ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 racja tez była dobra i super ko
2
Pierwszy raz przyznam że walka kobiet to była najlepsza walka gali. Dużej konkurencji nie było
0
@Kurkmen chociaż stawiam że gdyby tamta walka trwała jeszcze rundę to Mankowski by nie wytrzymał wydolnosciowo
0
@Kurkmen niby ta ale z mankowskim dostał po gębie
1
@Encore idealne podsumowanie to by było
0
Masakra dzisiaj ten fejm. Jeszcze ta walka wieczoru XD
0
@Kamiloza91 sam tego chciał
0
Park go robi w 2 rundzie
0
@Hosh ile on będzie warty na hrywny
10
Kliczki siedzą w tunelach metra i oglądają fejma, polska gurom
0
Bo amadeusza palec bolał
0
Tydzień bana za nazwanie lisa po imieniu ech
0
Ale arka dala dupy, ani zwycięstwa ani kasy ech
0
Ławrow twierdzi że polzka chce okupować lwow i zachodnia ukraine a zachód dalej z nim "negocjuje" XD A i rosja nie zaatakowała ukrainy
1
Ale ławrow dzisiaj dojebał z tym okupowaniem lwowa przez Kaczyńskiego XD
0
@czosnekfcb mam s21 fe5g za 3 koła, i za taką kasę na pewno znajdziesz coś lepszego.
1
@marcin62 dobre, prawie uwierzyłem
0
@Criss18Barca no, w Bytomiu już bomby słychać
2
@Bykunn ciekawe czy Słowacy tez tak płaczą ze inni Słowacy płaczą
4
Sto lat dla amici
0
Oglądam dzień świra chyba dziesiąty raz i z każdym razem smuci ten film coraz bardziej. Aż strach co będzie po trzydziestce (:
8
@kuz no podobny poziom prezentują
0
@maroon a legia im wklepała na początku sezonu
0
Ciekawy, otwarty dwumecz mógłby być z atalanta
1
Fajny ciekawy mecz, tydzień temu to była nuda niesamowita
1
Wiedziałem że bydło zacznie rzucać w końcu
0
Jaki ferran jest dzisiaj beznadziejny ech
6
Ten sędzia chyba najebany jest
4
@Firestone lubisz dzieci psycholu
0
@Benzemowski tu przynajmniej coś się dzieje