1

United ściągnęło karła na środek obrony

1

@Patryczek1426 polaczku zapytałem normalnie bo może ma jakiś powód

0

Czemu ten typ się nie cieszy z bramek

3

Potrzebny Mental na boisku

4

Fajnie się patrzy na Brighton na razie

2

Godzina 16 a ja już wypity

1

@Gwyn piekny znak szczęścia

0

Polonia Bytom go chce, walczymy o 2 ligę

0

@sergio5 szacunek dla nich, szczególnie dla Bieszczada za rozpoczęcie akcji

5

Arnold się zachował jak alba w obronie

0

@Colon z tym drewnem na ataku to będę zadowolony z top4

0

Gol dla arsenalu rodem z ekstraklasy

8

Palace gniecie arsenal niemiłosiernie w drugiej połowie

0

Od kiedy Krzysztof Głowacki jest ekspertem piłkarskim

0

Nagelsman stworzył potwora, w tym sezonie biorą ligę mistrzów

0

@Emhyr teraz nas będzie męczył tymi bramkami

1

Też wam się dźwięk z obrazem rozjechał w meczu palace arsenal?

0

@ChampionLW jak po wodzie

0

Jesus co poszedł

1

@Medium szanuje, to nie jest określenie pejoratywne

19

W palace trener murzyn, prawie cały skład murzynów a oni kleczą bo rasizm XD

0

@Criss18Barca tylko legia może nas godnie reprezentować

2

@VamosFCB11 hiszpania to stan umysłu

0

@Ptasior z obecnym Lechem by wygrało cocojumbo, a tak serio to bym tego nie przeżywał za bardzo, we wronkach Islandczycy dostaną kilka bramek w plecak

0

@Szklaner to co powiedzieć o tych Słowackich jak z rakowem przegrywają

0

Czas na bojkot kuchenkorze, wrócicie jak lech wygra 3 mecze z rzędu

0

@ChampionLW nie ma za co

5

@Rust_Cohle poznaniaki jak ukraincy, nie znają tego słowa

2

@Witekk10 polskie drużyny nie brały udziału w tych eliminacjach, lech odpadł z el lm do el ligi konferencji, a cała reszta od początku el ligi konferencji

2

@Sensible szuka staruchy żeby mu mieszkanie zostawiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?