym rywalem, co i tak nigdy nic nie daje, a wyszedł ze skrzydłowymi. Zobaczymy czy się uda w końcu zagrać dobry mecz na wyjeździe.

2

Co pograł teraz Villareal

7

@Katalonczyk83 wracaj do piwnicy nieuku

1

@paweldunajecfcb Lockdown TVNu

0

@barcelonaLM oby się ogarnęli, szkoda by było jakby spadli

0

Dobry meczyk Levante Valencia

0

Nico superstrzelec

4

Jak oni się ustawiają w tej obronie to jest hit

0

I cyk kolejny rekord pobity przez Xaviego

0

Ciekawy zawodnik z tego dżungli

12

@Djzordon jak modric był profesorem to gavi jeszcze siusiu robił w majtki

0

Zaskakująco dobrze idzie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?