2

No w końcu teraz lecieć po kolejne brameczki

5

Całe szczęście że w tym sezonie te żółte szmaty spadają

6

Dobrze ze jest info ze wiadomości po zakończeniu meczu, nie mógłbym tego przegapić

0

Bankowo będzie 5 setów w meczu polski

0

Ferran taki zaskoczony chyba że poza stadion nie poleciał strzał

0

@Patrykl145 niech idzie za darmo jak każdy xd

0

@rado_Barca i co wyjazd by była strata punktów

0

Ja pierrrrdole co za strzały

0

Piękny strzał depay, jak oglądam te meczycho to się nie dziwię ze koeman robił takie wyniki z takim tartakiem w ataku xd

0

Trochę mam wrażenie jakbyśmy grali z arką Gdynia

0

Nico super mecz (:

1

United wraca na swoje właściwe tory brawo

0

Specjalnie klątwę rzuciłem hehe

0

Super się ogląda polskie drużyny w europejskich pucharach, widać że to mistrz najlepszej ligi świata

0

Tyle transferów a w tej obronie dalej jak pisdy

0

Lewus się skończył

1

Wspaniały jest to napastnik

0

Słabiutko na razie to wygląda, czyżby znowu nas liga mistrzów przerosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@macio_944 patrzę na statystyki i nie widać żeby biali byli gnieceni

3

Puszczenie realu za stówe w przerwie to był dobry deal

7

@Azi nie, zszedł bo się spieszył do domu

0

Jak mental ogląda messiego w lm to chyba już nie będzie tak szukał tego klubu żeby mu uciekać w bramkach

0

Neymar w formie to i symulki nagminne wróciły

0

Ale się mapembe odpalił

0

Ale milik zniszczył ramosa szkoda że nie wpadło

0

Pozdrawiam tego typera co się zarzekał ze Szachtar bramki nie strzeli

0

Pięknie czelsi zaczyna grupę

1

W dortmundzie cały mecz race palą, jak nie kopenhaga to bvb, ciekawe jakie kary będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ultrasi kopenhagi wiedzą jak się bawić

0

Chyba Bóg się objawił w dortmundzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?