ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 Messi do takiego tempa się nie nadaje, mls w tym wieku co najwyżej
5
@Image mieli ferrana ale sprzedali
0
@kejdzi spoko jesteś wyjątkowy po prostu
11
@kejdzi ok jak prowadzą to poudawajmy chwilę że obchodzi nas hiszpańska liga koszykówki
0
@BART97 byle sezonowcy z pyrlandii nie wygrały i będzie git
3
Brawo Liverpool jazda z szejkami
20
@Compadre żebyś nie ćpał belzebubie
11
Tusk jak w ciula poleciał z tą przemową Zelenskiego xd Ale to jest ohydna kreatura
2
Wstyd mi czasem za zachowanie naszych zawodników i te płacze
0
Czapi rób te zmiany bo będzie po dwumeczu
3
Ciekawe czy komentatorzy tez będą mówić że bydło na trybunach czy jak Niemcy race odpalają to jest git
0
W przerwie odebrać wszystkim kibicom gwizdki
2
Nasze chuchra ciągle płaczą o walkę fizyczną, zaskoczeni że nie grają z hiszpańskimi panienkami jak w lidze
0
Jadą z nami jak z kupą gnoju, gramy jeden do jednego w tym meczu jak za koemana
0
@Tuc no pierdolca można dostać
3
Ci komentatorzy się nadają co najwyżej do meczów wieczystej
0
Te ich gwizdki mnie doprowadzą do szału
0
Araujo dziś jechany jak dziecko
0
Będzie wpierdol
0
@Gavinho może boixos jedzie na mecz
0
Jedziemy kolejna.. seria
3
Na fortunie kurs na atleti 13,5, wypada coś rzucić
1
@ToreTToOO masz rację, od koko prędzej
0
Boxdel zimne poty od mefki
1
@koziar Milan i Napoli
2
@Przemek2323 nic ci do tego kogo Węgrzy wybrali w demokratycznych wyborach
2
Ferran skuteczny jak zawsze
2
Ale huknął sztanga
0
@krzaken nie pij już
0
Vamos Rakieta