0

@kiper09 Messi do takiego tempa się nie nadaje, mls w tym wieku co najwyżej

5

@Image mieli ferrana ale sprzedali

0

@kejdzi spoko jesteś wyjątkowy po prostu

11

@kejdzi ok jak prowadzą to poudawajmy chwilę że obchodzi nas hiszpańska liga koszykówki

0

@BART97 byle sezonowcy z pyrlandii nie wygrały i będzie git

3

Brawo Liverpool jazda z szejkami

20

@Compadre żebyś nie ćpał belzebubie

11

Tusk jak w ciula poleciał z tą przemową Zelenskiego xd Ale to jest ohydna kreatura

2

Wstyd mi czasem za zachowanie naszych zawodników i te płacze

0

Czapi rób te zmiany bo będzie po dwumeczu

3

Ciekawe czy komentatorzy tez będą mówić że bydło na trybunach czy jak Niemcy race odpalają to jest git

0

W przerwie odebrać wszystkim kibicom gwizdki

2

Nasze chuchra ciągle płaczą o walkę fizyczną, zaskoczeni że nie grają z hiszpańskimi panienkami jak w lidze

0

Jadą z nami jak z kupą gnoju, gramy jeden do jednego w tym meczu jak za koemana

0

@Tuc no pierdolca można dostać

3

Ci komentatorzy się nadają co najwyżej do meczów wieczystej

0

Te ich gwizdki mnie doprowadzą do szału

0

Araujo dziś jechany jak dziecko

0

Będzie wpierdol

0

@Gavinho może boixos jedzie na mecz

0

Jedziemy kolejna.. seria

3

Na fortunie kurs na atleti 13,5, wypada coś rzucić

1

@ToreTToOO masz rację, od koko prędzej

0

Boxdel zimne poty od mefki

1

@koziar Milan i Napoli

2

@Przemek2323 nic ci do tego kogo Węgrzy wybrali w demokratycznych wyborach

2

Ferran skuteczny jak zawsze

2

Ale huknął sztanga

0

@krzaken nie pij już

0

Vamos Rakieta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?