ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógł dać isakowi strzelać to by nie trafił
0
Lewus się skończył
0
Zara cofną i karny dla sociedad
1
Chłopaki chyba dali se buzi i ładnie dziś współpracują w ataku psg
0
@KrwawiaceoczyVEB jakby nie inwestowali to by nie było tych medali, skończcie już z tymi smutami. W polska ligę siatkówki jest pompowane najwięcej kasy na świecie
1
No Messi w tym sezonie chyba wraca na swój poziom
0
Hahah psg już prowadzi
0
Dobry ten gruzin z Napoli, aż się nie chce wierzyć że on grał w dinamo batumi czyli w drużynie słabszej od lecha
2
Guardiola zapomniał że zmiany może robić
1
Czerwień ewidentna
1
@macio_944 to byłby gwałt po szybkich kontrach
0
To co koronacja city przełożona na czwartą kolejkę
0
To jest jakiś dramat ile Newcastle ma miejsce po prawej stronie City
2
Ale dal ciastko Bernardo
0
I po kuponie
2
@ChampionLW 4 minuta i już brama Jutgli
1
Dla tych co się nudzą, na eleven sports leci mecz club brugge, Ferran Jutgla w 1szym składzie
10
@Deviler lewus się skończył
0
@Kgorecki2500 a bogiem był Donald Tusk w tej przypowieści
0
@PatrykBarca jakbyś był inteligentny to byś się domyślił że piszę o tym sezonie, ale że jesteś patrykbarca to wysrałeś jakieś bzdety
0
Chciałbym żebyśmy grali jak arsenal
2
W Płocku porządny sponsor Orlen i jest lider. Kolejny sukces Obajtka.
1
Kiedyś myślałem że poldi to równy gość, ale jednak to debil
0
@mateusz1989VeB ale słodko się trzymają za rączki
0
@Kgorecki2500 pamiętam jak zaczynałem kilka lat temu grać i też stawiałem kupony po 5zl, kilkanaście zdarzeń i często jeden, dwa mecze nie wchodziły. Mówiłem sobie wtedy że taka gra to nie hazard, przecież co to jest 5zl. Teraz dziennie na zakłady wydaje po 50zl wzwyż i żałuję dnia kiedy zacząłem stawiać
2
Co za dramatyczny mecz tottki Wolves.. myślałem że w tym sezonie w końcu coś ruszy w tym klubie bo końcówkę zeszłego mieli niezła
0
Mateusz ma chyba smaka na premier Finlandii
4
Ależ będzie jutro w nocy rzeźnia jak przegramy, już się nie mogę doczekać meczu
2
Co mu zaś jest, ten to sam sobie krzywdę robi zawsze :V
1
@haryveb944 to współczuję