0

I to są derby, a nie jak te wymoczki z Londynu dzisiaj grały jak w sparingu

1

Fekir co za kretyn

2

Prawie ją wybił nad bramkę xd

1

@RomanHoffer flashscore lepszy niż livescore, bardziej czytelny

1

Liczę na dobry meczyk i zwycięstwo Arsenalu

0

Przychodzi grać w Barcelonie to nawet wielki samozwańczy najlepszy piłkarz świata w bramkę z karnego nie trafia, jednak Messi to był gość

0

@Sulimo jacy dramatyczni XD dobry trener to ogarnie, dramatyczny skład to ma Mielec czy korona a grają lepiej

0

Waldek King dawaj do Zagłębia za tego rudego złamasa

0

@Kluivert_P albo nie żyją

4

@koksik2700 ja się czuje molestowany jak czytam te lewackie pierdy

1

@maroon i z jakiego są miasta w końcu

0

@arasz1819 hiszpańskiemu geniuszowi niestety z grupy się nie udało wyjść

0

Villarreal gra jak typowa hiszpańska drużyna, podania i rozciąganie gry w kółko i nic z tego nie ma, a rywal konkrety, jada z nimi jak z burą suką

1

Jadą z nimi łatwiej niż z miedzią legnica

0

We wronkach zawsze taka murawa jakby tam pyry sadzili

1

Pięknie, jazda amicorze z ignorantami

0

Lenglet daje nadzieję tottkom

1

@A4ron czyhrynski

6

Kurwa te nasze gwiazdy to mają strzały jak chłopy w b klasie

1

@Firestone gadałem od razu że to poziom niżej niż lech poznań, tam gra chłop co w Zabrzu ławę grzał

1

Lewego nie ma i od razu piłeczka chodzi

0

Patecki strzelił

0

@Darkin tyle co puig

0

Slabiutki ten mental ostatnio u białych

5

Real dzisiaj traci punkty, dramat co oni grają. Chyba mają dziś wywalone na mecz.

1

@PatriBarca tak to jest jak się zatrudnia po znajomości trenera

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Carvajal jaki dziad, jakbym Roberto widział

0

Ale te pazie madryckie znowu pazdzierz grają

1

GOOOL jazda arsenal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?