0

Mógł dać isakowi strzelać to by nie trafił

0

Lewus się skończył

0

Zara cofną i karny dla sociedad

1

Chłopaki chyba dali se buzi i ładnie dziś współpracują w ataku psg

0

@KrwawiaceoczyVEB jakby nie inwestowali to by nie było tych medali, skończcie już z tymi smutami. W polska ligę siatkówki jest pompowane najwięcej kasy na świecie

1

No Messi w tym sezonie chyba wraca na swój poziom

0

Hahah psg już prowadzi

0

Dobry ten gruzin z Napoli, aż się nie chce wierzyć że on grał w dinamo batumi czyli w drużynie słabszej od lecha

2

Guardiola zapomniał że zmiany może robić

1

Czerwień ewidentna

1

@macio_944 to byłby gwałt po szybkich kontrach

0

To co koronacja city przełożona na czwartą kolejkę

0

To jest jakiś dramat ile Newcastle ma miejsce po prawej stronie City

2

Ale dal ciastko Bernardo

0

I po kuponie

2

@ChampionLW 4 minuta i już brama Jutgli

1

Dla tych co się nudzą, na eleven sports leci mecz club brugge, Ferran Jutgla w 1szym składzie

10

@Deviler lewus się skończył

0

@Kgorecki2500 a bogiem był Donald Tusk w tej przypowieści

0

@PatrykBarca jakbyś był inteligentny to byś się domyślił że piszę o tym sezonie, ale że jesteś patrykbarca to wysrałeś jakieś bzdety

0

Chciałbym żebyśmy grali jak arsenal

2

W Płocku porządny sponsor Orlen i jest lider. Kolejny sukces Obajtka.

1

Kiedyś myślałem że poldi to równy gość, ale jednak to debil

0

@mateusz1989VeB ale słodko się trzymają za rączki

0

@Kgorecki2500 pamiętam jak zaczynałem kilka lat temu grać i też stawiałem kupony po 5zl, kilkanaście zdarzeń i często jeden, dwa mecze nie wchodziły. Mówiłem sobie wtedy że taka gra to nie hazard, przecież co to jest 5zl. Teraz dziennie na zakłady wydaje po 50zl wzwyż i żałuję dnia kiedy zacząłem stawiać

2

Co za dramatyczny mecz tottki Wolves.. myślałem że w tym sezonie w końcu coś ruszy w tym klubie bo końcówkę zeszłego mieli niezła

0

Mateusz ma chyba smaka na premier Finlandii

4

Ależ będzie jutro w nocy rzeźnia jak przegramy, już się nie mogę doczekać meczu

2

Co mu zaś jest, ten to sam sobie krzywdę robi zawsze :V

1

@haryveb944 to współczuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?