ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to są derby, a nie jak te wymoczki z Londynu dzisiaj grały jak w sparingu
1
Fekir co za kretyn
2
Prawie ją wybił nad bramkę xd
1
@RomanHoffer flashscore lepszy niż livescore, bardziej czytelny
1
Liczę na dobry meczyk i zwycięstwo Arsenalu
0
Przychodzi grać w Barcelonie to nawet wielki samozwańczy najlepszy piłkarz świata w bramkę z karnego nie trafia, jednak Messi to był gość
0
@Sulimo jacy dramatyczni XD dobry trener to ogarnie, dramatyczny skład to ma Mielec czy korona a grają lepiej
0
Waldek King dawaj do Zagłębia za tego rudego złamasa
0
@Kluivert_P albo nie żyją
4
@koksik2700 ja się czuje molestowany jak czytam te lewackie pierdy
1
@maroon i z jakiego są miasta w końcu
0
@arasz1819 hiszpańskiemu geniuszowi niestety z grupy się nie udało wyjść
0
Villarreal gra jak typowa hiszpańska drużyna, podania i rozciąganie gry w kółko i nic z tego nie ma, a rywal konkrety, jada z nimi jak z burą suką
1
Jadą z nimi łatwiej niż z miedzią legnica
0
We wronkach zawsze taka murawa jakby tam pyry sadzili
1
Pięknie, jazda amicorze z ignorantami
0
Lenglet daje nadzieję tottkom
1
@A4ron czyhrynski
6
Kurwa te nasze gwiazdy to mają strzały jak chłopy w b klasie
1
@Firestone gadałem od razu że to poziom niżej niż lech poznań, tam gra chłop co w Zabrzu ławę grzał
1
Lewego nie ma i od razu piłeczka chodzi
0
Patecki strzelił
0
@Darkin tyle co puig
0
Slabiutki ten mental ostatnio u białych
5
Real dzisiaj traci punkty, dramat co oni grają. Chyba mają dziś wywalone na mecz.
1
@PatriBarca tak to jest jak się zatrudnia po znajomości trenera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Carvajal jaki dziad, jakbym Roberto widział
0
Ale te pazie madryckie znowu pazdzierz grają
1
GOOOL jazda arsenal