ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City leicester to zawsze są dobre meczyki
0
Dobrze że sousa odchodzi, szkoda byłoby marnować kolejne miesiące, tylko żeby nie dali kadry jakiemuś probierzowi
3
Ogarnijcie te reklamy bo ciężko już czytać coś na tej stronie
23
Bo muzulmanki nie wychodzą z domu
10
@Rokita A ja jestem wierzoncy, wesołych
10
Horban nadaje się do leczenia psychiatrycznego. Świetny jest też ten spot ministerstwa zdrowia z plastikowym workiem i choinką, idealny pod święta.
4
XD tak to skomentuję
0
@Gaz daj spokój z nim, ciekawe czy jak go żonka za mocno uszczypnie w łóżku to się obraża na nią ;)
1
@Chlebek23391 wezmą następną XD
7
@AndOne88 No tak bo Coutinho to wcale wtedy nie był kozak
1
Dużo kasy jak za tylko dobrego zawodnika. Ani on szybki ani silny, w reprezentacji dobrze gra, ale Buskets też tam wygląda lepiej.
0
@betonito może na Mallorce zdąży, ale nie wiadomo bo uraz jest poważny
1
Bez Gaviego będzie ciężko o zwycięstwo
1
Wygramy to 2 1
3
Araujo na prawej obronie to dziwny pomysł xaviego. Szkoda go tam marnować
0
Ale to ładnie skończył trzeba przyznać
2
Wspaniałe wyjście do kontry całej drużyny XD
3
Xavi zaskoczył, myślałem że rura zmięknie i zagęści środek pola w meczu z dobrym rywalem, co i tak nigdy nic nie daje, a wyszedł ze skrzydłowymi. Zobaczymy czy się uda w końcu zagrać dobry mecz na wyjeździe.
2
Co pograł teraz Villareal
7
@Katalonczyk83 wracaj do piwnicy nieuku
1
@paweldunajecfcb Lockdown TVNu
0
@barcelonaLM oby się ogarnęli, szkoda by było jakby spadli
0
Dobry meczyk Levante Valencia
0
Nico superstrzelec
4
Jak oni się ustawiają w tej obronie to jest hit
0
I cyk kolejny rekord pobity przez Xaviego
0
Ciekawy zawodnik z tego dżungli
12
@Djzordon jak modric był profesorem to gavi jeszcze siusiu robił w majtki
0
Zaskakująco dobrze idzie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika