ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@haryveb944 sam w to nie wierzysz xd
1
@Comentateiro lewus się skończył
1
@Deviler posuwa p0lki jak allah nie patrzy
2
@Kamiloza91 jak raków wejdzie do grupy to raczej po mistrzu
1
Mam nadzieję że casemiro za wiele united nie pomoże i dalej będą okupować strefę spadkową
0
Szkoda ze slavii ten centrostrzał wpadł, widać oglądali za dużo ekstraklasy
0
Oj ciężki będzie rewanż w Pradze, ale dobrze widzieć że rok temu legia a w tym raków są w stanie pokonać dobrą ekipę
0
@A4ron na betlicu 11 jak coś
0
Laboga zachowanie jak małe dziecko obrażone, ciekawe jakby mu polać kilka kieliszków, jakie by żale wylał na varce
0
@Kidd milik mógłby wrócić do Włoch
0
@Xpert77 Donald daj spokój
0
@Janek_7 polska nie ma swojego cukru, sprzedała wszystko niemcom
2
Ale to ładnie wykończył Zaha
0
Ten Dawidowicz to wygląda jak niespełniony koszykarz kajś na orliku XD nie do wiary że taki mosiek gra w serie a
0
Szkoda że zielu już zszedł bo mógłby coś jeszcze trafić
0
@Uukasz_93 to prawda, jak mam chwilę to wolę zobaczyć przeciętne drużyny włoskie niż Atletico czy seville
1
Verona 1 akcja i gol
0
@Emhyr wymęczą 1 0 pod koniec
0
Swoją drogą ciekawe co z Chievo, z tego co pamiętam to zbankrutowali i wyrzucili ich do jakiejś okręgówki włoskiej.
0
Ech pamiętam jak Zieliński miał iść do Liverpoolu i w turbokozaku zakładali mu ich koszulkę, to były czasy. Zaraz Piotrek będzie miał 3 dychy na karku, a dopiero był młody talent.
0
Maszyna Valverde zaczyna dziś sezon, ciekawe czy zrobi tam puchary
32
@deyna2018 słabo zaczęli sezon, ale w ostatnich dwóch meczach cztery punkty
12
Dawać tego bernardo, wtedy już na pewno pykniemy rayo u siebie
2
@Oskar00 myślałem że o lewym piszesz
0
Ale się odpalił umar w tej połowie
10
Wspaniałe się ogląda viniciusa, ma ten luz
0
Znowu tylko narobią smaka..
0
Akurat wieczór wolny to zobaczymy co ta Roma pokaże w pierwszym meczu
0
@DonAndresFCB po co stawiać kurs 1,20?
0
@kuz ja też już mam dość