ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
United ściągnęło karła na środek obrony
1
@Patryczek1426 polaczku zapytałem normalnie bo może ma jakiś powód
0
Czemu ten typ się nie cieszy z bramek
3
Potrzebny Mental na boisku
4
Fajnie się patrzy na Brighton na razie
2
Godzina 16 a ja już wypity
1
@Gwyn piekny znak szczęścia
0
Polonia Bytom go chce, walczymy o 2 ligę
0
@sergio5 szacunek dla nich, szczególnie dla Bieszczada za rozpoczęcie akcji
5
Arnold się zachował jak alba w obronie
0
@Colon z tym drewnem na ataku to będę zadowolony z top4
0
Gol dla arsenalu rodem z ekstraklasy
8
Palace gniecie arsenal niemiłosiernie w drugiej połowie
0
Od kiedy Krzysztof Głowacki jest ekspertem piłkarskim
0
Nagelsman stworzył potwora, w tym sezonie biorą ligę mistrzów
0
@Emhyr teraz nas będzie męczył tymi bramkami
1
Też wam się dźwięk z obrazem rozjechał w meczu palace arsenal?
0
@ChampionLW jak po wodzie
0
Jesus co poszedł
1
@Medium szanuje, to nie jest określenie pejoratywne
19
W palace trener murzyn, prawie cały skład murzynów a oni kleczą bo rasizm XD
0
@Criss18Barca tylko legia może nas godnie reprezentować
2
@VamosFCB11 hiszpania to stan umysłu
0
@Ptasior z obecnym Lechem by wygrało cocojumbo, a tak serio to bym tego nie przeżywał za bardzo, we wronkach Islandczycy dostaną kilka bramek w plecak
0
@Szklaner to co powiedzieć o tych Słowackich jak z rakowem przegrywają
0
Czas na bojkot kuchenkorze, wrócicie jak lech wygra 3 mecze z rzędu
0
@ChampionLW nie ma za co
5
@Rust_Cohle poznaniaki jak ukraincy, nie znają tego słowa
2
@Witekk10 polskie drużyny nie brały udziału w tych eliminacjach, lech odpadł z el lm do el ligi konferencji, a cała reszta od początku el ligi konferencji
2
@Sensible szuka staruchy żeby mu mieszkanie zostawiła