ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby to był mecz z realem to by za stadion wykopał
0
De jong z tymi rękami jak pique zachowuje spokój XD
0
@Deeespacito może alba na trenera, wtedy na pewno nie zabraknie drużynie charyzmy i walki do końca
1
Josef bratan wchodzi na lewą defensywę
4
Dobrze że villareal połowę najlepszych zawodników ma połamanych bo by nas lo celso z moreno rozgromili z tych kontr
0
Znowu ino laga do przodu i z kontry nas chcą jechać, niczym od realu się nie różnią
2
Qrwa jaki ten ferran słaby dawać dembele XD
1
Pięknie gramy dziś, będzie manita
0
Pajacu z eleven christensen nie gra w tym meczu, a ten drugi dzban niech go poprawia jak tamten nie ogarnia nawet składów
0
Zajebisty mecz Almeria z Gironą, a w sumie włączyłem go przypadkiem
1
Ale pogral Real coś pięknego, prawie jak Barca
4
Pomyślcie że pedri w tej sytuacji tak uderza xd
0
Real dziś przegrywa, my wygrywamy jutro i klasyk już prawie nie ma znaczenia
1
Przecież ten typ to jest drugi lenglet, nieźle z piłką przy nodze ale zawsze coś odjebie jakiegoś karnego albo błąd w obronie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ja pierdole jeszcze Roberto by gola strzelił XD
1
Frajerzy z Madrytu już mają kupę w gaciach trzeba ich naciskać
0
Xavi chyba odwodniony
0
Jedziemy jedziemy jeszcze można to wygrać 3 2
0
Pięknie ansu JEDZIEMY Z NIMIII
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dobry strzał ansu, my z naszych sytuacji powinniśmy już prowadzić
4
Karny ewidentny
3
Poklepali jak barca
0
Dobrze ze vini jest bez formy bo by nam dzisiaj 7 wbili z kontry
0
Piękna piłeczka vini xd
1
Garcia to jest zajebisty obrońca XDD
0
Spalony był.
0
@Mario96w słuchać się już tego nie da
0
Spokojnie odwracamy to w drugiej połowie