ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No w końcu teraz lecieć po kolejne brameczki
5
Całe szczęście że w tym sezonie te żółte szmaty spadają
6
Dobrze ze jest info ze wiadomości po zakończeniu meczu, nie mógłbym tego przegapić
0
Bankowo będzie 5 setów w meczu polski
0
Ferran taki zaskoczony chyba że poza stadion nie poleciał strzał
0
@Patrykl145 niech idzie za darmo jak każdy xd
0
@rado_Barca i co wyjazd by była strata punktów
0
Ja pierrrrdole co za strzały
0
Piękny strzał depay, jak oglądam te meczycho to się nie dziwię ze koeman robił takie wyniki z takim tartakiem w ataku xd
0
Trochę mam wrażenie jakbyśmy grali z arką Gdynia
0
Nico super mecz (:
1
United wraca na swoje właściwe tory brawo
0
Specjalnie klątwę rzuciłem hehe
0
Super się ogląda polskie drużyny w europejskich pucharach, widać że to mistrz najlepszej ligi świata
0
Tyle transferów a w tej obronie dalej jak pisdy
0
Lewus się skończył
1
Wspaniały jest to napastnik
0
Słabiutko na razie to wygląda, czyżby znowu nas liga mistrzów przerosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@macio_944 patrzę na statystyki i nie widać żeby biali byli gnieceni
3
Puszczenie realu za stówe w przerwie to był dobry deal
7
@Azi nie, zszedł bo się spieszył do domu
0
Jak mental ogląda messiego w lm to chyba już nie będzie tak szukał tego klubu żeby mu uciekać w bramkach
0
Neymar w formie to i symulki nagminne wróciły
0
Ale się mapembe odpalił
0
Ale milik zniszczył ramosa szkoda że nie wpadło
0
Pozdrawiam tego typera co się zarzekał ze Szachtar bramki nie strzeli
0
Pięknie czelsi zaczyna grupę
1
W dortmundzie cały mecz race palą, jak nie kopenhaga to bvb, ciekawe jakie kary będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ultrasi kopenhagi wiedzą jak się bawić
0
Chyba Bóg się objawił w dortmundzie