0

@matirix20 racja tez była dobra i super ko

2

Pierwszy raz przyznam że walka kobiet to była najlepsza walka gali. Dużej konkurencji nie było

0

@Kurkmen chociaż stawiam że gdyby tamta walka trwała jeszcze rundę to Mankowski by nie wytrzymał wydolnosciowo

0

@Kurkmen niby ta ale z mankowskim dostał po gębie

1

@Encore idealne podsumowanie to by było

0

Masakra dzisiaj ten fejm. Jeszcze ta walka wieczoru XD

0

@Kamiloza91 sam tego chciał

0

Park go robi w 2 rundzie

0

@Hosh ile on będzie warty na hrywny

10

Kliczki siedzą w tunelach metra i oglądają fejma, polska gurom

0

Bo amadeusza palec bolał

0

Tydzień bana za nazwanie lisa po imieniu ech

0

Ale arka dala dupy, ani zwycięstwa ani kasy ech

0

Ławrow twierdzi że polzka chce okupować lwow i zachodnia ukraine a zachód dalej z nim "negocjuje" XD A i rosja nie zaatakowała ukrainy

1

Ale ławrow dzisiaj dojebał z tym okupowaniem lwowa przez Kaczyńskiego XD

0

@czosnekfcb mam s21 fe5g za 3 koła, i za taką kasę na pewno znajdziesz coś lepszego.

1

@marcin62 dobre, prawie uwierzyłem

0

@Criss18Barca no, w Bytomiu już bomby słychać

2

@Bykunn ciekawe czy Słowacy tez tak płaczą ze inni Słowacy płaczą

4

Sto lat dla amici

0

Oglądam dzień świra chyba dziesiąty raz i z każdym razem smuci ten film coraz bardziej. Aż strach co będzie po trzydziestce (:

8

@kuz no podobny poziom prezentują

0

@maroon a legia im wklepała na początku sezonu

0

Ciekawy, otwarty dwumecz mógłby być z atalanta

1

Fajny ciekawy mecz, tydzień temu to była nuda niesamowita

1

Wiedziałem że bydło zacznie rzucać w końcu

0

Jaki ferran jest dzisiaj beznadziejny ech

6

Ten sędzia chyba najebany jest

4

@Firestone lubisz dzieci psycholu

0

@Benzemowski tu przynajmniej coś się dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?