ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz słabiutko
0
Ku chwale obczyzny
3
Kolejny dzień w Polin, dzień dobry
1
@messi564 Barca Espanyol Real Atletico Sevilla
11
@Kapitan hawk ale hipokryta
3
Gooool jazda z amica
0
Niech strzela ferran
0
Adama chyba na pompie mocnej
1
https://m.betclic.pl/moje-zaklady/ongoing/share/203U5202817744304
Żebyśmy czasem nie przegrali
0
Już wrócił na właściwe tory haha
7
Ależ sieknął z podeszwy
3
@FCMichalo remis max
0
Nasz supersnajper XD
1
Za dobrze nam szło ostatnio, za duże wymagania mamy
2
Alves dzisiaj jest tak opluwany że aż go żal
8
@chavez po co takie głupie pytania w ogóle zadawać
0
Rafał Wolski dzisiaj gra jak lata temu kiedy w legii uchodził za wielki talent
1
@Pawel13sz dzięki za tłumaczenie
1
Komentarz usunięty
1
@ranger3120 jak najbardziej zgadzam się. Lata temu czasem oglądałem tam spiskowe teorie
0
Komentarze pod filmami Krzystofa Atora Woźniaka to niezła Choroszcz
25
@Kusco15 ty też śmierdzisz agenturą
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@DarekFCBnaZawsze leć na teneryfe i buduj z innymi polakami zamki z piasku, całkiem niezłe kwoty dziennie robili w euro. Ewentualnie dogadać się z murzynami i wciskać turystom podróbki rolexow
5
Wczoraj oglądałem chwilę wiadomości na jakimś kanale, to jakaś pani z granicy mówiła że wpuścili już prawie pół miliona osób z Ukrainy z tego 90% to Ukraincy i Ukrainki z dziećmi. Czyli rozumiem że wpuściliśmy już do Polski około 50 tysięcy Arabów i murzynów bez dokumentów
0
@stysiek niestety tak się nie stanie
4
@Cule1234 a co ci sportowcy mieli strzelać do skoczków?
0
@CatalanDream już nas wkopali
0
@MSN30 pewnie mają jakieś grube kontrakty z ruskimi firmami, albo co bardziej prawdopodobne kładą lachę na jakąś ukraine
1
Ciekawe ile będziemy mieć czasu po zajęciu Ukrainy przez putina. Trzeba chyba na strzelnicę znowu zacząć uczęszczać