1

Jakby to był mecz z realem to by za stadion wykopał

0

De jong z tymi rękami jak pique zachowuje spokój XD

0

@Deeespacito może alba na trenera, wtedy na pewno nie zabraknie drużynie charyzmy i walki do końca

1

Josef bratan wchodzi na lewą defensywę

4

Dobrze że villareal połowę najlepszych zawodników ma połamanych bo by nas lo celso z moreno rozgromili z tych kontr

0

Znowu ino laga do przodu i z kontry nas chcą jechać, niczym od realu się nie różnią

2

Qrwa jaki ten ferran słaby dawać dembele XD

1

Pięknie gramy dziś, będzie manita

0

Pajacu z eleven christensen nie gra w tym meczu, a ten drugi dzban niech go poprawia jak tamten nie ogarnia nawet składów

0

Zajebisty mecz Almeria z Gironą, a w sumie włączyłem go przypadkiem

1

Ale pogral Real coś pięknego, prawie jak Barca

4

Pomyślcie że pedri w tej sytuacji tak uderza xd

0

Real dziś przegrywa, my wygrywamy jutro i klasyk już prawie nie ma znaczenia

1

Przecież ten typ to jest drugi lenglet, nieźle z piłką przy nodze ale zawsze coś odjebie jakiegoś karnego albo błąd w obronie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ja pierdole jeszcze Roberto by gola strzelił XD

1

Frajerzy z Madrytu już mają kupę w gaciach trzeba ich naciskać

0

Xavi chyba odwodniony

0

Jedziemy jedziemy jeszcze można to wygrać 3 2

0

Pięknie ansu JEDZIEMY Z NIMIII

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dobry strzał ansu, my z naszych sytuacji powinniśmy już prowadzić

4

Karny ewidentny

3

Poklepali jak barca

0

Dobrze ze vini jest bez formy bo by nam dzisiaj 7 wbili z kontry

0

Piękna piłeczka vini xd

1

Garcia to jest zajebisty obrońca XDD

0

Spalony był.

0

@Mario96w słuchać się już tego nie da

0

Spokojnie odwracamy to w drugiej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?